0

Nie no Afrykańczyku..

1

Do pola karnego fajnie grają tam już gorzej

0

@patrykzmc2000 I bardzo dobrze powinien ich prezesinio Tebasinio robić bez mydła jak sami się dają :P

1

@MichuZ44 Cooo oni powinni jeszcze więcej uprawnień dawać, a nie ograniczać..

1

@Ryse Będzie coś z tego czy niekoniecznie? Nikt nic nie wrzucił, będziesz jeszcze dodawał przed samą koleejka? :P

1

@APTAPT Dla mnie odd ostatniego dnia maja kandydat jest tylko jeden i jest nim Dembele. Nie wyobrażam sobie żeby przy wygraniu trypletu i takich liczbach nie wygrał.

0

@APTAPT Nie żeby coś ale ten mecz nie ma na nią żadnego wpływu :P

2

1

@escarabajo Nie no jeszcze nie :P

0

Upokorzyć się dwa razy w jednym meczy to już jest sztuka :)

1

Ale przydrobił xdd

0

Dzisiaj ewidentnie wylosował się słaby Osmane

0

@barcelonaLM Już było wyjaśniane daj spokój

6

@Lionel_Messi10 No ta miałeś rację :p

1

Po Richarlisonie to widać że tam piątej klepki brakuje ale w końcu Brazylijczyk to nie ma się co dziwić.

0

@pt9 Piękna trawka :P

0

@Barclonismo Bo to pierwszy raz :P

1

@PIWOSZ89 Ciekawostka nawet co roku jest grany..

1

@Goralkov Patrząc po tych liczbach to prędzej jest różnica między wydanymi a zarobionymi, chyba logiczne że Hiszpania czy Włosi nie mogli wydać jakichś śmiesznych milionów

1

@michal26 Tyle dobrego ale ta Crvena dzisiaj była bardzo słaba tu można było zrobić dużo dużo więcej..

5

Dramatyczna gra Lecha, nie zasłużyli na nic.

0

@Lucyffffer1922 Ja mówię o sytuacji z 22 minuty i Duarte dostał żółć.

0

Chociaż remis żeby punkty wpadły..

0

@Lucyffffer1922 Tam to nie na czerwo

2

@CurryTheGoat30 Dla Ciebie Pan Mateusz Borek.

1

@Bocheno1 Ta a jak ktoś jest od wszystkiego to znaczy że jest do niczego..

3

2

@tbas No ta przy takiej pojemności to lekko z 15-20k można przeznaczyć dla ultrasów

0

@tbas A najlepsze że to 105 tysi to zapełnisz max 3 razy w sezonie

0

@Hshdhrhdh Jesteś w tej grupie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?