1

Klasyka jest woda jest zabawa, F1 powinno myśleć jak zrobić zalewane tory

1

Mocny deszcz w trakcie wyścigu czyli najlepszy możliwy scenariusz

2

Teraz co zrobić żeby cały czas właśnie tak grać..

4

@mekston Teraz tylko % pierwszego poprawić i bajka.

3

@mekston Collins już wkur**na chodzi :)

2

@Szalik Polsat sport 1, lub polsat sport premium 1.

1

@bezalkoholowy Nie, taki ma zawsze.

1

@mekston I to widać że po pierwszym serwisie wszystko jest łatwe i przyjemne.

1

@esem91 Nie są.

2

@mekston Iga jak ostatnio McNally przebija, a rywalka popełnia blędy.

8

Maksiu co wyciągnął :O

1

@FcPortoFan1999 Piękny slice grała dzisiaj

2

Ryba odpada z Wimbledonu.

3

Czy prezydent jest z nami bo Bearman szaleje :P

2

@Eklerek Ale ja o Londynie :P

0

Nie nie gdzie z tym deszczem..

2

@Eklerek No to będą okolice 17.

1

@Eklerek Iga wcześniej

0

@barcelonaLM Finały Sinner Alcaraz rządzą się swoimi prawami.

0

Jest set dla Clary ciekawie :o

1

@mekston Jestem oglądam, jak jest serwis to są punkty dla Ryby jak nie ma to straty.

0

@Sau_Ron Przyszły tydzień tak, a potem zobaczymy w końcu lato dopiero się rozpoczęło.

0

@Pawlusek Yyyy aha

1

@FCB24 A nie było coś że Sommer odejdzie

0

@Dejvo Dla niego pewnie 11 i mieszkać w Hiszpanii z rodziną która jest dla niego bardzo ważna

0

A tu pod koniec okienka za 60M.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Dejvo W Bilbao z bonusami za gole będzie mial coś pod 11

0

@Faro Czyli w tym okienku jeszcze za 60 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Consigliere Oby nie

1

@Jackazz To musisz więcej oglądać :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?