0

@Eklerek


1

@Eklerek "Nie było innego" :P

0

@michal26 23 letni Niemiec chce grać w Polsce? Co to się dzieje :P

4

@lukaszbrk Mam info ze sztabu że tak :)

1

Mekambe z Rodrygo biegają sobie po lewym skrzydle widzę że problem zeszłego sezony nadal występuje

0

@neymar77 Znam takich którzy w klasyku chcieli karnego po ręce Rudigera a po ręce Balde mówili że to nie karny

0

Remis w tym meczu i media zapłoną :)

0

@partymaker No nie nadaje się ziomek kompletnie i nie chodzi mi tu już o sprzyjanie jednym czy drugim

1

@mekston No dokładnie musiałby Yamal mieć dłuższą kontuzje a Pedri pociągnąć swoje ekipy do wygranych pucharów

0

@norbi77 Się go pytasz jak on mecze Porto ogląda na flashscorze :)

0

@KacperVEB Znaczy nie wiem czy coś mu się zmieniło ale to kibic Barcelony od długich lat

0

@Aragorn33 Spokojnie Barcelonę też będzie komentował

0

@mekston Zobaczymy co się Coco wylosuje

2

Pablo Torre na misji

0

@Criss18Barca Ja akurat nie lubię trybun w Azji bo to bardziej takie piski niż normalne kibicowanie :P

2

@bezalkoholowy @blakkudium LE też, pierwszy tydzień to tylko mecze LM wtorek/środa/czwartek po 6 spotkań potem już grają wszyscy klasycznie.

0

@Kuchar Tylnymi drzwiami? Przecież to są drzwi frontowe przez które co roku wchodzą Barcelony Reale czy inne Liverpoole :P
Jasne że polskie kluby są za słabe ale jakoś trzeba próbować zarobić (co roku gra kilka słabych zespołów w LM i się z tego cieszą nawet jak wiedzą że dostaną 8 razy w łeb). Podajesz cały czas przykład Legii jasne byli i tego nie wykorzystali ale nie zawsze tak musi być zawsze ktoś może dobrze wykorzystać takie pieniądze np ludzie z Jagiellonii. Trzeba próbować a jak teraz jest szansa wykorzystać powstanie LK to trzeba to zrobić, a nie płakać że i tak nic to nie da. Może da może nie nic nie ryzykujemy.

0

@michal26 Męczy ale przepycha te mecze i tak już od dłuższego fragmentu sezonu..

0

@Cule1234 #BiedaLiga :P

1

@macio_944 W takie gierki Laporta jest kotem szkoda że w gabinetach mu się nie spina..

1

@July_6_BcN I następnego dnia Laporta podpisuje deportacje Berty z Barcelony ;)

1

@blakkudium Bayer praktycznie można rozwiązać na początku sezonu..

1

@Encore On przed Paulinką był równie słaby

0

@L4ngusta Zdobycie biletu pewnie podobne to wygranej w totka :d

1

@michal26 W przyszłych eliminacjach jeszcze nie ale już w następnych jak zajmiemy 11-12 a pewnie takie będzie (10 raczej ciężko) to mistrz ma pewną LE a zdobywca PP pewną LKE :)

2

@michal26 Najlepsze co mogło być bo od przyszłego sezonu do LM/LE będzie tylko łatwiej i zapewne skończą się łatwe punkty dla nas więc ostatni gwizdek mocno zapunktować i od przyszłego sezonu już tylko atak na kasę :P

0

Ehhh a miało być tak pięknie dzisiaj cały punkt i awans 4 ekip...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@dmcteam No jest dramatyczny niestety taki mało "tenisowy"

3

@blakkudium A taki kot miał być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?