adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@wojopancer Pewnie jacyś skrajni fanatycy tak ale większość nawet jeśli się tym interesuje to w ogólnym wymiarze ma to w du*ie :P
0
No i fajnie
0
@darr0o Pomijając że Alvarez jest nie do wyciągnięcia to jak chcesz mieć dwóch takich napastników z taki pensjami :p
17
Taktyka na 4 lewoskrzydłowych widzę to :P
0
@ViscaelBarca2007 Jasne pełna zgoda, choć chciałbym żeby od czasu do czasu Barcelona się z kimś dogadała w takim stylu jak często to robi Real :P
0
@ViscaelBarca2007 Ja bym jeszcze rok przeczekał z Wojtkiem jako jedynką i ruszył po Chevaliera
1
@GeneralXavi Pomijając że kiedyś i tak liczył się sezon to ostatnio to naprawili i teraz nawet na papierze liczy się tylko sezon.
@ojWojtek Na stary, nowy sezon to tak od sierpnia dopiero.
0
@FioletoweOczy Nie ma znaczenia kto zawsze będzie to złodziej, kłamca i krętacz taka fucha..
0
@Barceloniarz987 To oni tam trenują piłkę? Eee chyba nie :P
1
Oczywisty karny dla Lazio
0
@RonMes10 No bo cały czas mają przewagę liczebną ale do czasu..
2
No Fibak na komentatora to się nie nadaje :P
1
@kamiVeB Będzie ogłoszona o 18:30
1
@Kessie Albo się to ma albo nie :P
0
@MesQueUnClub96 Jest
0
@Dari0G Kolego to tylko interesy :)
1
@esem91 Logujesz się na playerze i tam masz normalnie za darmo :)
1
@Eklerek Pewnie jeszcze dobry Roland dobry Wimbledon i zjazd :P
1
@tristan87 Północ to już sobota jak coś.
2
@hugz A to zdobywca złotej musi rozegrać 100% świetnych spotkań?
0
Dobra piłka teraz Ronalda pochwałę bo reszta tylko krytykować potrafi
0
@Danny Gaucho Ale śledzi od 2010 tylko sie wstydził założyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FC33 Już dawno było info że Barcelona odpuściła te kary dla dobrych relacji z firmą.
1
@norbi77 Nie widziałem tego kameleona :P
0
Eeee tam spalony raczej jaki koniec?
2
Czyli klasyka
0
26 rożnych ale musiał być kurs xd
2
36 strzałów z nami mieli 40 ładnie idą :P
5
@PatrychoO Dobrze że ta chłopina odchodzi od komentatorki :P
0
Mekambe one man army