adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore Ten ma być testowany w Kanadzie chyba czy gdzieś :P
4
@Zoker Średnio mnie obchodzi B-klasa :)
1
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. X/-2.5 1-1
3. 2/-2.5 0-1
4. 1/+2.5 2-1
5. 2/+2.5 0-3
6. 1/+2.5 2-1
7. 2/-2.5 0-1
8. 1/+2.5 2-1
9. 1/-2.5 2-0
10. 1/-2.5 2-0
11
@Leooo Najlepsze że sporo z tych zasad co ostatnio wprowadzili/wprowadzają można załatwić po prostu zatrzymywaniem czasu ale o tym się w ogóle nie słyszy..
1
@takisobiektos Nie no dlaczego bo5 u pań od początku nie wprowadzą, a też zmniejszenie u panów to dobry pomysł bo i tak dużo grają. To jest ciekawy kompromis
6
@tbas Na gotowym stadionie powinno być ich z 20k na jednej stronie a nie po 500 osób
0
@LAMC_10 Otóż nie tym razem
0
@michal26 Liczył że to znowu będzie 3h operacja ale tym razem się mocno przeliczył, Iran odpowiedział.
0
@Sebastian7 Zakrył usta więc nie wiadomo taka sytuacja :D
0
Komiczny mecz komicznych drużyn xd
0
xDDDDDDDDDDDDDDD
25
Uuuu zasłonił usta prawo Viniego halo!!!!!
1
Wyjazd do Vigo tam też widzę potencjał
0
No obrzydliwy football Getafe to trzeba im oddać :))
0
@RivaldoVitorBorba Operacje :P
2
Ten co już remis widzi :P
0
Ale fart teraz
0
Gościa nie powinno już być a mógł strzelić gola
2
Znowu Afrykańczyk w akcji xd
0
Aj a już mieli to....
2
Kartki Realowi? Ale to nie do nich tak do nich nie
1
Zamiast kiwnąć dziadka Carvajala to on szuka faulu...
0
Aj tam sam na sam wychodził ziomek
1
@macio_944 No oni kupili 3 obrońców bo mieli słaba obronę i ich kibice się śmieją że grają bez obrony to jak to tak
2
Niech teraz Gerafe pokaże jak się gra 15min w piłkę przed całą połowę bo są w tym mistrzami
0
@ArcziArtt no grają z Gerafe to jak ma być inaczej xd
0
Tam wcześniej chyba faul w drugą stronę ale takie powtórki dali że nic nie było widać
0
Sytuacja raczej prosta będzie chciał dociągnąć już do mś, a pewnie zaraz po nich operacja bo to inaczej będzie się ciągnęło cały czas.
0
@LAMC_10 Chwilowo na pewno ucierpią ale w perspektywie lat wiele się nie zmieni.
8
@Giwera Flick jutro przed meczem :P