adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 Pewnie powiedzieć im że Nawałka został
5
@Alex1995 Kasa kolego kasa.
0
@Goralkov I tak nie był w planach Deco.
0
@tbas Trudniejsza opcja ale co zrobić.
0
@partymaker Znaczy mecz był ma polsat sport 1 i polsat sport premium 1 więc nie wiem co masz że meczu nie miałeś :P
5
Jest półfinał Igi :)
0
@michal26 Bardzo to nie bo w poprzenich dwóch meczach grała podobnie.
1
@Popitek12 Defensywny pomocnik i napastnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Drozdu7 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15846069#comment-15846069
2
@Conradxc Wszystko jedno.
2
@Encore Dokładnie tyle już obejrzałem tych meczów Szarapovej, Azarenki czy Sabalenki (ciekawe że zazwyczaj ściana wschodnia) że już podświadomie nie zwracam na to uwagi :P
0
@Barca_Big_Moment Można ale jeszcze takowego nie straciła na turnieju.
0
Sceny na korcie centralnym..
0
@Aragorn33 Jakoś by mnie to bardzo nie zdziwiło gdyby to klub, agent i jeszcze pewnie w porozumieniu z rodziną mocno naciskali na Nico nie do końca mówiąc mu prawdę.
8
@BulaKG Dokładnie po powodziach zwolnią też tego nowego i już masz dwie odprawy dla znajomych :P
2
@FcPortoFan1999 W redakcji sport pl kogo mamy od tenisa? Nikogo. Ok to wyślemy kogoś od piłki i też będzie :P
0
Sinner drugie życie ale też poobijany po tym meczu zobaczymy co dalej.
2
Sinner co przyfarcił
2
@Eklerek A co to za różnica xd
2
@tbas Miała jakieś problemy z oddychaniem brała nawet mto, średnio też się poruszała w przeciwieństwie do meczu z Rybą
3
Clara nie była w 100% dyspozycji ale taki jest czasami sport, Iga za to spokojnie to wykorzystała i zagra w ćwierćfinale Wimbledonu.
3
@Lucyffffer1922 Mati ma zerową wiarygodność
0
Ale lekko sobie już Iga gra
0
@Eklerek No nie jest to ta Clara z meczu Ryby ale to jej problem
0
Ale defensywa :o
1
@mekston Jak wchodzi jedynka to pewnych punkt tylko zwiększać procent pierwszego serwisu bo jakość ma
0
MTO Tauson
1
Ale jak to Ryba tych slice'ów nie przebijała
1
@Encore Ranking szczególnie na trawie nie ma większego znaczneia.
0
@Faro Isak skończy 26 we wrześniu.