adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Osłabła Osasuna strasznie nie mają już sił
0
@Lucyffffer1922 Nie ma takich w Hiszpanii
1
@Comentateiro Ciężko dać karnego jak Realu w polu karnym nie było :)
0
@Gacu95 Cały czas chyba chciałeś napisać
0
@enders Wtedy to już "ale nie no mnie tak do mnie nie"
2
Nie no ta żółta to przesada mógł się tam normalnie wywalić
1
Tibo już dwie bramki wyciągną ale dla niego to codzienność
0
Jezu ale symula Mbappe że dostał w twarz..
2
@Damian11 Powinien jeszcze jakiś większy klub zaliczyć dopiero giganta.
0
@JanuszKorwinMikke Nie ma w tym nic dziwnego inne nastawienie inne style inny przebieg meczu. To tak jak było z Sevillą wygrała wysoko z Barceloną żeby potem przegrać kilka następnych meczów.
1
@gumaz witam
0
Jeszcze dwa pudełka cyk :)
0
Ale dymy na czwartym strzelaniu
5
Żuk co dała xd
1
@zadafcb Ja bardziej o biathlonie ale tak wynik medalowy całkiem okej jedynie Żurka szkoda.
0
@michal26 Polki nie potrafią strzelać taka jest puenta.. Może one powinny w biegach próbować nie biathlonie :P
0
@zadafcb Klasyka już na tych igrzyskach
2
@NeroTFP1 Świątkara w opałach :P
0
@Eklerek Ania to miała w niego wywalone :)
1
@Sinirsey No byli to na górze to jakiś fejk i zdjęcie sprzed lat..
1
W Maranello już otwierają szampany a coś czuje że to tak je*nie że długo będzie trzeba ich zbierać :P
0
@Arden I tak nie było kasy więc nie ma co
0
@APTAPT Yamala chcą dojechać (:
0
@MichuZ44 Mocni mocni ciekawe czy tylko na testach (:
1
@Ryse
1. 1/+2.5 2-1
2. 1/-2.5 2-0
3. 1/+2.5 3-1
4. 2/-2.5 0-2
5. 1/-2.5 1-0
6. 1/-2.5 1-0
7. 1/+2.5 3-0
8. X/+2.5 2-2
9. 1/+2.5 2-1
10. X/-2.5 1-1
0
Słaby mecz Milanu z Como
1
Top bramkarze w meczu Milan Como
0
Dawać te karne
1
Temu jak zwykle się odkleja
2
Ale nur boże