adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no Afrykańczyku..
1
Do pola karnego fajnie grają tam już gorzej
0
@patrykzmc2000 I bardzo dobrze powinien ich prezesinio Tebasinio robić bez mydła jak sami się dają :P
1
@MichuZ44 Cooo oni powinni jeszcze więcej uprawnień dawać, a nie ograniczać..
1
@Ryse Będzie coś z tego czy niekoniecznie? Nikt nic nie wrzucił, będziesz jeszcze dodawał przed samą koleejka? :P
1
@APTAPT Dla mnie odd ostatniego dnia maja kandydat jest tylko jeden i jest nim Dembele. Nie wyobrażam sobie żeby przy wygraniu trypletu i takich liczbach nie wygrał.
0
@APTAPT Nie żeby coś ale ten mecz nie ma na nią żadnego wpływu :P
2
@heniusss Ta
1
@escarabajo Nie no jeszcze nie :P
0
Upokorzyć się dwa razy w jednym meczy to już jest sztuka :)
1
Ale przydrobił xdd
0
Dzisiaj ewidentnie wylosował się słaby Osmane
0
@barcelonaLM Już było wyjaśniane daj spokój
6
@Lionel_Messi10 No ta miałeś rację :p
1
Po Richarlisonie to widać że tam piątej klepki brakuje ale w końcu Brazylijczyk to nie ma się co dziwić.
0
@pt9 Piękna trawka :P
0
@Barclonismo Bo to pierwszy raz :P
1
@PIWOSZ89 Ciekawostka nawet co roku jest grany..
1
@Goralkov Patrząc po tych liczbach to prędzej jest różnica między wydanymi a zarobionymi, chyba logiczne że Hiszpania czy Włosi nie mogli wydać jakichś śmiesznych milionów
1
@michal26 Tyle dobrego ale ta Crvena dzisiaj była bardzo słaba tu można było zrobić dużo dużo więcej..
5
Dramatyczna gra Lecha, nie zasłużyli na nic.
0
@Lucyffffer1922 Ja mówię o sytuacji z 22 minuty i Duarte dostał żółć.
0
Chociaż remis żeby punkty wpadły..
0
@Lucyffffer1922 Tam to nie na czerwo
2
@CurryTheGoat30 Dla Ciebie Pan Mateusz Borek.
1
@Bocheno1 Ta a jak ktoś jest od wszystkiego to znaczy że jest do niczego..
3
@LeszekFCB Ta
2
@tbas No ta przy takiej pojemności to lekko z 15-20k można przeznaczyć dla ultrasów
0
@tbas A najlepsze że to 105 tysi to zapełnisz max 3 razy w sezonie
0
@Hshdhrhdh Jesteś w tej grupie :P