adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Brawo Zielak jedziemy
0
Jedziesz Hubi z tym warzywniokiem
1
@Jakchcesz I raczej wątpię że to był jeden raz..
0
@SeWo77 No bo był nie wiem co ludzie mają do tego faulu, błąd popełnił Oblak, bo źle ustawił mur, gdzie piłka przeszła na wysokości pasa zewnętrznego..
1
@takisobiektos Wiesz jaki jest twitter
0
A jednak jest półfinał
1
Iga z łatwością wyprowadza Polskę na prowadzenie, Hubert zrób swoje..
1
@Ryse
1. 1/-2.5 1-0
2. 2/+2.5 1-2
3. 1/-2.5 2-0
4. X/-2.5 1-1
5. 2/+2.5 1-2
6. X/-2.5 0-0
7. 2/+2.5 1-2
8. X/-2.5 1-1
1
I fajnie klasyk zawsze spoko
2
Ile za tego placka chcą? :)
3
Eee gwiżdżo na mnie - rasizm
0
@Dankho94isback Normalnie był faul przy pierwszym golu
5
Ale Vini gra partitazo
0
@Lordzi Wcale nie lepszy
0
@czosnekfcb Od kilku sezonów tak co mecz
0
Co za kłoda xd
1
@LeoMessiiBarcaPepa Chyba od poprzedniego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ProMILs dla mnie Fermin :))
3
Brawo Hubcio mamy ćwierćfinał United Cup 2026
7
Ale Triple H formę przygotował na początek sezonu :)
1
@escarabajo Zawsze mieli świetny skauting w zasadzie na tym głównie opiera się projekt.
2
@kanver_ Pewnie dlatego, że ma kosę z Laportą, a nie zapowiada się, że przegra wybory.
1
@TaughtMule Tak to jest jak agenci rządzą..
4
Jeszcze w mikście przewieźliśmy Niemaszków i prawdopodobnie ich wyrzucimy z turnieju :P
8
Iga wygrywa z Evą Lys po trudnym meczu zwłaszcza w pierwszym secie gdzie reprezentantka Niemiec grała topowy tenis, w całym meczu Polska pokonuje Niemcy ;)
0
Jednak zawsze groźny :)
7
@SenseiFCB Oszukać przeznaczenie.
2
@Derean Nie muszą udawać od 1 kolejki nie grają o mistrza
0
Złota piłka z golem od października :P