adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale przejazd
0
Ale błędów..
3
Nie ten poziom..
1
@damianex10 Ciekawy będzie 2028 ;)
0
@europejczyk To raczej ludzie zrobili dramę w internecie bo zasypało jedną drogę, kto mądrzejszy to sobie to ominął i tyle.
2
@Comentateiro Ty to jednak wariat jesteś :)
0
@Ryse
1. X/-2.5 0-0
2. 1/-2.5 2-0
3. 2/-2.5 0-1
4. 2/+2.5 2-3
5. 2/+2.5 1-3
6. 1/-2.5 2-0
7. X/-2.5 1-1
8. X/-2.5 1-1
9. 1/+2.5 2-1
10. 2/-2.5 0-2
0
@Safrani Wystarczy wolniej rozpędzać nie ma potrzeby żeby to były 2 sekundy
4
Kompletnie nic to nie zmieni.
Co do drugiej sprawy to oczywiście zatrzymywanie czasu rozwiązuje większość problemów z tym związane, ale oni dalej tego nie widzą..
1
He he co tam somsiedzie
0
Ammann to dałby sobie już spokój..
4
5 to obowiązek wczoraj czytałem :P
1
@Eklerek Darmowy portal :)
0
@SinMistico I to nie ma znaczenia czy to Barcelona Real czy Arsenal wszyscy tak robią za to powinny być jakieś grube kary to by się odechciało gwiazdeczkom..
2
Nawet jak jest dobry to to się nie uda :)
1
@Bocheno1 To to samo :P
0
@norbi77 Fart wtedy że mu nie przyłożył w głowę :P
0
@Roobo Nie wyobrażam sobie, żeby był numerem 2, jeśli chcemy go w jakikolwiek sposób wypchąć..
0
@NeroTFP1 I ten Pedri nie robiący liczb :P
4
To jest bestia tak 120 to lekko powinni dać :)
3
@FcPortoFan1999 Ale napisz normalnie Dodi, a nie jakieś podchody :P
1
@blakkudium No dalej się nie da na to patrzeć.
7
@Popitek12 #mordotakbyło
1
@blakkudium Patrząc jaka kasa jest w fifa to żałosny jest taki podział..
0
@FCB24 Jest, w niektórych turniejach najwyżej rozstawieni zaczynają od 2 rundy :P
1
@blakkudium Tak się dobrze zapowiadała, a potem klasyka od Nike..
1
@alone49 Czyli inni też to widzą uff.
1
@blakkudium To już wolę grać Martinem przez pół roku niż znowu rozkładać i bujać się z Christensenem kolejne 2/3 lata..
0
@Lanosss Oho zaczęło się jak kiedyś dziennikarze, którzy poza telewizją zaczęli się bawić w yt (dzisiaj większość już ma) to teraz piłkarze Haalandy, Yamale..
2
@D10SLEO @ikar34 Na razie to co mówiły przecieki się sprawdza czyli zapewne stracą la ligę w dużej większości :/