adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jakub1906 Pep gra pod Barce czego nie rozumiesz :P
0
Ale Bodo sobie jedzie
2
@mordini123 To chyba nawet Mirosławski mówił że muszą mieć nowe kanały jak dochodzą im nowe rzeczy np tenis od przyszłego roku :d
0
Zobaczymy czy ter Stegen się odwdzięczy w sierpniu :P
1
@Eklerek ON i ich stroje od 3 lat nie potrafią zrobić czegoś wygodnego i ładnego :P W marcu równe 3 sezony będą zobaczymy czy będzie zmiana.
6
@mordini123 W tym samym czasie Inter-Arsenal na TVP
2
@barcanawieki Właśnie to trudno będzie znaleźć drużynę :P
1
@norbi77 Nie no wiadomo śmieje się :)
1
@michal26 W drugiej już trochę trudniej dla Lindy i Magdaleny
0
@norbi77 No to jak potrzebuje ochrony przed Rosją i Chinami to w czym mają problem Amerykanie żeby pomóc w obronie wyspy swojego sojusznika? :P
0
@AduŚ07 Kino :P
4
@clyde Kupuje tę maszynkę i przerzucam się na kranówę, to co oni wymyślili to jest cyrk na kółkach
0
@Faro Trochę gorsze niż pierwsze wizualizacje ale i tak świetne
0
Trudna wygrana ale jednak wygrana
0
@FcPortoFan1999 Bardziej Yuan opuściła ten mecz
0
Ufff kiepski ale przepchnięty ten pierwszy set
2
@AmigoBlancos Niczym się nie przejmuje akurat
9
@Peciak Ale to jest wina federacji, zrobili z nich gwiazdy, zarabiają najwięcej w Europie i chyba sami dali sobie wmówić, że faktycznie to oni są panami na hiszpańskich boiskach i potem wygląda to jak wygląda..
1
@macio_944 Celtic vibe :P
4
Nie chciała wpadać tyle.
0
@JanuszKorwinMikke Dokładnie do Barcy B go wysłać i chłosta oczywiście
1
Yamal gra meczycho
0
Raczej i tak spalony
0
@Kuchar Postaw
0
Nie chce wpaść
2
@Limaker Normalnie
4
Gramy jedną z najlepszych połów i przegrywamy..
0
I tak był spalony
2
@ChampionLW Nara
5
Robią co mogą klasycznie