0

Dobrze że Alvarez bez formy

0

Ale murawa podbija

1

@takisobiektos Pamiętam jeszcze z 2 takie sytuacje choć tutaj mogła nie wiedzieć ale dzisiaj wiedziała na 100% że był drugi kozioł

1

@Eklerek Rodowita amerykanka z kalifornii :)

1

@PatrychoO No właśnie kolejne gówno..

1

@PatrychoO A co on tam zrobił dobrze, fajnie sobie to funkcjonowało to musiał się napatoczyć..

0

@Alex1995 Iga nie cierpi zmian więc do końca ziemi raczej nic się nie wydarzy tam pewnie za dobrze nie pójdzie (już w zeszłym roku było słabo) i wtedy dopiero już coś trzeba będzie myśleć pytanie czy tylko kosmetyka (trener) czy w końcu coś więcej..

1

@kulek22 Ale gospodarze zbierają medale praktycznie na każdym obiekcie :P

0

@esem91 Spokojnie jeszcze wytrzyma (:

3

@tbas Chociaż Sakkari robiła co mogła żeby przegrać to jednak Iga lepsza w tym aspekcie :)

0

@Filipem Słaby mecz wybrałeś

1

@mekston Piękne podsumowanie tą ostatnią piłką :P

4

@takisobiektos Nie no gdzie jeszcze nic ciekawego nie zrobiła w tym sezonie, ogranie Igi nie jest obecnie żadnym wyznacznikiem :P

1

@Alex1995 No raczej od wczoraj forma nie mogła przylecieć :P

9

Podejście numer sześć (:

0

@Derean No jeśli na tym zarabia to co w tym dziwnego.

2

Taka powtórka to na pewno nie w ten sam dzień bo to bez sensu..

0

O boże...

1

Ale wyniki dali :O

0

Ale agresywny

0

Ładnie idą Polacy :P

2

@FCB24 Obstawiam że i tak jutro nie zacznie..

0

Jest ćwierćfinał Igi ale ta gra..

2

@LAMC_10 Technicznie pięknie skakał

1

@esem91 Ale to się wiąże mentalnie nie dowozi bo gra się nie układa, jak grała swoje to mental nie miał nic do gadania bo tenisowo sobie meczyk wygrywała.

1

@norbi77 Jasne wizerunkowo klapa ale dla LM zrobiło to dużo bo są zmiany i to fajne zmiany.

2

@LAMC_10 Nie no gdzie rodowita Australijka spod Sydney :P

0

@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. X/-2.5 1-1
3. 2/-2.5 0-2
4. 1/-2.5 1-0
5. X/-2.5 1-1
6. 2/-2.5 0-1
7. 2/-2.5 0-1
8. 2/+2.5 1-2
9. 2/+2.5 1-3
10. 2/+2.5 0-3

1

@PIWOSZ89 Bodo - Inter

1

Lakaka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?