adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real okradziony
1
@JordiAlbion Tak
2
Kolejny oczywisty karny (dla tych spiskowych)
0
@CurryTheGoat30 to nie jest samobój
0
@SinMistico Nie
1
Mogli głębiej się murować
0
@mordini123 Ale będzie naparzanka z Bułgarami u nich :)
0
@Aragorn33 Niby tak ale dla mnie piłka to coś innego, takie coś widzów nie przyciągnie.
10
@12Frost12 Że Wam się chce o tych komentatorów płakać co kolejkę
2
Przerażające dla ligi że drużyna ligomistrzowa jedyne co może zaproponować z Realem/Barcą to murowanie z dwoma wypadami i to takie murowanie beniaminkowe..
0
@VAMOS1899LaMasia Idąc taką logiką można powiedzieć że ma większy opór powietrza ;d
0
A wystarczyło podciąć
0
Był kontakt ale Garnek za dużo dodał od siebie
2
Ale przyfasolił
1
@Lionel_Messi10 Kontuzja w takiej sytuacji no kto by się spodziewał ((:
1
@mordini123 Dokładnie 0.037 ;)
1
@mordini123 A nawet remisu ;d
1
Oni jeszcze z 3min powinni grać za to leżenie
2
@Sebastian7 1.500
0
@Litman Nie wiem ale zawsze śpiewają jak oglądam ich w Europie.
0
@A4ron Widocznie dla nich LK nie jest ważniejsza od ligi.
3
O Chabiniak
10
I cyk 2x 0.500 do rankingu :P
1
Lech jak 6a z 2b tam lekko powinno być 5-6 już
0
@Derean Normalny brak spalonego nie ma co szukać na siłę.
0
@ViscaelBarca2007 Jednak wiedzieli ;)
0
@Piotrek1993 A z kolejnym znowu potężny Xavi Espart :D
2
@tbas Forma formą ale tam jest kompletnie wypalona zawodniczka jakby była u schyłku kariery po 35..
5
@mekston Typowa dziura mentalna z której ciężko wyjść i często Igę dopadała w tym sezonie.. a no i jeszcze 70 niewymuszonych :P
0
@Alex1995 No nie ma formy, nie ma radości z gry, ten sezon to już pal licho bo jeszcze dwa turnieje (w sumie to ratuje go ten niespodziewany Wimbledon) ale trzeba pomyśleć poważnie przed następnym.