adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@626 Raya będzie pierwszym bramkarzem, pojedzie jeszcze Simon i Garcia.
1
Co tu się dzieje xd
1
Eric kocie
2
@BulaKG Człowieku on musi wyżywić rodzinie gdzie do biednej Barcelony ;)
0
@Gaucho Nic, piłkarz który przegrywa zazwyczaj jest sfrustrowany i szuka winy wszędzie.
0
@Kgorecki2500 Eee to zmienia postać rzeczy na pewno się znają i potrafią przewidzieć przyszłość :P
0
@Kgorecki2500 Ci sami eksperci co mówili że już w 2023 Rosja nie będzie miała za co walczyć..
22
"Świetna reakcja Bernabeu podczas zmiany Viniciusa.
Teraz można powiedzieć, że gwiżdżą na niego na wszystkich stadionach w Hiszpanii." haha
0
@Fido66 16/18 w 2025.
3
No dajcie im tego karnego bo aż boli, tyle szukają..
0
Ale z boiska oczywiście daje karnego xd
0
@Stinger_ Nie no oczywiście że tak tylko oby stopniowo no i fajnie jakby do tych wyżej dołączyło z 2-3 zespoły w LK żeby jednak punkty wpadały, a Ci wyżej zdobywali doświadczenie, kasę i promowali zawodników.
1
@FcPortoFan1999 Nie już teraz tak było.
1
@michal26 Od przyszłego roku się zacznie, bo przez najbliższe sezony pewnie będziemy mieli po 2 ekipy w LE i LK, a może jakaś LM wpadnie i wtedy Ci sami co dzisiaj wyśmiewają grę w LK będą płakać, że my się do wyższych lig nie nadajemy (będziemy tam głównie przegrywać) i lepiej by było w LK :)
0
@Gibbon_FCB Yyyy aha
3
@blakkudium I po Polakach
0
@michal26 I wtedy normalnie można by rozpocząć ligę później, a nie granie od lipca jako pierwsi w Europie i skupić się na eliminacjach europejskich.
7
@Gaucho Nic nie kręci, dziennikarze nabijają wyświetlenia bo Barca zawsze będą się klikać.
2
@NeroTFP1 "Dzwońcie do ludzi, którzy mieszkają w tamtym mieście" ma ktoś numery? :p
11
Ale to się szybko zmienia teraz dwóch na jednego :P
0
Dramatyczny sędzia na meczu Jagi
0
I cyk zaraz walkower i 3-0 dla Lecha ;p
0
@FcPortoFan1999 Przed tym golem już wypadli bo AEK prowadzi
1
Ruszyła warszawska maszyna
0
@TR3YWAY Nawet tam więcej było :d
0
Karnego nie dał czerwo dał ładnie kręci Jage
0
Ile tych karnych
0
Jagiellonia faworytem Jagiellonia wygra - mocne słowa Tomku
1
Ale jak to ostatnio widziałem że ręką można podawać :)
2
Piotr izak Skowyrski ale uderzenie