0

Raczej nie było spalonego

4

@szeryfwlkp Jak nie on jest po największym owalu spokojnie wejdzie tam te ~30k

0

@draxidox Chłopaki sobie jadą wyścig, a tu im ktoś stoi na drodze masakra (:

0

@RoberDzik Dokładnie cały czas to robi mówiąc że odejdzie jak Laporty nie będzie, idąc na promocje jego książki, powtarzając na konferencjach że to świetny prezes..

2

@blakkudium Kumpel na ratunek :))

7

@Karol145 Burza w szklance wody.

1

@Sulimo No są wybory to kiedy ma atakować jak jest w przeciwnym obozie :p Politycy robią to samo w kampaniach wyborczych na tym to polega w głównej mierze.

0

@Encore W zasadzie wszystko co było na testach się sprawdziło że Merce są poza skalą, że Ferrari ma świetne starty przez budowę bolidu + dobre tempo, że za nimi są RB i McLaren i Audi, które fajnie się pokazało.

0

Chyba grande strategia xd

3

Już to jest świetny wyścig a trzeba pamiętać że nie ma deszczu

1

I to jest to jeden wielki chaos a to powoduje emocje

0

Piastri na okrążeniu treningowym xD

1

Po kłopotach i fajnym powrocie Iga melduje się w 3 rundzie.

0

@masa11 Teraz to samo zrobił w drugą stronę

7

Pedri robi liczby :P

1

Komu on dał ten faul xd

0

Ale podanie Pedriego

0

Maksiu co poleciał :o

1

@MichuZ44 Może być ciężko.

1

Kimi coś Ty zrobił :O

0

Komentarz usunięty

1

Zaskoczył :P

0

@Xxxbarca4ever No właśnie tak średnio sobie radzą

1

Wiecznie ten Tibo

1

@Rifek Wyglądają prawie jak ci ćpuni przypominający zombie w amerykańskich miastach :P

0

@PawkoFCB No dokładnie dlatego nie na tylko doliczony tylko już na całość to jest proste.

0

@CPuyol Ale ja nie mówię o niższych ligach bo jak mówiłem mam je gdzieś (nie trzeba tego wprowadzać wszędzie), varu tam też się nie da wprowadzić co nie znaczy że w najważniejszych ligach nikt sobie już nie wyobraża gry bez niego. Nie, sędzia nigdy nie doliczy tyle i było przerw bo połowy musiałyby trwać po 20 minut więcej i to dosłownie. No tak byłoby dokładnie jak np w koszykówce czy NFL masz syrenę i koniec nic nie doliczamy bo mecz trwał tyle ile miał. Oczywiście to nie są jakieś kosmiczne zmiany. Dodatkowy sędzia? No tak bo przy varze to nie dodali sędziów samo się sprawdza :P Ale to jak ktoś się płoży i postanowi sobie leżeć bo żółta i po sprawie.
Właśnie przez takie myślenie nic się nie zmienia podejrzewam że var też się nie podobał nowa formuła LM pewnie też nie, a teraz nikt by tego nie chciał zmienić :)

0

@Zoker Ale co tutaj rozwijać piłkarze tak nachalnie kradną czas symulkami, odkopywaniem piłek, dyskusjami, autami, zmianami, vary trwające po 5 minut no w zasadzie wszystkim, wprowadzają 2x po 30 min (tak to i tak więcej niż obecny czas efektywnej gry bo to dzisiaj około 50-55min) i tyle goście mogą sobie leżeć po 3 minuty nic im to nie da.

A zatrzymywanie by zrobiło inny sport serio?

0

@Zoker No widzisz każdy ma swoje zdanie i mi to pasuje.
Rozumiem że na B-klasie macie var no przecież na każdym poziomie muszą być te same zasady? :P

1

@Zoker Ale ja się nie denerwuje :) Zatrzymywanie czasu w piłce to jest "konieczna konieczność" i zapewne będzie to kwestia czasu.
Teraz doczytałem ten drugi wpis ze stolikiem i chyba mi wystarczy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?