adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FiscaelBarca jak masz dynamicznych skrzydłowych to jest to nie jest to jakieś wybitnie trudne
6
@Michael24 No widzę, klasyczne wysrywy jaka się nie ogląda :)
1
@Michael24 Ale w jaki sposób pomógł jest ewidentny faul to daje się karnego proste..
1
Jak coś to karny książkowy jakby ktoś się zastanawiał
0
@Arden Poczekajmy do końca sezonu.
0
@Cule1234 Legenda.
1
@mekston Mocarny sezon.
3
Iga w 4 rundzie po kreczu Osorio
0
@turhiay nie
0
@CurryTheGoat30 Na Camp Nou praktycznie takiej nie było i nie będzie, a co dopiero na stadionach zastępczych..
5
@Kessie Nie pierwszy raz od raz przypomina się ten nur na niby faulu de Jonga chyba to było w ostatnim klasyku :P
2
@kuz Tak wykastrowali hiszpańską że mamy 2 gigantów, 2 dobre teamy, 2 średnie i 14 babraków totalnych..
2
@norbi77 No będzie po nich jechał on nie ma przywiązania do żadnego klubu po prostu robi na nich kasę :P
3
On jest nasz on jest nasz!!!
1
Mekambe bestia w tym sezonie
0
@Fantastyczny Chłopiec player pl i po zalogowaniu masz dostępną całą telewizję
0
Semen jaka forma
1
Trump przyleciał na najważniejszy mecz golfowy USA vs Europa luźno przelatując nad polem golfowym :P
0
@Stinger_ Też myślę że nie dali im znowu tych największych..
1
@Ryse
1. X /-2.5 1:1
2. 1 /-2.5 1:0
3. X /-2.5 1:1
4. X /-2.5 1:1
5. 1 /+2.5 2:1
6. 2 /-2.5 0:1
7. 1 /+2.5 2:1
8. 1 /-2.5 2:0
9. 1 /-2.5 2:0
10. 1 /+2.5 2:1
0
@mordini123 I pierwszy ma być we wtorek o 21 ciekawe co tam wybiorą bo szału nie ma Inter? Bayern?
0
@Maker0 Przerwa na kadre.
1
@MYTO A gdzie, przy monopolu to po cenie korzystnej dla siebie :P
0
@D10SLEO Na onecie pewnie "Znowu widziani razem zobacz gdzie tym razem" :P
13
@macio_944 Kieszeń Infantino spokojnie wytrzyma jest bardzo duża :))
@maroon Dzisiaj jest jednorazowy ale za chwilę wszystkim się "spodoba" i już zostanie..
1
@Vurt No to tym bardziej Barcelona mogła to wpisać bo i tak szanse były małe :P
1
@fcbarcafan19 On każdego dnia gada co innego, nikt go raczej już nie bierze na poważnie. Co do Ukrainy to raczej nikłe szanse na odbicie straconych już ziem..
4
@La Pulgaa Uwielbiam ten tekst :)
0
Oj to będzie baller
0
@Ryse
1. 1 /+2.5 3:0
2. X /-2.5 1:1
3. 2 /+2.5 0:3
4. 2 /+2.5 1:2
5. X /-2.5 0:0
6. 1 /-2.5 2:0
7. 1 /-2.5 1:0
8. X /-2.5 1:1
9. 2 /+2.5 0:5