adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marsylia pcha się w gips tą grą od tyłu
1
Ale jazda w tym meczu jest
0
@Kuchar No ale jak się należy to co nie dawać im?
1
Książkowy karny
4
@Kessie Kto pytał
0
@Filipem ejaj
0
@Szmulek Już chyba Fabregas jest bliższy niż styl Artety
1
@Ryse
1. 1 /+2.5 2:1
2. 1 /-2.5 1:0
3. 1 /+2.5 3:1
4. X /-2.5 1:1
5. 1 /+2.5 3:0
6. 2 /-2.5 0:2
7. 1 /+2.5 2:1
8. 2 /-2.5 0:1
9. 1 /-2.5 2:0
10. 1 /+2.5 4:0
1
@Gacek5 Straszne
3
8 milialdów :P
1
@aspr1me Bardziej Fatiego
0
A co do United to najlepiej dla wszystkich będzie zaorać ten klub.
2
Ten blondas nie chciałby pograć w słonecznej Hiszpanii? :)
1
@michaleu 3-4 mecze top3 lig ale najlepiej ogląda się ligę włoską
2
Doku jak kręci
1
@michal26 Potężne drużyny ale będą się punkciki w LK sypać uhuhu :P
0
Betis co Ty robisz..
0
Ale go poniosło :P
0
@Encore Rain
1
Turek co dał
0
@Arden Drony w Polsce to już chyba będzie codzienność jak na Ukrainie wiadomo w mniejszej liczbie ale jednak..
0
@Encore Nie wiedziałem że już akademie ma :P
1
@norbi77 W klasyku był błąd tak jak i dzisiaj się wydaje.
0
@ShawnC Po tych kilku powtórkach które były też bardziej żółta niż czerwona.
0
Będzie cofnięta 100%
Uu jednak zaskoczyli
2
@Encore My próbujemy odpalić poradziecki ale to stało 50 lat w krzakach i ni chu chu
2
@kanver_ Piękny zawodnik.
1
@Stinger_ No i szanuje masz swoje zdanie ja mam swoją opinię i na tym chyba możemy pozostać :))
1
@Stinger_ Co nie zmienia że Rodri bez ME na pewno by nie wygrał, a z Modriciem to nie pamiętam jaka tam była konkurencja ale mogło być różnie.
No to właśnie o tym mówię że miejsca/puchary mają duże znaczenie wtedy Vini spokojnie to bierze (choć trzeba pamiętać że Copa jest trochę umniejszana) ale tak wtedy by spokojnie wygrał.
Jasne może jest, nie twierdzę że nie ale patrząc czysto obiektywnie (co wiadomo jest trudne) to ja zagłosowałbym na Dembele gdybym taki głos oddawał :)
3
@Stinger_ Ale nikt nikomu nie umniejsza tylko tak jak już ustaliliśmy jeden może wygrać :)