1

Karny na podwyższenie wyniku :d

2

@SiempreCule10 Biznes kolego biznes

0

@Marcelinho99 przypominam tylko że Barcelona jest dalej totalnym biedakiem nic się tu nie zmieni w tym aspekcie

2

@Kubajnos345 Myślałem że oficjalnie został prezydentem USA :P

1

@michal26 O to potężni rankingowicze wracają :P

0

@takisobiektos Oczywiście ale czas gry i sam mecz mniej więcej będzie trwał tyle samo co dziś, a z czasem powinno się poprawić, bo zawodnicy już nie będą tak symulować nie będzie sensu co zapewne skróci mecze ale to też dla nich na plus bo dzisiaj idzie się w krótsze formaty.

1

@takisobiektos Ogólnie piłka potrzebuje wielu zmian na już jak np zatrzymywanie czasu, co do varu to już powinien być "pierwszym" sędzią, a ten na boisku drugorzędny do mniejszych spraw jak faule i oznajmianie decyzji. Tak samo jest dziwnie jak pada gol po rożnym którego nie powinno być i var nie może nic zrobić xd

0

@Roobo Zastanawiałem się co on mu pokazuje na tej ręce :P

1

@takisobiektos I o to chodzi brakuje mi jeszcze żeby Aryna Iga i Lena zorganizowały konferencje, na której powiedzą że tak będą robić dopóki coś się nie zmieni..

0

@KaammiilM1206 W obronie były takie same przez cały sezon tylko że z przodu wpadało, wczoraj wpada karny 1 na 1 Yamala Rapha jedna ze swoich sytuacji i masz normalna wygrana z zeszłego sezonu

3

@tbas Myślę że próbuje sam siebie oszukać ale wieku się nie da..

2

@dafik85 A ja uważam że jakoś dużo więcej to nie, w zeszłym też traciliśmy po 2/3/4 tylko że strzelaliśmy po 4/5. Teraz z Atleti jakbyśmy strzelili 4 to wszyscy by powiedzieli że normalny mecz dla nas

0

@norbi77 Aaa tam nowe przepisy nowe zasady kto by to pamiętał :P

0

@konajoncek Pedri kolego Pedri

0

Rafa ten strzał to też..

0

Boże Yamal katastrofa

0

Nie no Rafa ty też..

1

Ale intensywność i pressing ostatnio siadły

2

Ferran chłopie wstyd jak ch.....

3

Tomasiak 3 medale :o

0

Nie do natury tylko sędziowie nie ogarniają i puszczają

0

Dobra odwołujemy

1

Klasyczne skoki czyli losujemy warunki

0

Zima zaskoczyła skoczków ;)

0

@Stinger_ Poza Austria wszyscy tak muszą

0

Aż 9 o boże

2

@wyrek od 3 lat jej nie ma

0

3 skoki to już było za dużo

1

@BorzyKrzys Trzeźwy akurat

0

Wąs odrabia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?