adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezu ale Rafa sklepie ten Inter
2
Nowy Messi co można więcej powiedzieć :d
0
@marcin62 ja myślałem że to pisali w formie żartu ale ładnie poszło :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@esem91 No może stąd że jednak dnia nigdy nie zmieniali nie ważne czy główne prawa miał Polsat czy wcześniej jeszcze Canal+
0
@KrwawiaceoczyVEB To jest świeża informacja, a flashscore z automatu dał na środę bo tak się wydawało na logikę.
1
@Herato Jasne ale jednak można było podejrzewać że zawsze to będzie mecz w środę dali du** po całości.
@tomek8756 Przepłacili, nie dość że zawsze mieli gorsze mecze w fazie ligowej i pucharowej to jeszcze im zabrali mecz środowy co w ostatnich latach nie było spotykane. Szkoda kasy, jak mają mieć takie warunki to lepiej było odpiuścić.
0
@Safrani Jeszcze wcześniej był Canal+ i były stare warunki, po prostu nowe tvp się skompromitowało i tyle..
1
@Safrani Jasne ale jednak w ostatnich latach sytuacja była prosta mają jeden mecz w środę(jaki chcieli) i finał, a teraz nie dość że dostali ochłapy to jeszcze przesunięcie meczu z środa na wtorek to się nie zdarzyło od czasu kiedy nie lecą dwa mecze w tvp..
0
@Kondziubarca A i ten pewnie zablokują :P
0
@KRISU77 Gdybyś na tym robił taki pitos to by Ci się bardzo chciało :)
0
@draxidox Teraz będzie chodził i mierzył czy są po 60 :P
4
Bramki piła i można grać :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@OskP Olmo na fałszywą 9 i Gavi do środka
2
@clyde Na słabych rywali i na już gotowe mecze z dużą przewagą jak najbardziej
2
Trzeba przyznać że jak na taki skład to piłeczka chodzi brakuje "tylko" gola
0
@szymek029 Jedyna szansa na punkty dla takich ekip
0
NIe no Ronald..
2
Liniowy orła wywinął :p
0
Jednak Eric bliżej prawej
0
@Cule1234 Tebas: to tak można? :P
1
@blakkudium Aaa to dlatego tak słabo gra bo on w aktorstwo poszedł :P
0
@kuz Dokładnie gdyby umarł 8 sierpnia to by mówili że dwie pierwsze cyfry w jego numerze karty :P
13
@BezglutenowyPedri Tylko Neymar taki miał ale sam go zmarnował swoimi decyzjami.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Od kilku dni jest już w 100% gotowy.
0
@Swistus172 W pierwszej grali tak jak zwykle czyli dramatycznie w drugiej fakt dużo lepiej ale jednak to były tylko rezerwy Bilbao..
1
@clyde 100% będą problemy jak w pewnym momencie dostanie takie propozycje przejścia Yamala o liczbach których nawet nie zna to będzie cyrk :)
5
Znowu nie będzie dane Arynie zjechać porszakiem chyba łatwiej będzie go kupić :P