adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Witekk10 Jak nie na jedynce jest
1
@tribo Tak
2
@blakkudium Nawet na pewno :)
2
@europejczyk A pamiętam ilu było przeciwników
0
@michal26 Zobaczymy zobaczymy :P
1
@Czyhrynski Przypomina też takiego co miał imię jak legenda i włosy jak jeszcze większą legenda skończyło się troszkę lepiej ;)
0
@Aragorn33 Podziwiają a nie śmieją się.
0
@BorzyKrzys Micek i fejki to codzienność jak coś ale ludzie klikają to wrzuca bo łatwa kasa leży :P
0
@NeroTFP1 800 koła jak :o
1
Mecz bez historii teraz dopiero od ćwierćfinału zaczynają się schody dla Igi
1
@blakkudium Nie wiem ale dla mnie to nie są podobne sytuacje tam karny tak, tutaj nie.
0
@michal26 Dokładnie za takie podparcie na pewno by nie dostał samych 14
2
City raczej spokojnie weźmie mistrza
1
Ale szympansy przy tej cieszynce xd
2
Zalewski robi karnego
2
@wyrek Dziwne że jego karny chodzi za ponad 5 tu powinno być 1,20 max :P
2
@Kozinho. No tu i teraz z Pedrim to się nie uda :P
0
@kejdzi Nie czepiam po prostu jestem ciekawy bo widziałem tylko z jednej kamery na twitterze :P
1
Upadał wcześniej jak ostatnio czy czekał na kontakt?
0
Przed polem było?
0
Pudło sezonu na spokojnie
0
O boże
0
@Mateonvious Jego już nawet kibice Realu nie lubią
0
Już myślałem że taką kontrę skasował tam ;)
2
@ViscaelBarca2007 Simon też piaseczek gra
0
@NeroTFP1 Dokładnie de Jong wracaj do Ajaxu
2
Piękne Como po Ligę Mistrzów :)
1
@fotohobby Mówi się o połowie lutego ale w zasadzie jest to już trzecie przesunięcie..
3
No i co w takiej sytuacji jak w meczu Como z bliska nabita ręka po odbiciu od uda, przez to że tak są rozwalone przepisy to jest czysta loteria raz dają raz nie. Wiadomo ważniejsze są sprawy głupiego spalonego po co przejmować się problemami, które są..
0
@mekston De Minaur wyżej w hierarchii :P