0

@malypuzon Trzeba zapytać u źródła, możesz oznaczyć :)

8

@Frimpong Normalnie ile przed tym meczem razy z nim przegrał 4-5? Jeden mecz raczej nie jest dobrym obrazem sytuacji. Pewnie nie wygrywaliby za każdym razem ale na pewno od czasu do czasu Nadal czy Federer schodziliby pokonani.

1

A jednak

0

@malypuzon Może Cię zaskoczę ale w Polsce ekstraklasa robi potężne liczby, więc tak chyba oglądają ją na poważnie :P

5

Koledze chyba chodzi że nigdy bramki nie liczyły się podwójnie co jest prawdą, tylko bramki na wyjeździe miały większą "moc" :P

0

@tbas A tenis i tak jest tym jednym z najbliższych jeśli mówimy o całokształcie.

2

I po Novaku

0

@AmigoBlancos Szkoda że tutaj nie masz :d

2

Real i Psg w srebrnej części teraz tylko trafić do niebieskiej drabinki i git

9

@pluszek Unia sama się zatopi nie potrzebuje rywali zewnętrznych.

3

@blakkudium uff po 3 miesiącach udało się :)

2

@mindbender84 Niby tak z drugiej strony musieli zaryzykować bo tamten wynik nic im nie dawał, a remis zmieniał wszystko. Pewnie niepotrzebnie stali tam aż we dwóch ale co zrobisz.

1

@kuz Otóż nie.

0

@Frimpong A chodzi o 10mln rocznie xd

0

@Ryse
1. 2/+2.5 2-1
2. 2/-2.5 0-2
3. 2/+2.5 1-3
4. 2/-2.5 0-2
5. 2/+2.5 2-4
6. 1/+2.5 3-1
7. 1/+2.5 2-1
8. X/-2.5 1-1
9. X/-2.5 0-0
10. X/-2.5 1-1

1

@Ryse Dobrze że przypomniałeś bo by poszłooo :P

2

Zabrakło wygranej PSG wtedy byłoby idealnie

6

Oglądam skrót z Lizbony ale tam było meczycho

0

Klasyka już

1

@macio_944 No jak on komentuje pierwszy raz Barcelone to skąd to ma wiedzieć :P

0

Brawo Bilbao

0

@Piorun 8 w Hiszpanii to jak u nas 0 :P

3

@BORO_12 Co my teraz za świra tam mamy na kierownicy :P

8

@Azazel_Pazuzu Nie ale za to na mecz ligowy też nie będzie gotowy :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@michal26 Nawet Iga zabrzmiało jakby była jakąś specjalistką w powrotach :P

7

@esem91 Mental mentalem ale nie można tylko na niego zrzucać, tenisowo obecnie (od ponad roku) też się niewiele zgadza.

1

@michal26 Ostatnich 6 pierwszych serwisów nie trafiła, nie da się tak wygrywać..

0

@michal26 Obawiam się że Iga miała jedyną szansę na początku seta..

2

@esem91 Była szansa to wykorzystać ale Iga swojego serwisu szuka od 3 lat..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?