adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Klasyka jest woda jest zabawa, F1 powinno myśleć jak zrobić zalewane tory
1
Mocny deszcz w trakcie wyścigu czyli najlepszy możliwy scenariusz
2
Teraz co zrobić żeby cały czas właśnie tak grać..
4
@mekston Teraz tylko % pierwszego poprawić i bajka.
3
@mekston Collins już wkur**na chodzi :)
2
@Szalik Polsat sport 1, lub polsat sport premium 1.
1
@bezalkoholowy Nie, taki ma zawsze.
1
@mekston I to widać że po pierwszym serwisie wszystko jest łatwe i przyjemne.
1
@esem91 Nie są.
2
@mekston Iga jak ostatnio McNally przebija, a rywalka popełnia blędy.
8
Maksiu co wyciągnął :O
1
@FcPortoFan1999 Piękny slice grała dzisiaj
2
Ryba odpada z Wimbledonu.
3
Czy prezydent jest z nami bo Bearman szaleje :P
2
@Eklerek Ale ja o Londynie :P
0
Nie nie gdzie z tym deszczem..
2
@Eklerek No to będą okolice 17.
1
@Eklerek Iga wcześniej
0
@barcelonaLM Finały Sinner Alcaraz rządzą się swoimi prawami.
0
Jest set dla Clary ciekawie :o
1
@mekston Jestem oglądam, jak jest serwis to są punkty dla Ryby jak nie ma to straty.
0
@Sau_Ron Przyszły tydzień tak, a potem zobaczymy w końcu lato dopiero się rozpoczęło.
0
@Pawlusek Yyyy aha
1
@FCB24 A nie było coś że Sommer odejdzie
0
@Dejvo Dla niego pewnie 11 i mieszkać w Hiszpanii z rodziną która jest dla niego bardzo ważna
0
A tu pod koniec okienka za 60M.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Dejvo W Bilbao z bonusami za gole będzie mial coś pod 11
0
@Faro Czyli w tym okienku jeszcze za 60 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Consigliere Oby nie
1
@Jackazz To musisz więcej oglądać :P