3

Brawo Zielak jedziemy

0

Jedziesz Hubi z tym warzywniokiem

1

@Jakchcesz I raczej wątpię że to był jeden raz..

0

@SeWo77 No bo był nie wiem co ludzie mają do tego faulu, błąd popełnił Oblak, bo źle ustawił mur, gdzie piłka przeszła na wysokości pasa zewnętrznego..

1

@takisobiektos Wiesz jaki jest twitter

0

A jednak jest półfinał

1

Iga z łatwością wyprowadza Polskę na prowadzenie, Hubert zrób swoje..

1

@Ryse
1. 1/-2.5 1-0
2. 2/+2.5 1-2
3. 1/-2.5 2-0
4. X/-2.5 1-1
5. 2/+2.5 1-2
6. X/-2.5 0-0
7. 2/+2.5 1-2
8. X/-2.5 1-1

1

I fajnie klasyk zawsze spoko

2

Ile za tego placka chcą? :)

3

Eee gwiżdżo na mnie - rasizm

0

@Dankho94isback Normalnie był faul przy pierwszym golu

5

Ale Vini gra partitazo

0

@Lordzi Wcale nie lepszy

0

@czosnekfcb Od kilku sezonów tak co mecz

0

Co za kłoda xd

1

@LeoMessiiBarcaPepa Chyba od poprzedniego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ProMILs dla mnie Fermin :))

3

Brawo Hubcio mamy ćwierćfinał United Cup 2026

7

Ale Triple H formę przygotował na początek sezonu :)

1

@escarabajo Zawsze mieli świetny skauting w zasadzie na tym głównie opiera się projekt.

2

@kanver_ Pewnie dlatego, że ma kosę z Laportą, a nie zapowiada się, że przegra wybory.

1

@TaughtMule Tak to jest jak agenci rządzą..

4

Jeszcze w mikście przewieźliśmy Niemaszków i prawdopodobnie ich wyrzucimy z turnieju :P

8

Iga wygrywa z Evą Lys po trudnym meczu zwłaszcza w pierwszym secie gdzie reprezentantka Niemiec grała topowy tenis, w całym meczu Polska pokonuje Niemcy ;)

0

Jednak zawsze groźny :)

7

@SenseiFCB Oszukać przeznaczenie.

2

@Derean Nie muszą udawać od 1 kolejki nie grają o mistrza

0

Złota piłka z golem od października :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?