0

@jakub1906 Pep gra pod Barce czego nie rozumiesz :P

0

Ale Bodo sobie jedzie

2

@mordini123 To chyba nawet Mirosławski mówił że muszą mieć nowe kanały jak dochodzą im nowe rzeczy np tenis od przyszłego roku :d

0

Zobaczymy czy ter Stegen się odwdzięczy w sierpniu :P

1

@Eklerek ON i ich stroje od 3 lat nie potrafią zrobić czegoś wygodnego i ładnego :P W marcu równe 3 sezony będą zobaczymy czy będzie zmiana.

6

@mordini123 W tym samym czasie Inter-Arsenal na TVP

2

@barcanawieki Właśnie to trudno będzie znaleźć drużynę :P

1

@norbi77 Nie no wiadomo śmieje się :)

1

@michal26 W drugiej już trochę trudniej dla Lindy i Magdaleny

0

@norbi77 No to jak potrzebuje ochrony przed Rosją i Chinami to w czym mają problem Amerykanie żeby pomóc w obronie wyspy swojego sojusznika? :P

0

@AduŚ07 Kino :P

4

@clyde Kupuje tę maszynkę i przerzucam się na kranówę, to co oni wymyślili to jest cyrk na kółkach

0

@Faro Trochę gorsze niż pierwsze wizualizacje ale i tak świetne

0

Trudna wygrana ale jednak wygrana

0

@FcPortoFan1999 Bardziej Yuan opuściła ten mecz

0

Ufff kiepski ale przepchnięty ten pierwszy set

2

@AmigoBlancos Niczym się nie przejmuje akurat

9

@Peciak Ale to jest wina federacji, zrobili z nich gwiazdy, zarabiają najwięcej w Europie i chyba sami dali sobie wmówić, że faktycznie to oni są panami na hiszpańskich boiskach i potem wygląda to jak wygląda..

1

@macio_944 Celtic vibe :P

4

Nie chciała wpadać tyle.

0

@JanuszKorwinMikke Dokładnie do Barcy B go wysłać i chłosta oczywiście

1

Yamal gra meczycho

0

Raczej i tak spalony

0

@Kuchar Postaw

0

Nie chce wpaść

2

@Limaker Normalnie

4

Gramy jedną z najlepszych połów i przegrywamy..

0

I tak był spalony

2

5

Robią co mogą klasycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?