0

Real okradziony

1

2

Kolejny oczywisty karny (dla tych spiskowych)

0

@CurryTheGoat30 to nie jest samobój

0

1

Mogli głębiej się murować

0

@mordini123 Ale będzie naparzanka z Bułgarami u nich :)

0

@Aragorn33 Niby tak ale dla mnie piłka to coś innego, takie coś widzów nie przyciągnie.

10

@12Frost12 Że Wam się chce o tych komentatorów płakać co kolejkę

2

Przerażające dla ligi że drużyna ligomistrzowa jedyne co może zaproponować z Realem/Barcą to murowanie z dwoma wypadami i to takie murowanie beniaminkowe..

0

@VAMOS1899LaMasia Idąc taką logiką można powiedzieć że ma większy opór powietrza ;d

0

A wystarczyło podciąć

0

Był kontakt ale Garnek za dużo dodał od siebie

2

Ale przyfasolił

1

@Lionel_Messi10 Kontuzja w takiej sytuacji no kto by się spodziewał ((:

1

@mordini123 Dokładnie 0.037 ;)

1

@mordini123 A nawet remisu ;d

1

Oni jeszcze z 3min powinni grać za to leżenie

2

@Sebastian7 1.500

0

@Litman Nie wiem ale zawsze śpiewają jak oglądam ich w Europie.

0

@A4ron Widocznie dla nich LK nie jest ważniejsza od ligi.

3

O Chabiniak

10

I cyk 2x 0.500 do rankingu :P

1

Lech jak 6a z 2b tam lekko powinno być 5-6 już

0

@Derean Normalny brak spalonego nie ma co szukać na siłę.

0

@ViscaelBarca2007 Jednak wiedzieli ;)

0

@Piotrek1993 A z kolejnym znowu potężny Xavi Espart :D

2

@tbas Forma formą ale tam jest kompletnie wypalona zawodniczka jakby była u schyłku kariery po 35..

5

@mekston Typowa dziura mentalna z której ciężko wyjść i często Igę dopadała w tym sezonie.. a no i jeszcze 70 niewymuszonych :P

0

@Alex1995 No nie ma formy, nie ma radości z gry, ten sezon to już pal licho bo jeszcze dwa turnieje (w sumie to ratuje go ten niespodziewany Wimbledon) ale trzeba pomyśleć poważnie przed następnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?