1

@Kasy a ja kocham

1

@Kasy drugi chciałby być papieżem

1

Sabalenka znowu w kluczowym meczu daje ciała.

0

@agaFCB W sumie jedno i drugie ale bardziej problemy Igi.

1

Tak ale tylko przy pomniejszeniu ligi do 16.

0

@Aureczek I to jest problem Barcelony bo dobrych nie chce sprzedawać a słabych, starych lub szklanych nikt nie chce kupić..

0

@michal26 Boli mnie tak to wygląda :/

0

@cules100pro Na razie tak to wygląda

2

@tbas Dla wytrawnych brak zaskoczenia tak jest cały sezon tylko Żyżyński w szoku ;)

1

@LeoMessiiBarcaPepa No i to w głównej mierze zasługa Flicka którego decyzje zatrudnienia kolega wyżej pochwalił

2

Brawo Iga jest ćwierćfinał WTA1000 Wuhan.

0

@Ryse
1. 2/-2.5 0-1
2. 1/+2.5 2-1
3. 1/+2.5 3-1
4. X/+2.5 2-2
5. 1/-2.5 2-0
6. 2/-2.5 0-2
7. X/-2.5 1-1
8. 1/+2.5 2-1
9. 2/+2.5 0-3
10. 2/-2.5 0-1

0

@APTAPT Jeden nikomu nie przeszkadza ale wiesz jak to jest, podobnie wygląda to z liczbą drużyn na mś kiedyś 32 teraz 48 za chwilę 64 i tak się bawimy bo przecież to tylko kolejne poszerzenie turnieju, jeśli za każdym razem się to akceptuje to jest jak jest.

0

@BenHeadley89 Też ciekawy pomysł.

1

@Adran360 Bardziej bym powiedział że to było wybielanie kraju przez sport (sportswashing) ale powiedzmy że to podchodzi pod "promocje" kraju :)

9

@Adran360 W Katarze raczej na przychód to mieli wywalone w Ameryczce musi się spinać.

3

Oczywiście że dramat i już to łączą, a docelowo powinni iść w stronę systemu z siatkówki i grać dwa oddzielne sezonu klubowy i po nim reprezentacyjny.

0

@Destroyer_of_Worlds Widziałem nawet wyższe kwoty oczywiście nie od Ciebie ale były, czy go później opchną za duże siano tego nie wiemy ale na pewno popiszą z nim normalną umowę nie taką jak w Barcelonie gdzie to w zasadzie on rozdaje karty.

9

@Destroyer_of_Worlds Przecież tego gościa się nie dało wypchnąć z tą bajońską pensją i rozwalonymi kolanami, a teraz po 5 meczach wszyscy oczekują po 70mln czy procenty od sprzedaży..

0

@czudi17 Jak nie wiadomo przecież już było oficjalnie że mecz 2 listopada o 18:30. Nawet godzina 12 kolejki jest już znana..

19

@tbas Albo po prostu zbijają balon bo niektórzy już myśleli że co sezon po 3 trofea będą wpadać..

1

@tbas Tradycja musi być utrzymana :P

0

@Eklerek No ładnie się damy posypały :)

5

Spokojne otwarcie turnieju przez Igę w sławnym Wuhan (:

1

@mordini123 Fajnie jakby Eleven wzięło w całości ale podejrzewam że zostanie jak jest.

3

@beter2 Spokojnie od świetnego gracza do dobrego trenera bardzo długa droga i mało który potrafi ją przejść.

0

@BorzyKrzys #takbędzie

1

@Katalonik97 A to nie był Roony?

3

Kompilacje z tego wyścigu trzeba będzie zrobić z alei serwisowej bo tam się działo najwięcej ewentualnie z komunikacji Alonso :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?