adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Technik Wy to ładnie macie nasrane w głowach przecież przed chwilą był wychwalany Yamal trochę obiektywizmu..
0
@tomekjd Miesiąc.
8
@Faro Nie. Ten temat jest już zamknięty.
0
@Encore Wielkie starcie 6-1 6-2 (:
0
@Criss18Barca Canal+ to się niesamowicie kompromituje oni na el clasico dają Wilka.. To już lepiej żeby dwie jedynki komentowały i dali Przemka Pełkę niż taki duet..
1
Maksiu za słabo żeby coś tu ugrać..
0
Znowu czekają na gola Liverpoolu?
No
1
@4drian0 Kto normalny wybiera taki mecz :P
2
Ale Napoli sobie jedzie 3-1
2
Scott jak załadował :o
5
@Remi70 Tam był błąd realizatora bo pierwsza kartka była dla Di Lorenzo
sprawdziłem i to on faulował.
2
Kontuzja de Bruyne przy strzelaniu karnego, niecodzienna sytuacja.
4
@buglikos Żadna..
0
Sparta nie chciała być gorsza i też wtopiła swój mecz :P
4
No i co narobiłeś Leszku :/
5
Giga kompromitacja Lecha przegrywać z półamatorami to nawet rezerwowym składem nie przystoi.. W pierwszej kolejce Legia w drugiej Lech no tak to się nie da walczyć o dobry ranking :/
2
No tak to my Europy nie podbijemy..
0
Augustyniak jak załadował :000
1
@Stinger_ No właśnie tak jakby nie wyszli nie mogą wyjść z pola karnego
0
Oddała Legia piłkę i tak musiało się to skończyć..
1
@michal26 Szachtar coś próbuje ale te ich ataki jakieś takie miałkie można to spokojnie utrzymać.
2
@michal26 2 wygrane i 2 remisy albo 3 wygrane i porażka to będzie top wynik dzisiaj.
0
@michal26 Jest w miarę równo ale spokojnie
0
@Mlodypro101 Jak masz mniej niż 100 czerwonych skinów to daleko Ci do milionera :P
0
@4drian0 W rozwalani akurat to oni są bardzo mocni ;P
0
@RobiS Moja czerwona m4 z 70zł na 1100 xd ale nie miałem zakupu od roku i bana mam tydzień..
4
@Bobo25 I w tym samym czasie Liverpool Real..
2
@Derpowsky Niestety
0
@Nightraider Nie jest to trudne jak Juve jeszcze nie wynalazło pressingu..
0
Słaby jest ten Real.