1

@ArcziArtt Oni by chcieli żeby to był ich styl ale do tego daleka droga :P

2

@Encore Zawsze groźny Hubi Hurkacz :)

4

@Kwiatek1899 Czy ja wiem po prostu klasa średnia w Hiszpanii jest na żenującym poziomie obecnie ale sami tak prowadzą swoją ligę :)

2

Ten tylko karnych szuka ehhh

2

@Tasde Spokojnie z takimi określeniami, Courtois to praktycznie co tydzień rozgrywa albo bardzo dobry albo kapitalny mecz i tak już od lat..

0

@Eto'o9 R10 Co Wy z tym Marciniak cały czas, dobrze tam sędziował.

0

@Sysia11 Raya będzie numerem jeden.

4

@Sulimo Ten z PSG mi się przypomniał :p

2

Najłatwiejsze MVP jakie widziałem

1

I cyk Ferminek po cichu dwie asysty

0

Jakiego hattricka xdd

1

Śpieszmy się kochać Daniego Olmo bo zaraz znowu będzie kontuzjowany

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Olmooooooooooooooooooooo i cisza na stadionie :)))))))

0

Nawet Pedri ma problemy żeby dokładnie podać

0

Loża szyderców :P

2

Nie mogę patrzeć na de Jonga

1

Cooooooooooooooooooooooooo

0

@Encore Dżamal i co mu zrobisz :)

0

Ale fart teraz

0

Boże de Jong..

1

@Gall Bieda akurat Amerykanów nie obchodzi to zostawią ją w spokoju :)

11

@BorzyKrzys Trudno musisz z tym żyć..

0

@BorzyKrzys No to jest takie samo przewidywanie jak dziennikarzy sportowych czy dany zawodnik wypali czy nie, skąd oni mają to wiedzieć, a mówisz muszą bo za to im płacą :P

1

@kanver_ Ja rozumiem, że mogła wejść na to przejście, że był to starsza kobieta, ale ja nigdy tak nie przechodzę przez "pasy". Co z tego, że jego wina jak to ja mogę być na wózku.. (nie przeczytałem Twojego komentarza od razu, ale widzę, że zdanie podobne :P)

0

@mmaciass Mało zdecydowanie

11

@urbipl Myślę że widzowie republiki mogą już o tym nie pamiętać ;)

1

@Criss18Barca Dramat niestety ale co zrobisz..

3

@Cryptolis Uważam że rządy krajów mają za dużą władzę i za bardzo ingerują w swoje społeczeństwa.

2

@Filipem No oni tam w większości ekstraklasę oglądają to skąd mają to wiedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?