adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Czyhrynski Gość po prostu jest w słabej formie po powrocie jak wielu innych zawodników, tyle.
3
@Salchent Ale to jest ocena przebiegu gry (zresztą słuszna) nie wyniku czego wy nie rozumiecie.
0
@peetwithbarca Nic taka sytuacja ma zerowe prawdopodobieństwo.
1
@Gibbon_FCB Nie chciałbym żeby w takich sytuacjach dawali karne.
@norbi77 Co do sytuacji przy bramce okej na upartego wybroni się, druga sytuacja jak wyżej ale ja bym tego nie nazwał skandalicznych widziałem wiele dużo gorzej sędziowanych meczów.
3
@Gibbon_FCB Dzisiaj było skandaliczne sędziowanie? Aha.
1
@michal26 Nie zakładam że McLaren będzie się wzajemnie rozwalał :P
0
@mekston Musiałby Max wszystko wygrać i jeszcze liczyć że pomarańcze coś odwalą.
1
Ale rozwalił końcówkę Sainz..
3
No nieee w takim momencie
1
@barcelonaLM Oooo
0
@barcelonaLM Już dawno jak coś :)
0
Brawo Kimi :P
2
@RafiVeB "Yuki słuchaj jest taka sprawa" :P
0
Teraz Max musi zrobić show i wyprzedzić całą czwórkę
2
Antonelli teraz powinien się spruć żeby oddawać jego pozycję bo i tak to nic nie dało :)
2
@mekston Zaraz Kimi powinien zgłaszać że trzeba się zamienić bo Dżordż nie daje rady :P
0
Dżordż (:
0
@partymaker Bez deszczu tak :P
0
@Konradowskyy A coś Ty chciał po 3 puchary co roku? :P
1
Co tu się dzieje xd
2
No i Norris przetrwał po wyścigu :P
1
Dymy dymy!!!
0
@Bobo25 Tu nie ma co się wydawać większość zna przepisy :)
0
@Filipem Bardziej sardynka
8
@bart_azz Nie wiem czy wiesz ale za dwie żółte jest czerwona i normalnie mecz zawieszenia..
1
@czescjohnny mam przypomnieć, kto był zdobywcą bramek w ostatnim meczu?
1
@sk13 Bo w każdym meczu byłoby po 10 karnych
0
@Kapitan9 Klasyka u niego po podpisaniu kontraktu
0
@Technik Wiem bo to tak zazwyczaj jest.
0
@Technik Wy to ładnie macie nasrane w głowach przecież przed chwilą był wychwalany Yamal trochę obiektywizmu..