adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ArcziArtt Oni by chcieli żeby to był ich styl ale do tego daleka droga :P
2
@Encore Zawsze groźny Hubi Hurkacz :)
4
@Kwiatek1899 Czy ja wiem po prostu klasa średnia w Hiszpanii jest na żenującym poziomie obecnie ale sami tak prowadzą swoją ligę :)
2
Ten tylko karnych szuka ehhh
2
@Tasde Spokojnie z takimi określeniami, Courtois to praktycznie co tydzień rozgrywa albo bardzo dobry albo kapitalny mecz i tak już od lat..
0
@Eto'o9 R10 Co Wy z tym Marciniak cały czas, dobrze tam sędziował.
0
@Sysia11 Raya będzie numerem jeden.
4
@Sulimo Ten z PSG mi się przypomniał :p
2
Najłatwiejsze MVP jakie widziałem
1
I cyk Ferminek po cichu dwie asysty
0
Jakiego hattricka xdd
1
Śpieszmy się kochać Daniego Olmo bo zaraz znowu będzie kontuzjowany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Olmooooooooooooooooooooo i cisza na stadionie :)))))))
0
Nawet Pedri ma problemy żeby dokładnie podać
0
Loża szyderców :P
2
Nie mogę patrzeć na de Jonga
1
Cooooooooooooooooooooooooo
0
@Encore Dżamal i co mu zrobisz :)
0
Ale fart teraz
0
Boże de Jong..
1
@Gall Bieda akurat Amerykanów nie obchodzi to zostawią ją w spokoju :)
11
@BorzyKrzys Trudno musisz z tym żyć..
0
@BorzyKrzys No to jest takie samo przewidywanie jak dziennikarzy sportowych czy dany zawodnik wypali czy nie, skąd oni mają to wiedzieć, a mówisz muszą bo za to im płacą :P
1
@kanver_ Ja rozumiem, że mogła wejść na to przejście, że był to starsza kobieta, ale ja nigdy tak nie przechodzę przez "pasy". Co z tego, że jego wina jak to ja mogę być na wózku.. (nie przeczytałem Twojego komentarza od razu, ale widzę, że zdanie podobne :P)
0
@mmaciass Mało zdecydowanie
11
@urbipl Myślę że widzowie republiki mogą już o tym nie pamiętać ;)
1
@Criss18Barca Dramat niestety ale co zrobisz..
3
@Cryptolis Uważam że rządy krajów mają za dużą władzę i za bardzo ingerują w swoje społeczeństwa.
2
@Filipem No oni tam w większości ekstraklasę oglądają to skąd mają to wiedzieć