0

Pedri i Yamal mają takie pass że ch** :P

0

Ty kasztanie :)

1

Yamal co poszedł

2

Faul jest

0

Ale festyn zrobili :))

1

@BorzyKrzys Jego kępka trawy :d

3

Witaj piękna Australio :)

0

@AduŚ07 Na Adidas nie ma szans ale Pumę bym przygarnął chętnie :P

2

@blakkudium Tylko trzy? To i tak nie jest tak źle jak myślałem.

0

Nusa xd

0

Po co ten faul

11

No Korea :)

1

@ranger3120 A i tak nie ma go po 8h codziennie jak ma szychte

1

@Eklerek Odpala to już spory sukces

0

@MOLESTA Jedynie szkoda że Ci piłkarze nawet dużo nie grając jak Dro czy Guiu odchodzą za śmieszne jak na dzisiejsze czasy 6 baniek

1

@FCB_dimiC Flick raczej na ogół mało rotuje ma swoją 15 i jej się trzyma, za chwilę Bernal, Casado czy Roony też będą chcieli odejść bo po co tu siedzieć i liczyć tylko na kogoś kontuzje

4

Mhm ta już widzę jak się w czerwcu ustawia kolejka po niego z takim kontraktem.. Pojedzie sobie na mś po czym wróci i 2 lata kontrakcik pobierze pięknie porobił Barcelonę.

3

Wściekły, a skreślił go już latem :P

0

@CLS63AMG Tylko że sprzedającym jest Barcelona to na dzień dobry jest -30mln trzeba pamiętać.

15

@Bzyczekk Nie jadłem ale słyszałem o kimś takim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

Bernal czy Casado to nawet nie dziwią, bo oni grają dwa mecze na rok to jak mają mieć jakąś formę, ale Balde co się kompletnie nie rozwija to już bije mocno po oczach..

0

Nie ma Pedriego i środek w szoku

0

Bernal co gra..

1

@Pablozeusz Może właśnie to jest jeden z powodów :P

0

@Ryse
1. 1/-2.5 2-0
2. 1/-2.5 1-0
3. X/-2.5 0-0
4. 1/+2.5 2-1
5. X/+2.5 2-2
6. 1/-2.5 1-0
7. 1/-2.5 2-0
8. 1/+2.5 2-1
9. 2/+2.5 1-3
10. 2/+2.5 2-1

1

@Sergio_Devils Nie mogłeś widzieć bo ta będzie losowana dopiero 19 stycznia :P

0

Ahahahahahahaha

1

Ale to wkręcił

3

@Gacu95 Dogrywka

0

@Katalończyk 99 Nie żeby coś ale ani tam ani tu nie przedłużył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?