4

@Czyhrynski Gość po prostu jest w słabej formie po powrocie jak wielu innych zawodników, tyle.

3

@Salchent Ale to jest ocena przebiegu gry (zresztą słuszna) nie wyniku czego wy nie rozumiecie.

0

@peetwithbarca Nic taka sytuacja ma zerowe prawdopodobieństwo.

1

@Gibbon_FCB Nie chciałbym żeby w takich sytuacjach dawali karne.
@norbi77 Co do sytuacji przy bramce okej na upartego wybroni się, druga sytuacja jak wyżej ale ja bym tego nie nazwał skandalicznych widziałem wiele dużo gorzej sędziowanych meczów.

3

@Gibbon_FCB Dzisiaj było skandaliczne sędziowanie? Aha.

1

@michal26 Nie zakładam że McLaren będzie się wzajemnie rozwalał :P

0

@mekston Musiałby Max wszystko wygrać i jeszcze liczyć że pomarańcze coś odwalą.

1

Ale rozwalił końcówkę Sainz..

3

No nieee w takim momencie

1

0

@barcelonaLM Już dawno jak coś :)

0

Brawo Kimi :P

2

@RafiVeB "Yuki słuchaj jest taka sprawa" :P

0

Teraz Max musi zrobić show i wyprzedzić całą czwórkę

2

Antonelli teraz powinien się spruć żeby oddawać jego pozycję bo i tak to nic nie dało :)

2

@mekston Zaraz Kimi powinien zgłaszać że trzeba się zamienić bo Dżordż nie daje rady :P

0

Dżordż (:

0

@partymaker Bez deszczu tak :P

0

@Konradowskyy A coś Ty chciał po 3 puchary co roku? :P

1

Co tu się dzieje xd

2

No i Norris przetrwał po wyścigu :P

1

Dymy dymy!!!

0

@Bobo25 Tu nie ma co się wydawać większość zna przepisy :)

0

@Filipem Bardziej sardynka

8

@bart_azz Nie wiem czy wiesz ale za dwie żółte jest czerwona i normalnie mecz zawieszenia..

1

@czescjohnny mam przypomnieć, kto był zdobywcą bramek w ostatnim meczu?

1

@sk13 Bo w każdym meczu byłoby po 10 karnych

0

@Kapitan9 Klasyka u niego po podpisaniu kontraktu

0

@Technik Wiem bo to tak zazwyczaj jest.

0

@Technik Wy to ładnie macie nasrane w głowach przecież przed chwilą był wychwalany Yamal trochę obiektywizmu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?