adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że Alvarez bez formy
0
Ale murawa podbija
1
@takisobiektos Pamiętam jeszcze z 2 takie sytuacje choć tutaj mogła nie wiedzieć ale dzisiaj wiedziała na 100% że był drugi kozioł
1
@Eklerek Rodowita amerykanka z kalifornii :)
1
@PatrychoO No właśnie kolejne gówno..
1
@PatrychoO A co on tam zrobił dobrze, fajnie sobie to funkcjonowało to musiał się napatoczyć..
0
@Alex1995 Iga nie cierpi zmian więc do końca ziemi raczej nic się nie wydarzy tam pewnie za dobrze nie pójdzie (już w zeszłym roku było słabo) i wtedy dopiero już coś trzeba będzie myśleć pytanie czy tylko kosmetyka (trener) czy w końcu coś więcej..
1
@kulek22 Ale gospodarze zbierają medale praktycznie na każdym obiekcie :P
0
@esem91 Spokojnie jeszcze wytrzyma (:
3
@tbas Chociaż Sakkari robiła co mogła żeby przegrać to jednak Iga lepsza w tym aspekcie :)
0
@Filipem Słaby mecz wybrałeś
1
@mekston Piękne podsumowanie tą ostatnią piłką :P
4
@takisobiektos Nie no gdzie jeszcze nic ciekawego nie zrobiła w tym sezonie, ogranie Igi nie jest obecnie żadnym wyznacznikiem :P
1
@Alex1995 No raczej od wczoraj forma nie mogła przylecieć :P
9
Podejście numer sześć (:
0
@Derean No jeśli na tym zarabia to co w tym dziwnego.
2
Taka powtórka to na pewno nie w ten sam dzień bo to bez sensu..
0
O boże...
1
Ale wyniki dali :O
0
Ale agresywny
0
Ładnie idą Polacy :P
2
@FCB24 Obstawiam że i tak jutro nie zacznie..
0
Jest ćwierćfinał Igi ale ta gra..
2
@LAMC_10 Technicznie pięknie skakał
1
@esem91 Ale to się wiąże mentalnie nie dowozi bo gra się nie układa, jak grała swoje to mental nie miał nic do gadania bo tenisowo sobie meczyk wygrywała.
1
@norbi77 Jasne wizerunkowo klapa ale dla LM zrobiło to dużo bo są zmiany i to fajne zmiany.
2
@LAMC_10 Nie no gdzie rodowita Australijka spod Sydney :P
0
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. X/-2.5 1-1
3. 2/-2.5 0-2
4. 1/-2.5 1-0
5. X/-2.5 1-1
6. 2/-2.5 0-1
7. 2/-2.5 0-1
8. 2/+2.5 1-2
9. 2/+2.5 1-3
10. 2/+2.5 0-3
1
@PIWOSZ89 Bodo - Inter
1
Lakaka :)