adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium Z takim podejściem to powtórzy przypadek brata i Bilbao mu pozostanie
0
@brd42 Jednym uchem akurat co nie zmienia głównego przekazu że kilka razy powtarza o symulce.
0
@Sulimo "obrzydliwe perfidne oszustwo" "mimo wszystko symulka" poważnie 5 razy obejrzał mecz i dalej gada o symulce gdzie Raphinha dostaje uderzenie w plecy i mógł po tym upaść? Ten to ostatnio tylko nagrywa byle nagrywać..
0
@Piotr777 Tak z ciekawości jak oglądałeś poprzednie mecze Barcy w LM?
2
Znowu trudny mecz choć po pierwszym secie tak się nie zapowiadało ale ostatecznie jest ćwierćfinał dla Igi :)
0
@Beztroskii Bo to jest za mało ale tak samo nie można mówić że tu był nur..
1
@Rifek Sarze jak się chce to potrafi ugotować :)
1
@ViDuusPL Dużo się mówi, nie przesadzajmy.
1
@Astad Obecnie nia ma takiej informacji, także na razie tylko DAZN.
2
@arasz1819 A kto tam nie jest tragiczny..
0
@vangoor Jak co wybory nic nowego
0
@UriBoyka Niee :p
0
Alba jak przyłożył 3-0
1
2-0 ale jest jechanka
1
@krzywy Na canal+ jest też
1
@sergio5 Nie no nie pójdzie do takiego klubu teraz
1
@Destroyer_of_Worlds Przydałby się jakiś klub filialny w Holandii/Portugalii/Francji ze "swoim" trenerem i tam wypożyczać najbardziej utalentowanych do ogrania
2
@A4ron Z tego co widzę to w Madrycie normalnie samoloty lądują, zapewne takie duże instytucje jak lotniska mają swoje awaryjne zasilanie :)
2
@agaFCB W Afryce są troche inne standardy :P
1
@ViscaelBarca2007 Szkoda że nikt nie widział uderzenia w plecy po którym mógł upaść Raphinha, oczywiście nie jest to karny ale od symulanta to też było daleko..
0
Ale luta Gonzaleza
0
Teraz tylko Napoli musi wygrać że Inter z Veroną musiał grać na całego
0
W sume to dobry mecz jest, jazda z jednej pod drugą bramkę :p
1
Dovbyk z Girony robi z tego gola..
1
@taris Na tvp sport pl masz w retransmisjach cały mecz możesz sobie przewijać jak chcesz :)
0
@mekston Dla mnie też nie ale nie uważam że to był nur Rafy mógł się po prostu przewrócić w takiej sytuacji :P
0
@Barca_Big_Moment Jednak przegrywają :P
2
@norbi77 W ogóle tego nie widziałem w meczu trochę to zmienia
0
I tak Gavi czyściutko
6
Tutaj nie ma ale za Ferrana jest karny