1

Nie no Rzymianie co wy robicie

2

Ja jeszcze żyje...

6

Chciałbym żeby Barcelona miała kiedyś takich kibiców jak Roma

1

@macio_944 Różne vs karne ale to by było meczycho :d

0

@norbi77 Dlatego to się długo nie utrzyma bo każdy przegrywający zespół będzie latał do sędziego

6

Z rożnego no bo skąd :)

1

@Aequlibre To już prędzej Olmo niż Fermin tam.

0

@mrboom Mieli łatwe losowanie jak nie najłatwiejsze, z poważnych mieli tylko PSG z którym dostali łomot i wygrana z BVB ale wiadomo jak to z nimi jest tyle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Roobo To odróżnia magików od piłkarzy

1

@czudi17 Bo to by trwało jeszcze dłużej bo częściej musiałby podchodzić. Na varze też siedzi sędzia, który normalnie sędziuje więc może ocenić.

0

0

Tak od niechcenia kopnął

0

4 napastników na nich!

0

Jaga już kompletnie bez sił :/

2

Imaz nieeee

2

Tylko 110? Obiecać to można i 300..

2

@BorzyKrzys Uuu zakończenie z przytupem :P

0

@NerwowyFistaszek Proste liczysz na ich porażkę

0

@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. 1/-2.5 0-1
3. 1/+2.5 3-1
4. 2/+2.5 1-2
5. 2/-2.5 0-2
6. 1/+2.5 2-1
7. X/-2.5 1-1
8. 1/+2.5 2-1
9. X/-2.5 1-1
10. 1/-2.5 2-0

19

Te wymuszenia karnych to już gruba przesada w dzisiejszej piłce niech zaczną to grubiej karać żółtymi albo karami po meczach bo to już jest pajacerka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Porobili teraz znowu Lookman bierze udział przy golu

0

@Filipem Ktoś w ogóle poważnie patrzy na te oceny znanych portali? ;)

0

@Presto To akurat jest Granit Xhaka

1

@Azazel_Pazuzu W Galacie jakby zobaczył trybuny to od razu zjazd do bazy :P

0

Ameryko co Ty robisz..

1

@Ignareks Nie może

0

@Encore Ee @Ojciec5tkidzieci nie za dobrze się tam dzieje :P

2

Ja rozumiem że ligę już odpuścili ale oni w LM też nie chcą zagrać? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?