1

@michal26 Znaczy żeby nie było tak dobrze to oczywiście zapłaciliśmy 1,5mln za jego odejście, jasne zaoszczędzimy około 30mln na jego pensji ale jednak :P

1

Znowu Norris znowu Lando nie wytrzymuje

0

Hahahaha papaja co porobili

1

@ViscaelBarca2007 Szczególnie że prezes Bilbao negatywnie wypowiadal się o tym co wyprawia Barcelona.

4

@Aragorn33 Śliski typ ale to jak każdy kto zaczyna sie bawić w politykę, zbudował sobie duże grono zwolenników i im to raczej przeszkadzać nie będzie :P

2

@Lionel_Messi10 Serio myślisz że obecnemu Messiemu ktoś coś może kazać? :P

4

Norris kolejny raz pokazuje jakim jest plackiem.

0

@Encore To to akurat więcej niż pewne że stracą rząd.

1

@mekston Tak w Bad Homburg od 23 czerwca.

0

@SenseiFCB W zasadzie to tylko on było już here we go

1

@Piotrek1993 Zostanie na spokojnie bo leśne dziady chcą utrzymać swoje stołki.

0

@NeroTFP1 Ale widzisz zadzałało, powiedział coś głupiego i cały czas ktoś go cytuje ciul że wszyscy krytykują ale jest o nim głośno :P

0

@MesQueUnClub_87 @Transu96 I Pedri w zasadzie też co pokazała reprezentacja, ostatecznie na jego pozycji gra szklany (to się nie zmieni) Olmo, Torre zapewne odejdzie i docelowo ma tam grać Rafa jeśli będzie ktoś wartościowy na lewym skrzydle. Jedna kontuzja i już zaczynają się problemy.

0

@Rifek Podziękuję.

0

@Roobo No niestety taka jest cena jak chcesz dostać fajne stołeczki :P

2

Twitt Czarka ewidentnie sugeruje zwolnienie.

3

@Cule1234 Ładnie prze**bali, nie ma miejsca dla szejków w csie.

0

@BorzyKrzys On jest najebany czy chory?

0

Nie dość że się spóźnili to jeszcze uciekli :P

0

@KibicBarcy84 No byli zadowoleni ale wiadomo było że nie kupią go za siano tylko z wolnego transferu.

0

Normalnie czatgpt

1

Zielu xDD

4

@PatrychoO Lewego i to tak bardzo.

1

Jak zawsze ten prezgryw Morata

0

@Roobo A to były jakieś informacje że spadł ze schodów? :P

1

@macio_944 Jeb**na to będzie Portugalia :)

4

Kosmiczny mecz kosmiczny tenis jak to bywa ostatnio przy ich spotkaniach, mam nadzieję że taki sam skład finału w Londynie ;)

0

@marcin62 Ładnie się ostatnio pogrąża

1

Sinner zmęczony

1

@Lionel_Messi10 Perez nie przepuści już żadnego nowego Neymara z Ameryki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?