adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lanosss To była oczywista oczywistość że kanał będzie leciał w dół, jeszcze sponsorzy się pozawijają i Bór z Polem ogłoszą zamknięcie
4
@Prorokk Mimo wszystko wolę jak nie ma tej zasady :P
0
Trochę Legia oddała inicjatywę..
0
Banik na linach trzeba ich dobić żeby tylko się nie wycofali..
0
No w końcu
0
@michal26 Ja wiem ślędzę to ale ja myślę nie o najbliższych dwóch sezonach tylko trochę więcej żeby nie było że to będzie 3-4 lata i wracamy na stare śmieci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ruszyła maszyna bramki dla Polski :P
0
@michal26 Może i masz racje po prostu czysto teoretycznie sprawdzałem, oby tylko dobrze te pieniądze wykorzystywać i utrzymywać miejsce 11-15 żeby mieć te 5 ekip w tym mistrz i wicemistrz mieli w zasadzie pewny udział w Europie :P
0
@michal26 Wczoraj dłużej przeglądałem te rankingi i dla nas najlepiej byłoby mieć 4 ekipy w LKE ewentualnie 3 i Lech w LE,natłuc jeszcze w tym roku punktów bo od przyszłego roku już pewnie będzie 2 ekipy w LM/LE i dzielenie na 5 drużyn więc o punkty bedzie trudniej wtedy już sie skupic na kasie i rozwijaniu ekip :P
1
Jakie my mamy potężne drużyny :O
0
@michal26 No jest ciężko ale Janusz jeszcze troche pociągnie.
1
Dzisiaj już dobry Yamal się wylosował :)
1
@michal26 A w młodzieżówce mamy już drugiego Kurka tak że nie jest źle :)
1
Olmo ale to musisz wyłożyć do Yamala
1
@malypuzon Czyli chyba topka bo Dembele za chwilę odbierze złotą :P
1
@tbas Zatrzyamałem sobie na yt idelanie przy podaniu i na moje sporo łamał.
1
Ronald proszę Cię przestań z tymi łapami :P
0
@Kazragore Kounde
0
@MaziFCB Nie był, Kounde złamał
0
@tbas Tam Kounde nie trzymał linii :P
0
Aha .
0
Strzały z dystansu dalej działają :)
0
Ale teraz zabrał Lewemu :P
1
@Borneo To normalne pierwszy mecz w końcu to i proste błędy były co nie zmienia że mecz pod pełną kontrolą.
0
@Hshdhrhdh Jak śnieg nas przysypie ale spokojnie nie wygrasz :P
5
Sześciokrotna mistrzyni wielkoszlemowa spokojnie awansuje do 3 rundy WTA1000 w Montrealu.
1
@FcPortoFan1999 Skończyła się :/
3
@tomek8756 Myślałem że coś jej wypadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Encore Te Doue u nas na lewym ajaj...