adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City chyba nie chce grać w LM..
3
@ACMaldini3 Jakiś Betis coś tego
0
@mekston Przed nie ale w trakcie już tak
0
@mekston Ostatnio często jest o to walka :P
0
@TR3YWAY Na waciki może by starczyło :p
0
@CLS63AMG Nic na to nie wskazuje
0
@SeWo77 Bo jakieś decyzję przy 50/50 trzeba podjąć i to w miarę szybko i sędziowie tak postanowili taka praca, raz takie sytuacje ocenią pozytywnie dla ciebie innym razem negatywnie, życie.
0
@Cvzx Nawet jakby miał 3 bramki to podejrzewam że podjąłby taką samą decyzję.
10
@Kamiloza91 Pewnie klasycznie w połowie września :)
1
@bart_azz Wydaje się że tak
1
@Lionel_Messi10 Czyli będzie kończył grę w piłeczkę.
4
@Faro Docelowo Raphinha by grał na "10" a nowy LS na swojej pozycji, a czasem na lewym Brazol i wtedy na "10" Olmo czy ktoś inny jest tak dużo meczów w sezonie że dla każdego znajdą się minuty.
2
Mecz treningowy dla Igi.
0
@Beztroskii To nie jest kwestia przypadku tylko taki to jest sport raz sytuację 50/50 sędzia da twoją korzyść raz na korzyść rywala, problemem jest to że kibic Barcelony w takiej sytuacji zazwyczaj nie będzie obiektywny co poniekąd można zrozumieć :)
1
@Eklerek Skończył się zanim się zaczął :)
0
@Beztroskii Nic, kompletnie przypadkowa ręką podczas gry w piłkę nożną.
1
@draxidox Z tego wpisu tak samo może wynikać że dogadali się że nic nie muszą oddawać :P
11
@Alistar74 9,5 pewnie troche przesadzone ale ogólnie przez przełożonych zostanie dobrze oceniony jasne było kilka stykowych sytuacji ale ze wszystki się spokojnie wybroni (tak wiem dla kibica Barcelony będzie to trudne ale obiektywnie tak to wygląda).
1
@CriminalFCB Dla mnie bardziej nie ale to jest typowa szara sytuacja zapytałbyś 100 sędziów i byłbyś bardzo blisko 50 do 50..
0
@Yoshi94 Dokładnie noga Martina jest w powietrzu czyli jest stosunkowo "miękka", a i tak za bardzo nie zmiania swojego toru lotu czyli nie jest to znaczące uderzenie uniemożliwiające kontynuowanie biegu.
1
@Yoshi94 Uważam że próbował zrobić tam wolny, a nie starał się powalczyć o piłkę do końca (pomijam że wcześniej powinien ją normalnie opanować i wybić).
0
@szkudi7 Karny to wina varu Marciniak dał z boiska (a i tak są różne interpretacje tej sytuacji), faul na Martinie to bardziej nie było niż był, a przerwał chociażby świetną szansę Interu pod koniec pierwszej połowy dogrwki także nie tylko Barcelona miała pecha.
0
@Smixu Dziwne żeby było inaczej.
2
@CLS63AMG Stopklatka nie zawsze pokazuje wszystko jak sie obejrzy wideo to to był lekki kontakt dla mnie za mało na faul.
3
@Lisek Przed sezonem tak ale więdząc co się stało to nie mogę uwierzyć że można tak sfrajerzyć..
0
@MSN30 Ale co to zmienia jak dalej decyzję podejmuje ten sam sędzia
0
@4drian0 Nie będzie transferów bo finanse dalej rozwalone..
0
Var sam w sobie jest dobry i potrzebny, problem w tym że obsługują go ludzie..
0
@Arcybiskup W meczu było to normalnie widać, 100% karny.
0
@PatrychoO Albo dobry blok albo też obrona Wojtka kto wie.