0

@mekston Nie no Oscar zawalił głównie

1

Ojojojoj dzieje się
klasyczny Lando :P

1

O akcja i setka a to zaskoczenie :P

0

Kibice poszli w.. no :P

0

Aż się biało zrobiło od deszczu :P

0

@Salchent A w sumie to bramce też go nie ma + ma na koncie jedną z tych koszmarnych strat..

0

@Maoao tyle to nie bo jak tak liczymy to poprzeczka Rashforda sytuacja de Jonga..

16

Każda akcja to jest setka dla rywala

1

@Szymemdymek Na razie dramat, praktycznie go nie ma.

0

Co to za komunikat

0

Jedynie z pierwszej mógł to wbić jak już poszła w kozioł to nie było szans

3

Ale widać że gramy bez 9, nic się nie dzieje na tej pozycji, dziura..

5

Ale kopnięcie to on ma

1

Co my robimy xd

0

@CurryTheGoat30 Co? Sevilla czy PSG strzelali z połowy/przewrotki?

0

Ale brameczka

1

@marko111122 Gramy jak zawsze wysoko

2

Tomasz co ty robisz..

1

Takkkk ma liczby :)

0

Szkoda że Rash nie na środku

0

I tak to właśnie jest raz wygrywasz z Barceloną po to żeby dostać od Majorki ;P

1

@mordini123 Wilka dali (:

11

@gumaz W Polsce jak zabijać to tylko samochodem bo albo kary nie dostaniesz albo będzie śmieszna..

0

@betonito No pewnie że może o tym kiedy kończy karierę decyduje sam piłkarz

0

@Nightraider Już było info że pensja na poziomie Pedriego.

4

@Filipem Bo klub chce mieć kontrolę jak będzie chętny i sam de Jong będzie chciał odejść to się po prostu dogadają ale nie na takiej zasadzie że przychodzi szejk rzuca kasą i elo.

1

@blakkudium Ja stawiam że zostanie oczywiście na mniejszym kontrakcie bo nie będzie nas stać na nową 9.

0

Merino jaki kasztan

1

Nie no to nie jest karny

0

Co tu się stało xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?