adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@malypuzon Trzeba zapytać u źródła, możesz oznaczyć :)
8
@Frimpong Normalnie ile przed tym meczem razy z nim przegrał 4-5? Jeden mecz raczej nie jest dobrym obrazem sytuacji. Pewnie nie wygrywaliby za każdym razem ale na pewno od czasu do czasu Nadal czy Federer schodziliby pokonani.
1
A jednak
0
@malypuzon Może Cię zaskoczę ale w Polsce ekstraklasa robi potężne liczby, więc tak chyba oglądają ją na poważnie :P
5
Koledze chyba chodzi że nigdy bramki nie liczyły się podwójnie co jest prawdą, tylko bramki na wyjeździe miały większą "moc" :P
0
@tbas A tenis i tak jest tym jednym z najbliższych jeśli mówimy o całokształcie.
2
I po Novaku
0
@AmigoBlancos Szkoda że tutaj nie masz :d
2
Real i Psg w srebrnej części teraz tylko trafić do niebieskiej drabinki i git
9
@pluszek Unia sama się zatopi nie potrzebuje rywali zewnętrznych.
3
@blakkudium uff po 3 miesiącach udało się :)
2
@mindbender84 Niby tak z drugiej strony musieli zaryzykować bo tamten wynik nic im nie dawał, a remis zmieniał wszystko. Pewnie niepotrzebnie stali tam aż we dwóch ale co zrobisz.
1
@kuz Otóż nie.
0
@Frimpong A chodzi o 10mln rocznie xd
0
@Ryse
1. 2/+2.5 2-1
2. 2/-2.5 0-2
3. 2/+2.5 1-3
4. 2/-2.5 0-2
5. 2/+2.5 2-4
6. 1/+2.5 3-1
7. 1/+2.5 2-1
8. X/-2.5 1-1
9. X/-2.5 0-0
10. X/-2.5 1-1
1
@Ryse Dobrze że przypomniałeś bo by poszłooo :P
2
Zabrakło wygranej PSG wtedy byłoby idealnie
6
Oglądam skrót z Lizbony ale tam było meczycho
0
Klasyka już
1
@macio_944 No jak on komentuje pierwszy raz Barcelone to skąd to ma wiedzieć :P
0
Brawo Bilbao
0
@Piorun 8 w Hiszpanii to jak u nas 0 :P
3
@BORO_12 Co my teraz za świra tam mamy na kierownicy :P
8
@Azazel_Pazuzu Nie ale za to na mecz ligowy też nie będzie gotowy :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@michal26 Nawet Iga zabrzmiało jakby była jakąś specjalistką w powrotach :P
7
@esem91 Mental mentalem ale nie można tylko na niego zrzucać, tenisowo obecnie (od ponad roku) też się niewiele zgadza.
1
@michal26 Ostatnich 6 pierwszych serwisów nie trafiła, nie da się tak wygrywać..
0
@michal26 Obawiam się że Iga miała jedyną szansę na początku seta..
2
@esem91 Była szansa to wykorzystać ale Iga swojego serwisu szuka od 3 lat..