adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Karny na podwyższenie wyniku :d
2
@SiempreCule10 Biznes kolego biznes
0
@Marcelinho99 przypominam tylko że Barcelona jest dalej totalnym biedakiem nic się tu nie zmieni w tym aspekcie
2
@Kubajnos345 Myślałem że oficjalnie został prezydentem USA :P
1
@michal26 O to potężni rankingowicze wracają :P
0
@takisobiektos Oczywiście ale czas gry i sam mecz mniej więcej będzie trwał tyle samo co dziś, a z czasem powinno się poprawić, bo zawodnicy już nie będą tak symulować nie będzie sensu co zapewne skróci mecze ale to też dla nich na plus bo dzisiaj idzie się w krótsze formaty.
1
@takisobiektos Ogólnie piłka potrzebuje wielu zmian na już jak np zatrzymywanie czasu, co do varu to już powinien być "pierwszym" sędzią, a ten na boisku drugorzędny do mniejszych spraw jak faule i oznajmianie decyzji. Tak samo jest dziwnie jak pada gol po rożnym którego nie powinno być i var nie może nic zrobić xd
0
@Roobo Zastanawiałem się co on mu pokazuje na tej ręce :P
1
@takisobiektos I o to chodzi brakuje mi jeszcze żeby Aryna Iga i Lena zorganizowały konferencje, na której powiedzą że tak będą robić dopóki coś się nie zmieni..
0
@KaammiilM1206 W obronie były takie same przez cały sezon tylko że z przodu wpadało, wczoraj wpada karny 1 na 1 Yamala Rapha jedna ze swoich sytuacji i masz normalna wygrana z zeszłego sezonu
3
@tbas Myślę że próbuje sam siebie oszukać ale wieku się nie da..
2
@dafik85 A ja uważam że jakoś dużo więcej to nie, w zeszłym też traciliśmy po 2/3/4 tylko że strzelaliśmy po 4/5. Teraz z Atleti jakbyśmy strzelili 4 to wszyscy by powiedzieli że normalny mecz dla nas
0
@norbi77 Aaa tam nowe przepisy nowe zasady kto by to pamiętał :P
0
@konajoncek Pedri kolego Pedri
0
Rafa ten strzał to też..
0
Boże Yamal katastrofa
0
Nie no Rafa ty też..
1
Ale intensywność i pressing ostatnio siadły
2
Ferran chłopie wstyd jak ch.....
3
Tomasiak 3 medale :o
0
Nie do natury tylko sędziowie nie ogarniają i puszczają
0
Dobra odwołujemy
1
Klasyczne skoki czyli losujemy warunki
0
Zima zaskoczyła skoczków ;)
0
@Stinger_ Poza Austria wszyscy tak muszą
0
Aż 9 o boże
2
@wyrek od 3 lat jej nie ma
0
3 skoki to już było za dużo
1
@BorzyKrzys Trzeźwy akurat
0
Wąs odrabia