0

Jezu ale Rafa sklepie ten Inter

2

Nowy Messi co można więcej powiedzieć :d

0

@marcin62 ja myślałem że to pisali w formie żartu ale ładnie poszło :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@esem91 No może stąd że jednak dnia nigdy nie zmieniali nie ważne czy główne prawa miał Polsat czy wcześniej jeszcze Canal+

0

@KrwawiaceoczyVEB To jest świeża informacja, a flashscore z automatu dał na środę bo tak się wydawało na logikę.

1

@Herato Jasne ale jednak można było podejrzewać że zawsze to będzie mecz w środę dali du** po całości.

@tomek8756 Przepłacili, nie dość że zawsze mieli gorsze mecze w fazie ligowej i pucharowej to jeszcze im zabrali mecz środowy co w ostatnich latach nie było spotykane. Szkoda kasy, jak mają mieć takie warunki to lepiej było odpiuścić.

0

@Safrani Jeszcze wcześniej był Canal+ i były stare warunki, po prostu nowe tvp się skompromitowało i tyle..

1

@Safrani Jasne ale jednak w ostatnich latach sytuacja była prosta mają jeden mecz w środę(jaki chcieli) i finał, a teraz nie dość że dostali ochłapy to jeszcze przesunięcie meczu z środa na wtorek to się nie zdarzyło od czasu kiedy nie lecą dwa mecze w tvp..

0

@Kondziubarca A i ten pewnie zablokują :P

0

@KRISU77 Gdybyś na tym robił taki pitos to by Ci się bardzo chciało :)

0

@draxidox Teraz będzie chodził i mierzył czy są po 60 :P

4

Bramki piła i można grać :)


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@OskP Olmo na fałszywą 9 i Gavi do środka

2

@clyde Na słabych rywali i na już gotowe mecze z dużą przewagą jak najbardziej

2

Trzeba przyznać że jak na taki skład to piłeczka chodzi brakuje "tylko" gola

0

@szymek029 Jedyna szansa na punkty dla takich ekip

0

NIe no Ronald..

2

Liniowy orła wywinął :p

0

Jednak Eric bliżej prawej

0

@Cule1234 Tebas: to tak można? :P

1

@blakkudium Aaa to dlatego tak słabo gra bo on w aktorstwo poszedł :P

0

@kuz Dokładnie gdyby umarł 8 sierpnia to by mówili że dwie pierwsze cyfry w jego numerze karty :P

13

@BezglutenowyPedri Tylko Neymar taki miał ale sam go zmarnował swoimi decyzjami.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Od kilku dni jest już w 100% gotowy.

0

@Swistus172 W pierwszej grali tak jak zwykle czyli dramatycznie w drugiej fakt dużo lepiej ale jednak to były tylko rezerwy Bilbao..

1

@clyde 100% będą problemy jak w pewnym momencie dostanie takie propozycje przejścia Yamala o liczbach których nawet nie zna to będzie cyrk :)

5

Znowu nie będzie dane Arynie zjechać porszakiem chyba łatwiej będzie go kupić :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?