2

@blakkudium Z takim podejściem to powtórzy przypadek brata i Bilbao mu pozostanie

0

@brd42 Jednym uchem akurat co nie zmienia głównego przekazu że kilka razy powtarza o symulce.

0

@Sulimo "obrzydliwe perfidne oszustwo" "mimo wszystko symulka" poważnie 5 razy obejrzał mecz i dalej gada o symulce gdzie Raphinha dostaje uderzenie w plecy i mógł po tym upaść? Ten to ostatnio tylko nagrywa byle nagrywać..

0

@Piotr777 Tak z ciekawości jak oglądałeś poprzednie mecze Barcy w LM?

2

Znowu trudny mecz choć po pierwszym secie tak się nie zapowiadało ale ostatecznie jest ćwierćfinał dla Igi :)

0

@Beztroskii Bo to jest za mało ale tak samo nie można mówić że tu był nur..

1

@Rifek Sarze jak się chce to potrafi ugotować :)

1

@ViDuusPL Dużo się mówi, nie przesadzajmy.

1

@Astad Obecnie nia ma takiej informacji, także na razie tylko DAZN.

2

@arasz1819 A kto tam nie jest tragiczny..

0

@vangoor Jak co wybory nic nowego

0

@UriBoyka Niee :p

0

Alba jak przyłożył 3-0

1

2-0 ale jest jechanka

1

@krzywy Na canal+ jest też

1

@sergio5 Nie no nie pójdzie do takiego klubu teraz

1

@Destroyer_of_Worlds Przydałby się jakiś klub filialny w Holandii/Portugalii/Francji ze "swoim" trenerem i tam wypożyczać najbardziej utalentowanych do ogrania

2

@A4ron Z tego co widzę to w Madrycie normalnie samoloty lądują, zapewne takie duże instytucje jak lotniska mają swoje awaryjne zasilanie :)

2

@agaFCB W Afryce są troche inne standardy :P

1

@ViscaelBarca2007 Szkoda że nikt nie widział uderzenia w plecy po którym mógł upaść Raphinha, oczywiście nie jest to karny ale od symulanta to też było daleko..

0

Ale luta Gonzaleza

0

Teraz tylko Napoli musi wygrać że Inter z Veroną musiał grać na całego

0

W sume to dobry mecz jest, jazda z jednej pod drugą bramkę :p

1

Dovbyk z Girony robi z tego gola..

1

@taris Na tvp sport pl masz w retransmisjach cały mecz możesz sobie przewijać jak chcesz :)

0

@mekston Dla mnie też nie ale nie uważam że to był nur Rafy mógł się po prostu przewrócić w takiej sytuacji :P

0

@Barca_Big_Moment Jednak przegrywają :P

2

@norbi77 W ogóle tego nie widziałem w meczu trochę to zmienia

0

I tak Gavi czyściutko

6

Tutaj nie ma ale za Ferrana jest karny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?