5

@4drian0 Oczywiście głupi komentarz ale porównywanie konferencji po przegranym meczu, a po zdobyciu wielkiego szlema to też trzeba być tępym, już prędzej by pasowała konferencja po RG Saby tam już tak śmiesznie nie było czy zachowanie po przegranej w Australii :]

3

@Czajka90 Piękny styl gry coś jak w Barcelonie gdzie wielu mówi że wybrało bo się świetnie oglądało ;)

0

@FcPortoFan1999 Ale tak całościowo nie wchodźmy aż tak dogłębnie ;d

1

@mekston Przewaga jak Sinner nie grał zrobiła swoje

4

Piękna jest ta ich rywalizacja i będzie trafia jeszcze lata, fajne jest też to że nie ma dominacji jednej strony tylko 50/50 ;)

0

@partymaker Boli mnie ta sytuacja bo uwielbiam tego grajka dlatego może tak pesymistycznie nastawienie

1

@blakkudium Chyba po zawodniku niestety :/

0

@mekston Jak poziom bo dopiero włączyłem

0

@Colon za połowę tego :)

1

@JohnKennedy Trzymam za słowo

3

Maksiu się śmieje ale jakby tak w sezonach mistrzowskich szczególnie w tym co walczył z Hamiltonem do końca Perez nie oddał to inaczej by śpiewał :P

3

Ojojoj co to się stanęło
Chyba ten mechanik fan Oscara jednak :P

1

Michał Michał Michał :P

1

No to zaczyna co tam wymyślą sędziowie :P

0

@Vurt On nie kibicuje żadnemu z tych klubów po prostu robi na nich kasę więc wiadomo że raz mówi tak a raz inaczej.

0

Do trzech razy sztuka, 3 finał w tym sezonie i dopiero ten udało się wygrać :P

0

@Colon Morgan Riddle :P

2

@JohnKennedy Cały mecz można jeszcze lepiej grała z Igą i Naomi

0

Oj żeby zaraz publiczność nie powiozła Sabalenki

0

@Colon Jest też najważniejsza kobieta w męskim tenisie :)

3

Ale teraz pograły wow

2

Niesamowite że Eurosport na świetnych wieloletnich komentatorów jak Furjan Celt Lewandowski czy nawet Olejniczak a oni znowu na najważniejsze mecze dają Kostyrę oj chyba tatuś ma dobre znajomości :)

2

@blakkudium Brazylia niżej i dodałbym Portugalię.

0

Sinner to maszyna..

2

Sportowo raczej ciężko będzie Novakowi wygrać z Alcarazem i Sinnerem musiałby liczyć np na kontuzję Jana i jaką wpadkę Carlosa żeby mieć ten 25 szlem..

2

@Baros1990 Jeszcze nie było :P

0

@Criss18Barca Dokładnie coś w stylu siatkówki tylko tam sezony pod względem czasu bardziej zbliżone.

0

@Derean Ale potem jak już ruszy to jedziemy mecze co 3 dni aż do.. następnej przerwy kadrowej :P

0

@barcanawieki Nie, oni nie mają meczów Argentyny i Brazylii granych u siebie.

0

@LeoMessiiBarcaPepa 19 metrów z profesjonalnych wyliczeń na paintcie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?