adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Oczywiście że tak było w poprzednim też, różnica polega tylko na tym że Barcelona swoje mecze zazwyczaj wygrywa wysoko i taki błąd nie ma dużego wpływu, a Real przepycha mecze z różnicą jednego gola i wtedy taki błąd już trochę waży..
2
@buglikos Ławę to on tam grzał jak przychodził potem to już normalnie z Haalandem grał
0
@Encore Typowe pierdzielenie ale z tego Karol jest znany tak samo po meczu Keys/Tiafoe Iga/Ruud mogę powiedzieć o ATP bo panowie byli najsłabsi w tym meczu. Wiadomo że poziom jest słabszy i niższy z wiadomych względów ale po co na siłę ujmować..
1
Draper jaka forma przed USO
0
@FcPortoFan1999 Europejskie przyjacielskie można rzec nawet nadalowskie.
2
@daniel32778 No jak jest powód (a jest ich cała masa) to sra normalne po prostu ludzie nie są obiektywni żeby to dostrzec z jednej i drugiej strony, tutaj jest problem.
0
@FcPortoFan1999 Znani paletkowicze
0
Można wyłączyć
0
@Traba727 ???
0
@Eklerek Mógł szukać partnerki po umiejętnościach a nie...
0
Ale nura dał
1
@Filipem Piękna loga gdzie biedny dalej jest biedny i może tylko murować z Barcą i Realem
1
@Eklerek Ale widać że siłowni to on nie omija :d
0
@aspr1me Zawsze tak jest że tych słabych trudno wypchać :p
1
@fejkenq Rayo i Getafe w LM klękajcie narody
0
@Gary Dobrze że piszesz bo nikt tego nie wiedział ;)
3
Iga z Casperkiem w półfinale miksta US Open! Świetna końcówka w wykonaniu "naszej" pary. Nie wiem jak Wam ale mi siedzi ten format ;)
0
Ruudzik się rozgrzał
0
@takisobiektos Kwestia gustu mi siedzi
1
@gumaz Pił ale za droga w smaku.
1
@Sysia11 W zasadzie to jest turniej wielkoszlemowy tylko z inną formułą
1
Kyes Iga Ruud Tiafoe tak bym to ocenił w tym meczu
0
@tbas Nie ale to specjalny format
0
@michal26 Się wyjaśnia jak ATP jest słabe :d
1
@Borneo A Paolini jak serwowała bo w A/DF Iga +2 Jasmine -2, procent pierwszego minimalnie lepszy Iga, przełamania Iga 6 razy Jasmine 4?
0
@Ogorinho1974 Zabrzmiało jakby Iga zagrała coś wielkiego :P
1
@michal26 Tak jak napisałeś Dubaj.
2
@michal26 Półfinał w Kanadzie i w Wuhan nie grała :P
Podobnie do Alcaraza z którym znowy wygrywa turniej jemu też AO Kanada i 2 inne czy tak samo :)
10
Iga pokonuje Jasmine Paolini i wygrywa WTA1000 Cincinnati 2025 :) Drugi turniej w tym sezonie (drugi na szybkim korcie) i 24 w karierze. W teorii jutro, a w zasadzie dzisiaj rozpoczyna turniej wielkoszlemowy US Open w mikście, ale jeszcze może się wycofać :P
1
@Alex1995 Ale to nie chodzi jak gra bo Ty krytykujesz zawsze niezależnie od tego co się dzieje na kortach :P