3

@wojopancer Pewnie jacyś skrajni fanatycy tak ale większość nawet jeśli się tym interesuje to w ogólnym wymiarze ma to w du*ie :P

0

No i fajnie

0

@darr0o Pomijając że Alvarez jest nie do wyciągnięcia to jak chcesz mieć dwóch takich napastników z taki pensjami :p

17

Taktyka na 4 lewoskrzydłowych widzę to :P


0

@ViscaelBarca2007 Jasne pełna zgoda, choć chciałbym żeby od czasu do czasu Barcelona się z kimś dogadała w takim stylu jak często to robi Real :P

0

@ViscaelBarca2007 Ja bym jeszcze rok przeczekał z Wojtkiem jako jedynką i ruszył po Chevaliera

1

@GeneralXavi Pomijając że kiedyś i tak liczył się sezon to ostatnio to naprawili i teraz nawet na papierze liczy się tylko sezon.
@ojWojtek Na stary, nowy sezon to tak od sierpnia dopiero.

0

@FioletoweOczy Nie ma znaczenia kto zawsze będzie to złodziej, kłamca i krętacz taka fucha..

0

@Barceloniarz987 To oni tam trenują piłkę? Eee chyba nie :P

1

Oczywisty karny dla Lazio

0

@RonMes10 No bo cały czas mają przewagę liczebną ale do czasu..

2

No Fibak na komentatora to się nie nadaje :P

1

@kamiVeB Będzie ogłoszona o 18:30

1

@Kessie Albo się to ma albo nie :P

0

0

@Dari0G Kolego to tylko interesy :)

1

@esem91 Logujesz się na playerze i tam masz normalnie za darmo :)

1

@Eklerek Pewnie jeszcze dobry Roland dobry Wimbledon i zjazd :P

1

@tristan87 Północ to już sobota jak coś.

2

@hugz A to zdobywca złotej musi rozegrać 100% świetnych spotkań?

0

Dobra piłka teraz Ronalda pochwałę bo reszta tylko krytykować potrafi

0

@Danny Gaucho Ale śledzi od 2010 tylko sie wstydził założyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FC33 Już dawno było info że Barcelona odpuściła te kary dla dobrych relacji z firmą.

1

@norbi77 Nie widziałem tego kameleona :P

0

Eeee tam spalony raczej jaki koniec?

2

Czyli klasyka

0

26 rożnych ale musiał być kurs xd

2

36 strzałów z nami mieli 40 ładnie idą :P

5

@PatrychoO Dobrze że ta chłopina odchodzi od komentatorki :P

0

Mekambe one man army

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?