adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Aż się Inter przypomina i wszystko ze stałych fragmentów xd
0
Robek ..
1
Fermin ostatnio pierwszą akcje psuje a potem gol :P
0
Balde i jego drybling
2
Ta zimno im i nie wiedza jak się gra w piłke boże wilk xd
0
Ferminku ja Cię proszę
1
Maldini kopci jak stary parowóz :P
1
@Kinginiesta 1/2-0 praktycznie nic nie zmieni
3
@takisobiektos Jak ten którego imienia nie można wymieniać wszędzie ma horkruksy :P
1
Nie no Eintracht..
0
@SinMistico Po to że my musimy wygrać co najmniej 4 golami..
1
@OskP Atleti top szkoda Eintrachtu bo prowadzenie byłoby dużo lepsze..
3
Brawo Eintracht ważny wynik bo dzięki temu w ostatniej z Totkami mają o co grać ;P
No to by było na tyle xd
1
Galata co ty robisz..
0
@Nazio_87 Jeszcze tylko 3 lata :P
1
@RoberDzik Prime pewnie Neymar lepszy ale całościowo Mbappe będzie wyżej.
1
@takisobiektos Ale to jest patola.
0
Walczyła Magdalena dzielnie ale to było za mało..
0
@michal26 3/6 było optymalnym planem przed.
0
@mekston City zrobiło robotę ponad stan
0
@Stinger_ Już dawno się stoczyła ten wynik nie ma większego znaczenia co do tego
0
@KrwawiaceoczyVEB Sporting nie jest naszym rywalem a jeszcze wprowadzają PSG do gry ;)
4
@beter2 Dobrze że mogłem oglądać ekipę sprzed 10-15 lat :d
0
@Bzyczekk Fajny byłeś ostatnio Yamalku do zobaczenia za rok :)
0
@kejdzi Mają lepszy na ten moment, nastrzelają w ostatnim i może być różnie, my musimy wygrywać i to najlepiej wysoko.
0
Ale meczycho
1
Złota piłka prosze państwa..
0
@mekston Na pewno to nie bo jeszcze bramki muszą się zgadzać :)
0
@Ryoumen Ale muszą dociągnąć ten korzystny wynik :P
0
Pffff ale brama