0

@Lionel_Messi10 Bramkarz miał gola na kuponie już chciał sięgnąć ale sobie przypomniał :P

1

Co za autobus xd

0

Ale grają chłopaki no no :p

0

Ten to też niezły transfer :P

2

@Sysia11 Raczej będzie wpadał tylko jak Iga będzie w akademii.

38

@norbi77 Normalny dzień w białym domu Trumpa :P

2

@Herato Bez szans.

0

@Ryse
1. 1/+2.5 2-1
2. 1/-2.5 1-0
3. 2/-2.5 0-1
4. 2/+2.5 1-2
5. 2/+2.5 1-2
6. 2/-2.5 0-2
7. X/-2.5 1-1
8. 2/-2.5 0-1
9. X/-2.5 1-1
10. 2/-2.5 0-1

0

@Cobra303 Prawda no

4

@Derean Znam takich co Ci powiedzą, że w 5 lidze polskiej nie da się zatrzymywać czasu, bo nie ma tablic, a zasady piłki dla wszystkich mają być takie same (;

6

@Sergio_Devils Hehe he he

0

@MOLESTA No to że technologia powinna tak pomagać żeby takie błędy były naprawione - czyli zasady gdzie var mówi sędziemu że nie było faulu i nie ma żółtej.

6

@Encore To też pokazuje jak bardzo źle są skonstruowane zasady varu

3

Po prostu Bastoni chciał być wypoczęty na start w Barcelonie (:

5

Oho Włosi

0

@kanver_ No i co z tego to że raz się udało nie znaczy że za każdym zarazem by tak było mecz meczowi nierówny

0

@GeneralXavi Messi już sobie wygrał czas na wielkiego Pedriego

2

W obronie frajerstwo ale ogólnie dobrze było dzisiaj grane

0

@GeneralXavi Bo nikogo nie ma to tak jak do Flicka się prują jak przegrywamy

15

Podoliński wyjdź

3

Cash na tym zgrupowaniu bardzo słaby jak na siebie

2

Wjechał w niego jak towarowy z Otmuchowa :)

2

Już dawno powinna być żółta dla tego parodysty a nie gadka

0

Podolińskiego nie da się słuchać

3

Ten bramkarz co kabaret zrobił a tylko go dotknął

0

Przemuś tam krótko z tym pozerem

3

I teraz na nich siąść bo ten bramkarz słaby

1

Oskar na ratunek

1

@KamilS689 Piszesz jakby to był jakiś randomowy gracz

0

@Derean I za rok znowu akcja bo trzeba będzie nowego rezerwowego..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?