adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek
1
@Eklerek "Nie było innego" :P
0
@michal26 23 letni Niemiec chce grać w Polsce? Co to się dzieje :P
4
@lukaszbrk Mam info ze sztabu że tak :)
1
Mekambe z Rodrygo biegają sobie po lewym skrzydle widzę że problem zeszłego sezony nadal występuje
0
@neymar77 Znam takich którzy w klasyku chcieli karnego po ręce Rudigera a po ręce Balde mówili że to nie karny
0
Remis w tym meczu i media zapłoną :)
0
@partymaker No nie nadaje się ziomek kompletnie i nie chodzi mi tu już o sprzyjanie jednym czy drugim
1
@mekston No dokładnie musiałby Yamal mieć dłuższą kontuzje a Pedri pociągnąć swoje ekipy do wygranych pucharów
0
@norbi77 Się go pytasz jak on mecze Porto ogląda na flashscorze :)
0
@KacperVEB Znaczy nie wiem czy coś mu się zmieniło ale to kibic Barcelony od długich lat
0
@Aragorn33 Spokojnie Barcelonę też będzie komentował
0
@mekston Zobaczymy co się Coco wylosuje
2
Pablo Torre na misji
0
@Criss18Barca Ja akurat nie lubię trybun w Azji bo to bardziej takie piski niż normalne kibicowanie :P
2
@bezalkoholowy @blakkudium LE też, pierwszy tydzień to tylko mecze LM wtorek/środa/czwartek po 6 spotkań potem już grają wszyscy klasycznie.
0
@Kuchar Tylnymi drzwiami? Przecież to są drzwi frontowe przez które co roku wchodzą Barcelony Reale czy inne Liverpoole :P
Jasne że polskie kluby są za słabe ale jakoś trzeba próbować zarobić (co roku gra kilka słabych zespołów w LM i się z tego cieszą nawet jak wiedzą że dostaną 8 razy w łeb). Podajesz cały czas przykład Legii jasne byli i tego nie wykorzystali ale nie zawsze tak musi być zawsze ktoś może dobrze wykorzystać takie pieniądze np ludzie z Jagiellonii. Trzeba próbować a jak teraz jest szansa wykorzystać powstanie LK to trzeba to zrobić, a nie płakać że i tak nic to nie da. Może da może nie nic nie ryzykujemy.
0
@michal26 Męczy ale przepycha te mecze i tak już od dłuższego fragmentu sezonu..
0
@Cule1234 #BiedaLiga :P
1
@macio_944 W takie gierki Laporta jest kotem szkoda że w gabinetach mu się nie spina..
1
@July_6_BcN I następnego dnia Laporta podpisuje deportacje Berty z Barcelony ;)
1
@blakkudium Bayer praktycznie można rozwiązać na początku sezonu..
1
@Encore On przed Paulinką był równie słaby
0
@L4ngusta Zdobycie biletu pewnie podobne to wygranej w totka :d
1
@michal26 W przyszłych eliminacjach jeszcze nie ale już w następnych jak zajmiemy 11-12 a pewnie takie będzie (10 raczej ciężko) to mistrz ma pewną LE a zdobywca PP pewną LKE :)
2
@michal26 Najlepsze co mogło być bo od przyszłego sezonu do LM/LE będzie tylko łatwiej i zapewne skończą się łatwe punkty dla nas więc ostatni gwizdek mocno zapunktować i od przyszłego sezonu już tylko atak na kasę :P
0
Ehhh a miało być tak pięknie dzisiaj cały punkt i awans 4 ekip...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@dmcteam No jest dramatyczny niestety taki mało "tenisowy"
3
@blakkudium A taki kot miał być