adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Myślisz że by to cofnęli? Ja jakoś wątpię.
2
@Romario87 2 mecze krzywdzące? Gdzie te krzywdy chyba brak czerwa dla Rafy w pierwszym meczu trochę obiektywizmu..
0
@Senstin No bo jest najpierw piłka nie ma wątpliwości ale przy takim impecie i tak musi gwizdnąć faul
2
@Robert_Kubica Po Messim też tej miało być a jakoś mi go nie brakuje.
1
@Laminedependencia Realowiec tutaj? Bez żadnej szansy.
0
@tomek8756 W sumie fajne bo jeszcze więcej osób odwróci się od kościoła (nie mylić z Bogiem)
1
@Kgorecki2500 Dziwne podejście trochę współczuję ale każdy ma prawo do własnego poglądu.
1
@A4ron Czyli pewnie jakiś remis 1-1
2
Mati to już 4-0 :P
Rodado idzie po złotego buta.
2
Kolejny zespół z typowymi murarzami dramatyczna jest ta liga..
0
Atleti na dzień dobry zapewne -5 do top2.
1
@blakkudium W sumie coś nowego.
1
Wydawało się że spalony
1
Bombele xd
0
Ale pudło xd
0
@Criss18Barca Znam takich co dostawali tyle w jednym meczu
0
@A4ron No i co z tego wchodzisz do LM masz gwarantowane punkty do rankingu zdobywasz gigantyczną kasę jak na polskie warunki zbierasz sobie doświadczenie grasz na fajnych stadionach + możesz wypromować młodych piłkarzy Twoja renoma rośnie, dlaczego my zawsze musimy popadać w skrajności. Bratysława dostawała w łeb co rundę i jakoś im to umniejszyło? Nie, cieszyli się że przyjeżdżają do nich tuzy..
0
@Kamiloza91 Właśnie idealny moment wręcz ostatni na 4 ekipy w LK bo od przyszłego roku zaczynamy wysoko w kwalifikacjach i pewnie 2 drużyny spokojnie w LE a może coś więcej
0
@mordini123 I oni myślą że ktoś to tam będzie oglądał? :P
0
@mekston Jest dobrze ale spokojnie :P
1
@Ryse Ehh no i przekombinował nawet w 3 widzę że dałeś +2.5 i wynik 2:0 :)
1. 1 /+2.5 2:1
2. X /-2.5 1:1
3. 1 /+2.5 3:0
4. 2 /+2.5 0:4
5. X /-2.5 1:1
6. 1 /-2.5 2:0
7. 1 /+2.5 3:0
8. 2 /-2.5 0:2
9. 1 /+2.5 2:1
10. 1 /-2.5 1:0
1
@Encore Janek Zieliński też się popisał z jednej strony ich rozumiem bo to był taki manifest ale powinni się cieszyć że w ogóle dostali szansę wygrali 5x więcej niż normalnie (200tyś do 1mln dolców) bo jak się organizatorzy wkurzą to zrobią miksta dla samych singlistów, którzy zapewnią oglądalność, pełne trybuny i tyle będzie z kozaczenia..
5
@Barclonismo Raczej nie duży, format okazał się strzałem w dziesiątkę, 20 tys na półfinałach i finale to tyle co przez ostatnich 20 edycji normalnych :d
0
No niestety dużo nie brakowało ale jednak doświadczona para mikstowa Errani/Vavassori wygrywa US Open 2025.
0
@Laminedependencia Wczoraj dwie rundy i dzisiaj już półfinał, finał gdzieś za godzinę.
0
@Laminedependencia 32 pary czyli od 1/16 :p
17
@norbi77 Ale jaki ten stempelek ma znaczenia jak gościu już jedzie niczym towarowy z Otmuchowa :P
2
Takkk tak jest Iga i Casper w finale US Open w mikście uff emocje większe niż na niejednym meczu singlowym :)
1
@Destroyer_of_Worlds Do 8? To chyba w Polsce :P
1
@Faro Perez nie może przepuścić kolejnego Neymara więc skupuje wszystko z Ameryki Południowej :d