adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@APTAPT Gadanie w Anglii możesz za to zrobić sobie dwa składy w Hiszpanii liga ci na to nie pozwoli
1
@Luciano99 Będę.
0
@BorzyKrzys Matki i ojczyma :P
6
@PaPo Wystarczająco żeby już przypisać mistrza Russellowi, gdyby były Merce trochę słabsze to ten sezon naprawdę mógł być bardzo ciekawy
2
Ale się musi czuć Maksiu jak go na starcie objeżdżają wszyscy włącznie z Astonami...
0
Nie no Kimi taki wóz masz i znowu to samo
0
@mekston Z taka dyspozycją to będzie powtórka z zeszłego roku na glinie i dobrze bo może to ją przekona do zmian bo mam wrażenie że wszyscy już to wiedzą tylko nie ona.
0
@michal26 Dziwny to jest mecz
0
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. 2/-2.5 0-1
3. 1/-2.5 2-0
4. 2/+2.5 1-2
5. 1/+2.5 2-1
6. X/-2.5 1-1
7. 1/+2.5 3-1
8. 1/+2.5 2-1
9. 1/-2.5 2-0
10. X/+2.5 2-2
2
@mekston Inna dyscyplina
2
@Cvzx Całe pewnie nie bo Arsenal zapewne się uratuje i może Liverpool ale reszta poleci, samo to że na historyczne 6 ekip nikt nie wygrał w pierwszym meczu to już jest grubo :P
14
Nawet takie coś obronił fenomenalny bramkarz, numer 1 na świecie to chyba nie podlega dyskusji.
3
Kosowski jak wyśmiał :P
0
Byle dociągnąć 0-0
5
Dla Bernala za dużo w ostatnich tygodniach nie jest gotowy żeby co 3 dni wychodzić w pierwszym.
0
Joelinton wszystko zbiera w środku pola
3
Jamin Jamal :P
1
Julian Alvarez: odrodzenie :)
2
Kosowski - fantastyczne podanie prawie do nikogo :P
3
@Roobo A co tutaj de Jong by zmienił? xd
0
Widać że założeniem było granie za linię Barcelony ale tam nikt nie wybiega do tych piłek :P
0
@Piecu11 No to są komentatorzy od PL to dziwne jakby było inaczej.
1
Sam sobie nadepnął
0
Dżerard Martin mi siedzi :)
1
To jest żółta
0
@Eklerek Nie no Mbappe za pr bierze gdy Francja wygra
2
@ACMaldini3 Nie wiem może dlatego że nie jest klasycznym PO z automatyzmami? :p
0
Oni specjalnie grają na aut żeby Ronald musiał wyrzucać :P
0
Wrócił Rafa z tych złych czasów
1
Robek gdzie ty