4

Aż się Inter przypomina i wszystko ze stałych fragmentów xd

0

Robek ..

1

Fermin ostatnio pierwszą akcje psuje a potem gol :P

0

Balde i jego drybling

2

Ta zimno im i nie wiedza jak się gra w piłke boże wilk xd

0

Ferminku ja Cię proszę

1

Maldini kopci jak stary parowóz :P

1

@Kinginiesta 1/2-0 praktycznie nic nie zmieni

3

@takisobiektos Jak ten którego imienia nie można wymieniać wszędzie ma horkruksy :P

1

Nie no Eintracht..

0

@SinMistico Po to że my musimy wygrać co najmniej 4 golami..

1

@OskP Atleti top szkoda Eintrachtu bo prowadzenie byłoby dużo lepsze..

3

Brawo Eintracht ważny wynik bo dzięki temu w ostatniej z Totkami mają o co grać ;P
No to by było na tyle xd

1

Galata co ty robisz..

0

@Nazio_87 Jeszcze tylko 3 lata :P

1

@RoberDzik Prime pewnie Neymar lepszy ale całościowo Mbappe będzie wyżej.

1

@takisobiektos Ale to jest patola.

0

Walczyła Magdalena dzielnie ale to było za mało..

0

@michal26 3/6 było optymalnym planem przed.

0

@mekston City zrobiło robotę ponad stan

0

@Stinger_ Już dawno się stoczyła ten wynik nie ma większego znaczenia co do tego

0

@KrwawiaceoczyVEB Sporting nie jest naszym rywalem a jeszcze wprowadzają PSG do gry ;)

4

@beter2 Dobrze że mogłem oglądać ekipę sprzed 10-15 lat :d

0

@Bzyczekk Fajny byłeś ostatnio Yamalku do zobaczenia za rok :)

0

@kejdzi Mają lepszy na ten moment, nastrzelają w ostatnim i może być różnie, my musimy wygrywać i to najlepiej wysoko.

0

Ale meczycho

1

Złota piłka prosze państwa..

0

@mekston Na pewno to nie bo jeszcze bramki muszą się zgadzać :)

0

@Ryoumen Ale muszą dociągnąć ten korzystny wynik :P

0

Pffff ale brama

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?