adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seledynowy Nie bo zaraz jest afera narodowa w Hiszpanii bo głównie tych zawodników mamy :P
1
@Lanosss To jest sługus Matiego jeszcze z polsatu całe życie go ciągnie za sobą :)
1
@Cule1234 Sławińskiego to raczej dziennikarzem nazwać nie można po prostu były braki w KS to wyciągnęli z reżyserki ten podnóżek Borka :P
0
@kanver_ Jak zdrowie dopisze do końca sezonu to może może.
7
@blakkudium Uwielbiam te "urazy" akurat przed kadrą :P
0
@Krzysztof1987 Bo tu nie ma za bardzo co argumentować.
2
@Krzysztof1987 Nie.
2
@PIWOSZ89 Koszykówka amerykańska ruszyła, sezon NFL trwa od wczoraj mamy też tenisowe finały Panów.
0
Ale Wojtek znowu biegnie i ładuje się w nogi jak zwykle spóźniony :P
0
@kanver_ No to to jest dominacja tak jak PSG jedna czy druga wpadka tego nie zmienia
0
@daniel32778 Na pewno ma odpowiednie klauzule
0
@szela1899 Jakoś muszą kombinować z wielkimi
0
Raczej Piastri ale trudna sytuacja
0
Co ten Gabi u siebie robi
0
@damianex10 Strzały 80-3 :P
0
@damian16161212 "Lubię jak wygrywają" nigdzie nie było że wygrywają.
0
@damian16161212 Znaczy ja tam mam wywalone w polską ligę ale lubię jak w Europie polskie zespoły wygrywają :P
0
@FcPortoFan1999 Może się ogarną na wiosnę..
0
@Eklerek Mimo wszystko lepiej mieć ich w pucharach w przyszłym roku.
0
@Stinger_ Pierwsze i ostatnie proste.
1
@Lionel_Messi10 Niesamowite że oni mają Pełkę w składzie i nie dają go raz w tygodniu na mecz Barcy/Realu..
3
@Peeck Bestia.
0
@Stagiryta Liczysz różnice, same błędy nie mówią wszystkiego
1
Koniec walki Maxa w tym sezonie
0
@Matheu12 No bo pod tym względem te ligi się nie różnią, Bundesliga jest po prostu ładniej opakowana i tyle.
2
Ale przyłożył Gabi :o
0
Nie ma psychy Kimi
0
Dymy dymyy
0
Słabo Max chyba po walce..
3
@marcin62 W normalnym świecie psy po kuli, a właściciel odszkodowanie dla rodziny tego gościa no ale w normalnym świecie to my nie żyjemy..