adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto Tak samo mogę powiedzieć że z taką postawą jak w pierwszym meczu z BVB to idziemy po wygraną. Tak się możemy przerzucać tylko po co..
1
@sebo939 Mają zupełnie inne wymagania po Żulu czegoś takiego się nie spodziewasz
0
@tbas Ale jedyny miał jakiś związek z bramką dla nas bez tego samobója mogło być bardzo krucho
0
@KamQiX Hehe he
1
Tak tylko przypomnę że to zajebiste PSG które nie grało w weekend również przepchało z Aston Villą..
0
@krol211 Rozumiem że Rafy i Yamala też bo zagrali równie słabo
0
Chyba BVB się wypruła..
0
Pedri to jest inny wymiar
1
@Andi18 cisnąć okej ale my nie gramy rezerwami żeby nie oddać jednego celnego strzału
0
@Aureczek Araujo u niektórych to z automatu leci..
1
Bobek do Yamala..
0
Zaraz druga i się zacznie
0
Co on mszę odprawia
0
No to mamy giga skandal
0
@Lordzi Albo Cubarsiego kto wie
2
@takisobiektos Ostatnio tyle wpadek że chyba to jest ten turniej na dobry wynik ;P
2
@ObiwanKenobi Mnie dziwi że ludzie są w szoku że główny kandydat ma przewagę nad resztą przecież tak jest przy każdych wyborach przy każdej partii..
3
@Safrani Łooo panie co oni chcą żeby Warszawa zapłonęła :P
2
Zakończył się The Masters czyli pierwszy wielki szlem w sezonie 2025, który po dogrywce padł łupem Irlandczyka z północy Rorego MclIroy'a. Jest to jego piąty szlem w karierze ale o tyle istotny bo tego brakowało mu do karierowego wielkiego szlema i jest szóstym golfistą w historii, który tego dokonał :) Piękna ostatnia runda, fenomenalny poziom i niesamowite emocje do ostatniego zagrania (tak wiem będzie to dla Was dziwne :P).
Poniżej jedno z zagrań wielkiego Rorsa na piętnastym dołku:
I dwa decydujące uderzenia w dogrywce:
2
@VegetaPolska Dwa to max.
2
@Majkel34 Akurat bardzo dobrze :)
0
@mekston Nie no jakby dostał 3 to nie bo mają Bilbao Getafe i klasyk..
0
Ale Newcastle przeprowadza akcje przy golach :O
3
@Romario87 Zasługuje Betis na Ligę Mistrzów.
0
@Rifek Dlatego dostanie dwa :P
2
@RinooniR Małe
0
Ale fajerwerki na prostej :P
0
Martinez ładnie objechany
0
@KrwawiaceoczyVEB nic to nie zmieni z ich perspektywy
3
Kimi ale ugotował