adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Klasyczni zawodnicy Realu zamiast grać to dyskusje o karnego..
6
@BojanKriKicz Co to za ekipa :))
2
Nie dość że pustki na trybunach to jeszcze 0-1 w czapę :P
4
@Konradowskyy Przynajmniej znają swoje miejsce :P
6
@mordini123 Szczerze to słabo wygląda że tylko 5..
0
@MessiForeverTheBest Myślę że oni bardzo chętnie pożycz im te 120 baniek i na pewno kogoś kupią ;)
1
@kuz Dokładnie zwłaszcza że to City będzie prowadziło grę i wtedy konterki Realu jak w masło.
1
@VeB 1899 Jak ma polecieć to i tak poleci czy po City czy po jakimś kolejnym remisie z Alaves..
0
@michal26 Raczej tylko 16.
0
@Ryse
1. 1/-2.5 1-0
2. 1/-2.5 2-0
3. 2/+2.5 2-3
4. 1/+2.5 4-1
5. X/-2.5 0-0
6. 1/-2.5 2-0
7. X/-2.5 1-1
8. 2/-2.5 0-2
9. 2/-2.5 0-2
10. 2/+2.5 1-3
0
@marcin62 I najlepiej Arabia żeby coś jeszcze zarobić
0
@Kgorecki2500 Co to za różnica z kim jak przegrają z Alaves czy inną Sevillą to też wyleci kwestia czasu.
0
@Derean Najważniejsze że o sędziowaniu było na to mają duży wpływ :P
0
@nightwishygt Prędzej go za chwilę wywalą niż będą tolerować takie sędziowanie :P
0
@Seledynowy Raczej Fermin już zagra
3
@Kuczek Nie jest kibicem żadnej z tych drużyn po prostu zarabia na obu tych grupach więc wiadomo im bardziej podpali tym więcej zyska ;)
4
Polska mistrzem świata w piłkę kopaną to dopiero historia :P
0
@RomanGroza Się płaci się ma :)
0
@Korsain Zabrakło mi tylko jak Vini wyjechał na niego po jednym faulu i tam powinien mu normalnie z miejsca żółtą pokazać i go ugasić
9
Real zagrał paskudny mecz i szukanie winy u sędziego to po prostu głupota
1
Dantejskie sceny na Bernabeu
4
Ale piękny wieczór :))
3
UPOKORZENIIIIIIIIIIII
2
Wszyscy razem Negreira Negreira :P
0
Ale leci oooooooooooo
1
Obie zasługują na porażkę dzisiaj
0
Ciemny jak zawsze siłą wszystko załatwia
1
Nic nie wychodzi to strzały z dystansu klasyka
3
Żółta za symulkę bo to jest hit
0
Nawet nie ma jak karnego dać bo Real nie przebywa w polu karnym rywala