adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Męczy nas tenis w ostatnich miesiącach przy grze Igi, dalej jest ten sam marazm. Dobrze że się Ania rozleciała fizycznie bo już pociąg odjeżdżał. Słabo to wygląda :/
0
Sinner w kłopotach złapały go ciężkie skurcze :O
0
@ViscaelBarca2007 Znaczy ogólnie jak spojrzysz na ostatnie półfinały LM np z 5 sezonów to nie ma jakiejś przepaści i że co roku po 2-3 ekipy z Anglii tam są, a w teorii tak powinno być.
14
@Kgorecki2500 Jasne współpraca z USA jest ważna, ale nie róbmy z siebie wasala..
6
@Lionel_Messi10 Ten się z Xaviego przerzucił na Messiego hit :P
1
@Eklerek Ja?? Wręcz przeciwnie :P
0
Sommer co placek w tym sezonie, szkoda że ehh..
2
@Konradowskyy 4 sezony świetne :P
1
@dorkizos Wykorzystują sytuacje, że jest mało miejsc, a dużo chętnych.
2
Ciężki pojedynek sowiecki jednak na konto Aryny :p
0
@draxidox A Charlie gdzie
0
@Arkon To czy jest krócej to bym się kłócił ;d
0
@Eklerek A potem odpalasz półfinały w ostatnich latach i już tak kolorowo to dla tych potężnych Anglików nie wygląda
7
Iga w 3 rundzie AO26
1
@Luciano99 Steven kogoś mi przypomina..
1
@Ryse
1. 2/-2.5 0-1
2. X/-2.5 1-1
3. 2/-2.5 0-2
4. X/-2.5 1-1
5. X/+2.5 2-2
6. 1/+2.5 2-1
7. 1/+2.5 3-1
8. X/-2.5 1-1
9. 2/+2.5 1-2
10. 2/+2.5 3-1
1
@blakkudium Ale motywował tak :P
1
@blakkudium Nico cały czas o nas myśli :)
2
Brawo Bilbao ważny wynik
0
@bart_azz No tak samo jak my dzisiaj tez miał być przejazd
0
Oho 4-3 loading..
0
@partymaker Ale są jeszcze za nami jak będą strzelać to my też musimy
0
@bart_azz City strzela 3 i wyprzedza, Sporting strzela 2 i wyprzedza, dobranoc.
1
Czelsioki strzelili
3
Brawo Robert brawo Bilbao
1
Ernesto jedno zadanie masz :P
0
Ale brama
0
Gość z piłką jest szybszy od de Jonga..
0
Ty no gol chyba
0
@mmaciass A nie tę?