1

@Lanosss To była oczywista oczywistość że kanał będzie leciał w dół, jeszcze sponsorzy się pozawijają i Bór z Polem ogłoszą zamknięcie

4

@Prorokk Mimo wszystko wolę jak nie ma tej zasady :P

0

Trochę Legia oddała inicjatywę..

0

Banik na linach trzeba ich dobić żeby tylko się nie wycofali..

0

No w końcu

0

@michal26 Ja wiem ślędzę to ale ja myślę nie o najbliższych dwóch sezonach tylko trochę więcej żeby nie było że to będzie 3-4 lata i wracamy na stare śmieci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ruszyła maszyna bramki dla Polski :P

0

@michal26 Może i masz racje po prostu czysto teoretycznie sprawdzałem, oby tylko dobrze te pieniądze wykorzystywać i utrzymywać miejsce 11-15 żeby mieć te 5 ekip w tym mistrz i wicemistrz mieli w zasadzie pewny udział w Europie :P

0

@michal26 Wczoraj dłużej przeglądałem te rankingi i dla nas najlepiej byłoby mieć 4 ekipy w LKE ewentualnie 3 i Lech w LE,natłuc jeszcze w tym roku punktów bo od przyszłego roku już pewnie będzie 2 ekipy w LM/LE i dzielenie na 5 drużyn więc o punkty bedzie trudniej wtedy już sie skupic na kasie i rozwijaniu ekip :P

1

Jakie my mamy potężne drużyny :O

0

@michal26 No jest ciężko ale Janusz jeszcze troche pociągnie.

1

Dzisiaj już dobry Yamal się wylosował :)

1

@michal26 A w młodzieżówce mamy już drugiego Kurka tak że nie jest źle :)

1

Olmo ale to musisz wyłożyć do Yamala

1

@malypuzon Czyli chyba topka bo Dembele za chwilę odbierze złotą :P

1

@tbas Zatrzyamałem sobie na yt idelanie przy podaniu i na moje sporo łamał.

1

Ronald proszę Cię przestań z tymi łapami :P

0

@Kazragore Kounde

0

@MaziFCB Nie był, Kounde złamał

0

@tbas Tam Kounde nie trzymał linii :P

0

Aha .

0

Strzały z dystansu dalej działają :)

0

Ale teraz zabrał Lewemu :P

1

@Borneo To normalne pierwszy mecz w końcu to i proste błędy były co nie zmienia że mecz pod pełną kontrolą.

0

@Hshdhrhdh Jak śnieg nas przysypie ale spokojnie nie wygrasz :P

5

Sześciokrotna mistrzyni wielkoszlemowa spokojnie awansuje do 3 rundy WTA1000 w Montrealu.

1

@FcPortoFan1999 Skończyła się :/

3

@tomek8756 Myślałem że coś jej wypadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Encore Te Doue u nas na lewym ajaj...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?