4

Męczy nas tenis w ostatnich miesiącach przy grze Igi, dalej jest ten sam marazm. Dobrze że się Ania rozleciała fizycznie bo już pociąg odjeżdżał. Słabo to wygląda :/

0

Sinner w kłopotach złapały go ciężkie skurcze :O

0

@ViscaelBarca2007 Znaczy ogólnie jak spojrzysz na ostatnie półfinały LM np z 5 sezonów to nie ma jakiejś przepaści i że co roku po 2-3 ekipy z Anglii tam są, a w teorii tak powinno być.

14

@Kgorecki2500 Jasne współpraca z USA jest ważna, ale nie róbmy z siebie wasala..

6

@Lionel_Messi10 Ten się z Xaviego przerzucił na Messiego hit :P

1

@Eklerek Ja?? Wręcz przeciwnie :P

0

Sommer co placek w tym sezonie, szkoda że ehh..

2

@Konradowskyy 4 sezony świetne :P

1

@dorkizos Wykorzystują sytuacje, że jest mało miejsc, a dużo chętnych.

2

Ciężki pojedynek sowiecki jednak na konto Aryny :p

0

@draxidox A Charlie gdzie

0

@Arkon To czy jest krócej to bym się kłócił ;d

0

@Eklerek A potem odpalasz półfinały w ostatnich latach i już tak kolorowo to dla tych potężnych Anglików nie wygląda

7

Iga w 3 rundzie AO26

1

@Luciano99 Steven kogoś mi przypomina..

1

@Ryse
1. 2/-2.5 0-1
2. X/-2.5 1-1
3. 2/-2.5 0-2
4. X/-2.5 1-1
5. X/+2.5 2-2
6. 1/+2.5 2-1
7. 1/+2.5 3-1
8. X/-2.5 1-1
9. 2/+2.5 1-2
10. 2/+2.5 3-1

1

@blakkudium Ale motywował tak :P

1

@blakkudium Nico cały czas o nas myśli :)

2

Brawo Bilbao ważny wynik

0

@bart_azz No tak samo jak my dzisiaj tez miał być przejazd

0

Oho 4-3 loading..

0

@partymaker Ale są jeszcze za nami jak będą strzelać to my też musimy

0

@bart_azz City strzela 3 i wyprzedza, Sporting strzela 2 i wyprzedza, dobranoc.

1

Czelsioki strzelili

3

Brawo Robert brawo Bilbao

1

Ernesto jedno zadanie masz :P

0

Ale brama

0

Gość z piłką jest szybszy od de Jonga..

0

Ty no gol chyba

0

@mmaciass A nie tę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?