adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Seledynowy No nie ma następny termin to pewnie początek fazy pucharowej LM bo wtedy chyba można zmienić stadion.
0
@Faro Normalne Barcelona gdyby tylko mogła to też by chciała brać w tym udział..
1
@Encore Czuję powrót do top formy :P
0
Piękna końcówka
0
@Criss18Barca Tylko że walki odbywają się 4 razy w roku danego zawodnika jest czas na inne w siatce czy koszu już terminarz jest przepełniony
0
@FcPortoFan1999 U Pań na razie tylko Saba odpuszcza z czołówki
1
@Encore Termin słaby zawodnicy mają wakacje po Wimbledonie, a trzeba coś potrenować, Cinci wystarczy do przygotowania na USO.
0
@AlwaysBlaugrana Problem w tym że w Barcelonie tego nie wiedzą, a co dopiero kibice :P
0
@Cvzx Raczej rzeźba, będzie wypychanie ter Stegena na operację żeby wyrzucić pensję i zarejestrować Garcie i Rashforda..
0
@Seledynowy To z taką kwotą nie ma szans go zarejestrować :P
0
Czyli wychodzi że Rash dostanie jeszcze więcej niż miał mieć Nico :P
2
@takisobiektos I na razie żaden się nie sprawdził ale działa to szukają frajerów :P
0
@Seneka Ale też szybciej rozwalała rakietki :P
1
@Gaucho Taki luźny pomysł ale raczej nie wierzę w Dumfrisa bo jest tu kompletnie zbyteczny :)
8
@Gaucho Albo Żul będzie przygotowywany już do pary z Cubarsim
0
@Gaucho Tylko nie ten Afrykańczyk.
1
@Gaucho Brawo wodzu :P
0
Szybciutko poskładany :)
0
Inna liga
1
@Criss18Barca Włosi strasznie zostali w tyle jeśli chodzi o stadiony taka Hiszpania ma praktycznie wszystkie większe po modernizacji..
0
@partymaker Ciekawe kto jest jego znajomym :P
0
@Gall No dlatego nIe ma :)
1
@Azazel_Pazuzu Eleven należy do Polsatu czasem ich wykorzystywali w LM ale nie wszsytkich a szkoda bo Polsat nie ma piłkarskich komentatorów..
0
@1LY0 Niestety nie ma miejsca dla wszystkich w pierwszym zespole, a większe talenty nie chcą zostać w 4 lidze.
1
@blakkudium Spokojnie to jest Barcelona jeszcze 5 razy się zmieni sytuacja :P
0
@Cvzx Zapewne Montjuic
1
@Messibestplayerintheworld No raczej bo to jedyne wzmocnienie na tę pozycję :P
4
@takisobiektos Po tym drugim przegranym finale w Londynie mocno siadła psycha + kontuzje od tego czasu praktycznie jej nie było..
1
@BHAFCB Wszystko młode do ogrania i na eksport.
7
@Luciano99 Dokładnie przed tym kontaktem mógł 10 razy wybić piłkę to się zabawił i stracił, bramka w głównej mierze na jego konto.