0

@Criss18Barca Oczywiście że tak było w poprzednim też, różnica polega tylko na tym że Barcelona swoje mecze zazwyczaj wygrywa wysoko i taki błąd nie ma dużego wpływu, a Real przepycha mecze z różnicą jednego gola i wtedy taki błąd już trochę waży..

2

@buglikos Ławę to on tam grzał jak przychodził potem to już normalnie z Haalandem grał

0

@Encore Typowe pierdzielenie ale z tego Karol jest znany tak samo po meczu Keys/Tiafoe Iga/Ruud mogę powiedzieć o ATP bo panowie byli najsłabsi w tym meczu. Wiadomo że poziom jest słabszy i niższy z wiadomych względów ale po co na siłę ujmować..

1

Draper jaka forma przed USO

0

@FcPortoFan1999 Europejskie przyjacielskie można rzec nawet nadalowskie.

2

@daniel32778 No jak jest powód (a jest ich cała masa) to sra normalne po prostu ludzie nie są obiektywni żeby to dostrzec z jednej i drugiej strony, tutaj jest problem.

0

@FcPortoFan1999 Znani paletkowicze

0

Można wyłączyć

0

@Traba727 ???

0

@Eklerek Mógł szukać partnerki po umiejętnościach a nie...

0

Ale nura dał

1

@Filipem Piękna loga gdzie biedny dalej jest biedny i może tylko murować z Barcą i Realem

1

@Eklerek Ale widać że siłowni to on nie omija :d

0

@aspr1me Zawsze tak jest że tych słabych trudno wypchać :p

1

@fejkenq Rayo i Getafe w LM klękajcie narody

0

@Gary Dobrze że piszesz bo nikt tego nie wiedział ;)

3

Iga z Casperkiem w półfinale miksta US Open! Świetna końcówka w wykonaniu "naszej" pary. Nie wiem jak Wam ale mi siedzi ten format ;)

0

Ruudzik się rozgrzał

0

@takisobiektos Kwestia gustu mi siedzi

1

@gumaz Pił ale za droga w smaku.

1

@Sysia11 W zasadzie to jest turniej wielkoszlemowy tylko z inną formułą

1

Kyes Iga Ruud Tiafoe tak bym to ocenił w tym meczu

0

@tbas Nie ale to specjalny format

0

@michal26 Się wyjaśnia jak ATP jest słabe :d

1

@Borneo A Paolini jak serwowała bo w A/DF Iga +2 Jasmine -2, procent pierwszego minimalnie lepszy Iga, przełamania Iga 6 razy Jasmine 4?

0

@Ogorinho1974 Zabrzmiało jakby Iga zagrała coś wielkiego :P

1

@michal26 Tak jak napisałeś Dubaj.

2

@michal26 Półfinał w Kanadzie i w Wuhan nie grała :P
Podobnie do Alcaraza z którym znowy wygrywa turniej jemu też AO Kanada i 2 inne czy tak samo :)

10

Iga pokonuje Jasmine Paolini i wygrywa WTA1000 Cincinnati 2025 :) Drugi turniej w tym sezonie (drugi na szybkim korcie) i 24 w karierze. W teorii jutro, a w zasadzie dzisiaj rozpoczyna turniej wielkoszlemowy US Open w mikście, ale jeszcze może się wycofać :P

1

@Alex1995 Ale to nie chodzi jak gra bo Ty krytykujesz zawsze niezależnie od tego co się dzieje na kortach :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?