adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Znaczy żeby nie było tak dobrze to oczywiście zapłaciliśmy 1,5mln za jego odejście, jasne zaoszczędzimy około 30mln na jego pensji ale jednak :P
1
Znowu Norris znowu Lando nie wytrzymuje
0
Hahahaha papaja co porobili
1
@ViscaelBarca2007 Szczególnie że prezes Bilbao negatywnie wypowiadal się o tym co wyprawia Barcelona.
4
@Aragorn33 Śliski typ ale to jak każdy kto zaczyna sie bawić w politykę, zbudował sobie duże grono zwolenników i im to raczej przeszkadzać nie będzie :P
2
@Lionel_Messi10 Serio myślisz że obecnemu Messiemu ktoś coś może kazać? :P
4
Norris kolejny raz pokazuje jakim jest plackiem.
0
@Encore To to akurat więcej niż pewne że stracą rząd.
1
@mekston Tak w Bad Homburg od 23 czerwca.
0
@SenseiFCB W zasadzie to tylko on było już here we go
1
@Piotrek1993 Zostanie na spokojnie bo leśne dziady chcą utrzymać swoje stołki.
0
@NeroTFP1 Ale widzisz zadzałało, powiedział coś głupiego i cały czas ktoś go cytuje ciul że wszyscy krytykują ale jest o nim głośno :P
0
@MesQueUnClub_87 @Transu96 I Pedri w zasadzie też co pokazała reprezentacja, ostatecznie na jego pozycji gra szklany (to się nie zmieni) Olmo, Torre zapewne odejdzie i docelowo ma tam grać Rafa jeśli będzie ktoś wartościowy na lewym skrzydle. Jedna kontuzja i już zaczynają się problemy.
0
@Rifek Podziękuję.
0
@Roobo No niestety taka jest cena jak chcesz dostać fajne stołeczki :P
2
Twitt Czarka ewidentnie sugeruje zwolnienie.
3
@Cule1234 Ładnie prze**bali, nie ma miejsca dla szejków w csie.
0
@BorzyKrzys On jest najebany czy chory?
0
Nie dość że się spóźnili to jeszcze uciekli :P
0
@KibicBarcy84 No byli zadowoleni ale wiadomo było że nie kupią go za siano tylko z wolnego transferu.
0
Normalnie czatgpt
1
Zielu xDD
4
@PatrychoO Lewego i to tak bardzo.
1
Jak zawsze ten prezgryw Morata
0
@Roobo A to były jakieś informacje że spadł ze schodów? :P
1
@macio_944 Jeb**na to będzie Portugalia :)
4
Kosmiczny mecz kosmiczny tenis jak to bywa ostatnio przy ich spotkaniach, mam nadzieję że taki sam skład finału w Londynie ;)
0
@marcin62 Ładnie się ostatnio pogrąża
1
Sinner zmęczony
1
@Lionel_Messi10 Perez nie przepuści już żadnego nowego Neymara z Ameryki