5

@Adran360 No zaraz będzie musiał ciągnąć Real to zobaczymy jak to będzie wyglądać.

3

Wirtz nie w Liver i znowu szaleje :P

0

@Kozinho. Nie no la liga to ten sam poziom słabizny co tamte pozostałe (z resztą na własne życzenie), 2 hegemonów którzy biją się o mistrza między sobą, Atleti i 17 słabych albo bardzo słabym drużyn.

2

@blakkudium Unai Simon stabilnie jakby ktoś się zastanawiał co z bramka na MŚ :P

0

Mielcarski cały czas gada o tym żeby kraść czas, gardzę takimi ludźmi..

3

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Rózga i Cash na tej prawej dramat, na lewej nie jest dużo lepiej..

1

Rózga chyba myśli że jest drugim Pietuszewskim a nie jest, strata za stratą..

2

@takisobiektos Niesamowite że Daria wysyła już nawet Maćka, który zazwyczaj się nie udziela żeby powtórzył 20 razy że to Iga zwolniła Wima :P Tam w środku wszystko jest tak chaotyczne i wymiksowane że nowy trener to nie tyle że coś pomoże tylko to będzie walka żeby się tam utrzymał powyżej 3 miesięcy.

1

@Frimpong Mówisz że kojarzysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@damian16161212 Potwierdzam zagramy z przegranym drugiego półfinałowego barażu.

0

@Szicek10 No raczej nikt czegoś aż tak głupiego nie wymyśla nawet dziennikarze

0

@mekston Jest szansa

2

@majkiii Zalewski nie może zagrać w pierwszym

1

@verdant Oczywiście jedyne pytanie w tym aspekcie czy oni ostatnio odwalają dlatego że trener nic nie daje z trybun. Jasne tak być nie powinno ale przy Tomku aż tak nie robili zwłaszcza Maciek.

2

@NeroTFP1 W zasadzie to jest nim od dawna :)

3

@mekston I tak zaskoczyła bo przewidywałem po RG, co nie zmienia że to są za małe zmiany..

9

"Pozostała część mojego sztabu pozostaje bez zmian." I tak to się żyje właśnie :/


@michal26 @tbas

0

@Lisek Ta już od dłuższego czasu ale teraz przy MŚ to ich zmiażdżyli konkretnie :p

0

@Rastafarnianin Nic nie może zrobić jak Real ich nie wypuszcza z połowy xd

0

Ale to jest kot

0

@michal26 Problemem La ligi że oni mają tylko 3 ekipy na LM przez własne głupie zasady

0

@Andi18 No właśnie za dużego wyboru nie ma na tej pozycji

1

@BORO_12 Za 10-15 tak na rezerwę, za 30 nie.

0

@urbipl Ładnie tam niektórych dziennikarzy wypuścili :P

0

@Pedri16Future Robi to już od dawna Dania, Niemcy, Hiszpania do UK też jakiś problem miał..

7

@michal26 Trzeba trzeba takich upokorzeń inaczej nic z tego nie będzie.

1

@michal26 Ryszczuk ostatnio mówił i chyba dostał zjebe i teraz przekazuje Darii (:

5

@michal26 Nie no kabaret w tym boksie w tym meczu jest, nie mogę ze śmiechu :PP
"lewo prawo" "graj swój tenis" " z wiarą" oczywiście od głównej trenerki xd

0

@Katalończyk 99 Trochę Ci to zajęło :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?