adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dość że się spóźnili to jeszcze uciekli :P
0
@KibicBarcy84 No byli zadowoleni ale wiadomo było że nie kupią go za siano tylko z wolnego transferu.
0
Normalnie czatgpt
1
Zielu xDD
4
@PatrychoO Lewego i to tak bardzo.
1
Jak zawsze ten prezgryw Morata
0
@Roobo A to były jakieś informacje że spadł ze schodów? :P
1
@macio_944 Jeb**na to będzie Portugalia :)
4
Kosmiczny mecz kosmiczny tenis jak to bywa ostatnio przy ich spotkaniach, mam nadzieję że taki sam skład finału w Londynie ;)
0
@marcin62 Ładnie się ostatnio pogrąża
1
Sinner zmęczony
1
@Lionel_Messi10 Perez nie przepuści już żadnego nowego Neymara z Ameryki
0
Znowu świetny mecz na wyniszczenie z udziałem Carlosa i Jannika
0
@Filipem Zapewne Barcelona :)
1
Oczywista sytuacja a ten ogląda 2 dni :P
0
No to zaczynamy
1
@takisobiektos Iga Nadalem, Osaki w ogóle nie ma, grafik chyba już dał w palnik :P
0
@FcPortoFan1999 Zobaczymy jak głowa wytrzyma bo dwa finały i dwa razy w plecy w tym sezonie..
0
11 szlemów gdzie Aryna dochodzi co najmniej do półfinału i tylko 3 z nich wygrywa czegoś brakuje w samych końcówkach turniejów.
0
Sabalenka znowu w decydującym meczu przegrywa, brawo Coco.
3
@Esteban_ W sezonie kiedy nie ma ME/CA czy MŚ tak.
0
@RosjaninBut Normalnie pewnie z 20 baniek ale w Barcelonie promocja tylko 2mln :P
0
@MesQueUnClub_87 Tylko że zaraz się okaże że bez jego odejścia nie będzie się dało kupić Garcii i już on ma znowy w ręku karty.
3
@Rewolucja123 Nie grając w Europie nie powinno być takiej możliwości.
12
@BORO_12 Czy my już wiecznie będziemy musieli płacić za odejścia zawodników..
1
@ViscaelBarca2007 Zawsze chodzi o jedno
0
@turhiay Ostatnio to bardziej Martin zawalił, sędziowie też nie popisali, Flick nie musiał wpuszczać akurat Araujo i dopiero ostatni błąd popełnił Urugwajczyk
0
@czudi17 Były jakieś głosy że nie mają meczów domowych Brazylii i Argentyny
0
@Hosh Akurat można świętować że odpadli ich kadry grają w styczniu ;)
0
@hugz Jego cena i tak wynosi 0 bo tylko tak da się go oddać