1

Klasyczni zawodnicy Realu zamiast grać to dyskusje o karnego..

6

@BojanKriKicz Co to za ekipa :))

2

Nie dość że pustki na trybunach to jeszcze 0-1 w czapę :P

4

@Konradowskyy Przynajmniej znają swoje miejsce :P

6

@mordini123 Szczerze to słabo wygląda że tylko 5..

0

@MessiForeverTheBest Myślę że oni bardzo chętnie pożycz im te 120 baniek i na pewno kogoś kupią ;)

1

@kuz Dokładnie zwłaszcza że to City będzie prowadziło grę i wtedy konterki Realu jak w masło.

1

@VeB 1899 Jak ma polecieć to i tak poleci czy po City czy po jakimś kolejnym remisie z Alaves..

0

@michal26 Raczej tylko 16.

0

@Ryse
1. 1/-2.5 1-0
2. 1/-2.5 2-0
3. 2/+2.5 2-3
4. 1/+2.5 4-1
5. X/-2.5 0-0
6. 1/-2.5 2-0
7. X/-2.5 1-1
8. 2/-2.5 0-2
9. 2/-2.5 0-2
10. 2/+2.5 1-3

0

@marcin62 I najlepiej Arabia żeby coś jeszcze zarobić

0

@Kgorecki2500 Co to za różnica z kim jak przegrają z Alaves czy inną Sevillą to też wyleci kwestia czasu.

0

@Derean Najważniejsze że o sędziowaniu było na to mają duży wpływ :P

0

@nightwishygt Prędzej go za chwilę wywalą niż będą tolerować takie sędziowanie :P

0

@Seledynowy Raczej Fermin już zagra

3

@Kuczek Nie jest kibicem żadnej z tych drużyn po prostu zarabia na obu tych grupach więc wiadomo im bardziej podpali tym więcej zyska ;)

4

Polska mistrzem świata w piłkę kopaną to dopiero historia :P

0

@RomanGroza Się płaci się ma :)

0

@Korsain Zabrakło mi tylko jak Vini wyjechał na niego po jednym faulu i tam powinien mu normalnie z miejsca żółtą pokazać i go ugasić

9

Real zagrał paskudny mecz i szukanie winy u sędziego to po prostu głupota

1

Dantejskie sceny na Bernabeu

4

Ale piękny wieczór :))

3

UPOKORZENIIIIIIIIIIII

2

Wszyscy razem Negreira Negreira :P

0

Ale leci oooooooooooo

1

Obie zasługują na porażkę dzisiaj

0

Ciemny jak zawsze siłą wszystko załatwia

1

Nic nie wychodzi to strzały z dystansu klasyka

3

Żółta za symulkę bo to jest hit

0

Nawet nie ma jak karnego dać bo Real nie przebywa w polu karnym rywala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?