adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Nie no Oscar zawalił głównie
1
Ojojojoj dzieje się
klasyczny Lando :P
1
O akcja i setka a to zaskoczenie :P
0
Kibice poszli w.. no :P
0
Aż się biało zrobiło od deszczu :P
0
@Salchent A w sumie to bramce też go nie ma + ma na koncie jedną z tych koszmarnych strat..
0
@Maoao tyle to nie bo jak tak liczymy to poprzeczka Rashforda sytuacja de Jonga..
16
Każda akcja to jest setka dla rywala
1
@Szymemdymek Na razie dramat, praktycznie go nie ma.
0
Co to za komunikat
0
Jedynie z pierwszej mógł to wbić jak już poszła w kozioł to nie było szans
3
Ale widać że gramy bez 9, nic się nie dzieje na tej pozycji, dziura..
5
Ale kopnięcie to on ma
1
Co my robimy xd
0
@CurryTheGoat30 Co? Sevilla czy PSG strzelali z połowy/przewrotki?
0
Ale brameczka
1
@marko111122 Gramy jak zawsze wysoko
2
Tomasz co ty robisz..
1
Takkkk ma liczby :)
0
Szkoda że Rash nie na środku
0
I tak to właśnie jest raz wygrywasz z Barceloną po to żeby dostać od Majorki ;P
1
@mordini123 Wilka dali (:
11
@gumaz W Polsce jak zabijać to tylko samochodem bo albo kary nie dostaniesz albo będzie śmieszna..
0
@betonito No pewnie że może o tym kiedy kończy karierę decyduje sam piłkarz
0
@Nightraider Już było info że pensja na poziomie Pedriego.
4
@Filipem Bo klub chce mieć kontrolę jak będzie chętny i sam de Jong będzie chciał odejść to się po prostu dogadają ale nie na takiej zasadzie że przychodzi szejk rzuca kasą i elo.
1
@blakkudium Ja stawiam że zostanie oczywiście na mniejszym kontrakcie bo nie będzie nas stać na nową 9.
0
Merino jaki kasztan
1
Nie no to nie jest karny
0
Co tu się stało xd