adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Adran360 No zaraz będzie musiał ciągnąć Real to zobaczymy jak to będzie wyglądać.
3
Wirtz nie w Liver i znowu szaleje :P
0
@Kozinho. Nie no la liga to ten sam poziom słabizny co tamte pozostałe (z resztą na własne życzenie), 2 hegemonów którzy biją się o mistrza między sobą, Atleti i 17 słabych albo bardzo słabym drużyn.
2
@blakkudium Unai Simon stabilnie jakby ktoś się zastanawiał co z bramka na MŚ :P
0
Mielcarski cały czas gada o tym żeby kraść czas, gardzę takimi ludźmi..
3
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Rózga i Cash na tej prawej dramat, na lewej nie jest dużo lepiej..
1
Rózga chyba myśli że jest drugim Pietuszewskim a nie jest, strata za stratą..
2
@takisobiektos Niesamowite że Daria wysyła już nawet Maćka, który zazwyczaj się nie udziela żeby powtórzył 20 razy że to Iga zwolniła Wima :P Tam w środku wszystko jest tak chaotyczne i wymiksowane że nowy trener to nie tyle że coś pomoże tylko to będzie walka żeby się tam utrzymał powyżej 3 miesięcy.
1
@Frimpong Mówisz że kojarzysz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@damian16161212 Potwierdzam zagramy z przegranym drugiego półfinałowego barażu.
0
@Szicek10 No raczej nikt czegoś aż tak głupiego nie wymyśla nawet dziennikarze
0
@mekston Jest szansa
2
@majkiii Zalewski nie może zagrać w pierwszym
1
@verdant Oczywiście jedyne pytanie w tym aspekcie czy oni ostatnio odwalają dlatego że trener nic nie daje z trybun. Jasne tak być nie powinno ale przy Tomku aż tak nie robili zwłaszcza Maciek.
2
@NeroTFP1 W zasadzie to jest nim od dawna :)
3
@mekston I tak zaskoczyła bo przewidywałem po RG, co nie zmienia że to są za małe zmiany..
9
"Pozostała część mojego sztabu pozostaje bez zmian." I tak to się żyje właśnie :/
@michal26 @tbas
0
@Lisek Ta już od dłuższego czasu ale teraz przy MŚ to ich zmiażdżyli konkretnie :p
0
@Rastafarnianin Nic nie może zrobić jak Real ich nie wypuszcza z połowy xd
0
Ale to jest kot
0
@michal26 Problemem La ligi że oni mają tylko 3 ekipy na LM przez własne głupie zasady
0
@Andi18 No właśnie za dużego wyboru nie ma na tej pozycji
1
@BORO_12 Za 10-15 tak na rezerwę, za 30 nie.
0
@urbipl Ładnie tam niektórych dziennikarzy wypuścili :P
0
@Pedri16Future Robi to już od dawna Dania, Niemcy, Hiszpania do UK też jakiś problem miał..
7
@michal26 Trzeba trzeba takich upokorzeń inaczej nic z tego nie będzie.
1
@michal26 Ryszczuk ostatnio mówił i chyba dostał zjebe i teraz przekazuje Darii (:
5
@michal26 Nie no kabaret w tym boksie w tym meczu jest, nie mogę ze śmiechu :PP
"lewo prawo" "graj swój tenis" " z wiarą" oczywiście od głównej trenerki xd
0
@Katalończyk 99 Trochę Ci to zajęło :]