adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Who_you_mam Ktoś Ci go każe oglądać? :P
2
Mocne mają te stałe fragmenty
0
@PatrychoO 1/4 trafiony no spokojnie można odtrąbić sukces :P
0
@Fantastyczny Chłopiec 3 jak dojdą jutrzejsze wyniki
0
Z Araujo jest jeden problem dopiero co podpisał gruby kontrakt..
0
@Kuchar Pewnie że tak var obecnie już powinien być "głównym" sędzią, a ten na boisku pomocniczy w dużej mierze wykonujący decyzje.
1
Mieć dwa okienka czasowe i w pierwszym zawsze dawać paździerze czy to dzisiaj czy jutro czy w poprzednich kolejkach, niesamowici są :P W sumie to kompletnie mogliby to wywalić i grać tylko o 21.
0
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. X/-2.5 0-0
3. 1/+2.5 4-0
4. 2/-2.5 0-2
5. 1/+2.5 3-0
6. 2/+2.5 1-3
7. 2/+2.5 1-2
8. 2/+2.5 1-2
9. 2/-2.5 0-2
10. X/-2.5 1-1
11. 1/+2.5 3-1
12. X/-2.5 1-1
1
@karolszymek Też chciałbym to wiedzieć Stefan..
1
@norbi77 Szczerze to nawet nie chodziło mi stricte o Ciebie, a o ogół.
3
@zenoowity Wiesz jak to jest jak decyzja jest inna niż po myśli to każdy napisze że on od początku mówił że nie ma co na nich patrzeć, za miesiąc będą wrzucać bo napiszą na korzyść Barcy :)
7
@Lionel_Messi10 Jest tak samo nierealne jak przy pierwszej plotce z prostego powodu Barcelona jest je*** biedakiem i to jeszcze trochę potrwa :P
0
@4drian0 Bardziej to można porównać do spóźnień nieważne czy był to Kounde czy Rafa spóźniłeś się to nie gracz
0
@Barcanajlepszyteam Tylko pytanie czy jemu naprawdę potrzebne te mistrzostwa. Niemcy raczej nie są w ścisłym gronie faworytów, odhaczenie samego wyjazdu to też raczej nie jest cel. Żeby on tylko nie machnął na to ręką i stwierdził że pewna kasa ważniejsza..
2
@blakkudium Wyobrażajcie sobie że on wraca i chce rywalizować o skład? Przecież on mnie ma żadnych szans z Garcią..
13
@MaziFCB Ja pierdziele :P Najlepsze że dzisiaj z varem też by to przeszło :))
2
@cules100pro Prędzej wyleci Xabi niż Vinicius odejdzie.
15
Pena kopnął głową Viniego w kolano czego nie rozumiesz :)
1
Mocno niesprawiedliwy wynik zwłaszcza ta pierwsza bramka dla Realu ogólnie żenujący mecz..
0
@cules100pro Nie.
6
Boże jakie oni im bramki przepychają niesamowite..
4
Zasłużyli po tym wątpliwym golu na Realu
1
Nie ma już sił kompletnie Elche
0
Wepchnęli .
0
Hahahahahahha ale go porobił na mózg
1
Książkowy karny niestety
2
@VeB 1899 To chyba o angielskich :P
0
Ale interwencja
0
@partymaker Coś było na pewno ale wątpię że to wyjdzie na światło dzienne.
2
@Nightraider W zasadzie nie ma już znaczenia czy tam coś było czy nie to zostanie na zawsze.
@Bernard777 Bo kasa za te "raporty" była za duża, więc małe szanse, że chodziło tylko o te sprawy.