adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zimny Ale to chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości
0
Ale Real gra bezjajeczną piłkę boże.. Nawet ich dna czyli wrzutki i strzały z dystansu nie funkcjonują..
2
@barcelonaLM Piłkarzyki przestraszeni :P
1
Stojanow jest grany
0
Dawać Ronalda na prawą
0
Janek jak jedzie
1
Pikniczek na Camp Nou ale to już chyba nikogo nie zaskakuje
0
@michal26 Katastrofa dla naszych pucharów..
0
Ale głośno są mikrofony
3
@AssisMoreira Jak każdy zależy jakie ma się podejście :)
2
@AssisMoreira PGA Tour: Phoenix Open
3
@AssisMoreira Oglądam golfa tak.
0
@Azi potem w niedzielę
0
@Criss18Barca Czyli 5 na Camp Nou w tym dwa rewanże i 2 na wyjeździe pięknie :)
0
@Criss18Barca Marzec zawsze jest kluczowy w piłce
3
@majkiii Hehe boki zrywać..
1
@maroon Wrzuć starszych do internetu i zginą jak Brajana trampki. Taka prawda.
3
Ładnie poleciał
0
@Dankho94isback Tylko że United go nie chce, a sam zawodnik może naciskać na odejście do Barcelony, skory my swoich niechcianych musimy wypychać za półdarmo to niech inni też nie mają łatwo.
1
@Ryse
1. 1/+2.5 2-1
2. 1/-2.5 2-0
3. 1/+2.5 3-1
4. X/-2.5 1-1
5. 2/+2.5 2-1
6. X/-2.5 1-1
7. 1/-2.5 2-0
8. 1/+2.5 2-1
9. 2/-2.5 0-2
10. 1/+2.5 3-1
5
@Dejvo W żadnej.
1
@Aragorn33 Trudni starzy mu się trafili no ale jednak ludzie z Afryki niespodziewanie zostali milionerami to chyba nie ma coś się za bardzo dziwić
2
@RoberDzik Ta klasycznie liże cztery litery tym od których akurat płyną dolary jak nie szejkasy to trumpik albo inny putinek..
0
@lajcior Wiesiek, ale w meczach nikt nie dodaje tyle ile było przerw bo by musieli po 40min zawsze dodawać..
3
@Aragorn33 To raczej nie działa na zasadzie x-y=z :P
0
@VeB 1899 To jak z Sommerem z nami bóg bramki a w tym sezonie każda szmata mu wpada ;)
1
@blakkudium To ten wielki talent Bayernu już tułaczka od klubu do klubu..
2
@Eklerek Nie no nie da się pobić ONa, choć fakt Yonex robi ładny strój raz na rok :/
2
@Sulimo Mój stary jak chodził do szkoły codzienność..
0
@mr Barca Myślisz, w Barcelonie wpadałoby mu trochę mniej raczej nie do odczucia dla niego