adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@4drian0 Oczywiście głupi komentarz ale porównywanie konferencji po przegranym meczu, a po zdobyciu wielkiego szlema to też trzeba być tępym, już prędzej by pasowała konferencja po RG Saby tam już tak śmiesznie nie było czy zachowanie po przegranej w Australii :]
3
@Czajka90 Piękny styl gry coś jak w Barcelonie gdzie wielu mówi że wybrało bo się świetnie oglądało ;)
0
@FcPortoFan1999 Ale tak całościowo nie wchodźmy aż tak dogłębnie ;d
1
@mekston Przewaga jak Sinner nie grał zrobiła swoje
4
Piękna jest ta ich rywalizacja i będzie trafia jeszcze lata, fajne jest też to że nie ma dominacji jednej strony tylko 50/50 ;)
0
@partymaker Boli mnie ta sytuacja bo uwielbiam tego grajka dlatego może tak pesymistycznie nastawienie
1
@blakkudium Chyba po zawodniku niestety :/
0
@mekston Jak poziom bo dopiero włączyłem
0
@Colon za połowę tego :)
1
@JohnKennedy Trzymam za słowo
3
Maksiu się śmieje ale jakby tak w sezonach mistrzowskich szczególnie w tym co walczył z Hamiltonem do końca Perez nie oddał to inaczej by śpiewał :P
3
Ojojoj co to się stanęło
Chyba ten mechanik fan Oscara jednak :P
1
Michał Michał Michał :P
1
No to zaczyna co tam wymyślą sędziowie :P
0
@Vurt On nie kibicuje żadnemu z tych klubów po prostu robi na nich kasę więc wiadomo że raz mówi tak a raz inaczej.
0
Do trzech razy sztuka, 3 finał w tym sezonie i dopiero ten udało się wygrać :P
0
@Colon Morgan Riddle :P
2
@JohnKennedy Cały mecz można jeszcze lepiej grała z Igą i Naomi
0
Oj żeby zaraz publiczność nie powiozła Sabalenki
0
@Colon Jest też najważniejsza kobieta w męskim tenisie :)
3
Ale teraz pograły wow
2
Niesamowite że Eurosport na świetnych wieloletnich komentatorów jak Furjan Celt Lewandowski czy nawet Olejniczak a oni znowu na najważniejsze mecze dają Kostyrę oj chyba tatuś ma dobre znajomości :)
2
@blakkudium Brazylia niżej i dodałbym Portugalię.
0
Sinner to maszyna..
2
Sportowo raczej ciężko będzie Novakowi wygrać z Alcarazem i Sinnerem musiałby liczyć np na kontuzję Jana i jaką wpadkę Carlosa żeby mieć ten 25 szlem..
2
@Baros1990 Jeszcze nie było :P
0
@Criss18Barca Dokładnie coś w stylu siatkówki tylko tam sezony pod względem czasu bardziej zbliżone.
0
@Derean Ale potem jak już ruszy to jedziemy mecze co 3 dni aż do.. następnej przerwy kadrowej :P
0
@barcanawieki Nie, oni nie mają meczów Argentyny i Brazylii granych u siebie.
0
@LeoMessiiBarcaPepa 19 metrów z profesjonalnych wyliczeń na paintcie :P