0

@Toretto Tak samo mogę powiedzieć że z taką postawą jak w pierwszym meczu z BVB to idziemy po wygraną. Tak się możemy przerzucać tylko po co..

1

@sebo939 Mają zupełnie inne wymagania po Żulu czegoś takiego się nie spodziewasz

0

@tbas Ale jedyny miał jakiś związek z bramką dla nas bez tego samobója mogło być bardzo krucho

0

@KamQiX Hehe he

1

Tak tylko przypomnę że to zajebiste PSG które nie grało w weekend również przepchało z Aston Villą..

0

@krol211 Rozumiem że Rafy i Yamala też bo zagrali równie słabo

0

Chyba BVB się wypruła..

0

Pedri to jest inny wymiar

1

@Andi18 cisnąć okej ale my nie gramy rezerwami żeby nie oddać jednego celnego strzału

0

@Aureczek Araujo u niektórych to z automatu leci..

1

Bobek do Yamala..

0

Zaraz druga i się zacznie

0

Co on mszę odprawia

0

No to mamy giga skandal

0

@Lordzi Albo Cubarsiego kto wie

2

@takisobiektos Ostatnio tyle wpadek że chyba to jest ten turniej na dobry wynik ;P

2

@ObiwanKenobi Mnie dziwi że ludzie są w szoku że główny kandydat ma przewagę nad resztą przecież tak jest przy każdych wyborach przy każdej partii..

3

@Safrani Łooo panie co oni chcą żeby Warszawa zapłonęła :P

2

Zakończył się The Masters czyli pierwszy wielki szlem w sezonie 2025, który po dogrywce padł łupem Irlandczyka z północy Rorego MclIroy'a. Jest to jego piąty szlem w karierze ale o tyle istotny bo tego brakowało mu do karierowego wielkiego szlema i jest szóstym golfistą w historii, który tego dokonał :) Piękna ostatnia runda, fenomenalny poziom i niesamowite emocje do ostatniego zagrania (tak wiem będzie to dla Was dziwne :P).
Poniżej jedno z zagrań wielkiego Rorsa na piętnastym dołku:


I dwa decydujące uderzenia w dogrywce:

2

@VegetaPolska Dwa to max.

2

@Majkel34 Akurat bardzo dobrze :)

0

@mekston Nie no jakby dostał 3 to nie bo mają Bilbao Getafe i klasyk..

0

Ale Newcastle przeprowadza akcje przy golach :O

3

@Romario87 Zasługuje Betis na Ligę Mistrzów.

0

@Rifek Dlatego dostanie dwa :P

2

@RinooniR Małe

0

Ale fajerwerki na prostej :P

0

Martinez ładnie objechany

0

@KrwawiaceoczyVEB nic to nie zmieni z ich perspektywy

3

Kimi ale ugotował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?