adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mocniejszy dużo mocniejszy
0
Starty w formule to będzie kabaret ale to dobrze bo już na starcie będzie się działo :P
1
@clyde Nasz rusek i okej i okej.
0
@Filipem Nie nie będzie czemu miałby być? :P
1
@sebasarna Oczywiście że były np ten karny chyba na Rashfordzie? przy korzystnym już wyniku ile tam było z 3-1. To nie jest tak że tylko nam wszsytko zabierają, pewnie całościowo wychodzimy na minus ale błędy na korzyść też są.
0
@gaq No gol po spalonym to chyba oczywisty błąd sędziego, a że nie potrafią dobrać dobrej klatki to już inna kwestia.
0
@heniusss " Cubarsiemu nawet nikt nie mógł tej piłki przeciąć, nawet jeśli to jest spalony." Co? Jakie to ma znaczenie?
0
@semafor No i to tam są błędy że za takie coś dają bo to nie powinny być karne w żadnym wypadku.
1
@blakkudium Nie wiem dalej trudno tu coś ocenić.
1
@Toretto Bo normalnie to nie powinny być karne problem że czasami niektórym za takie coś dają
0
@kanver_ perspektywa
2
Ale spalony to nie faul tu nie ma o miejsca do oceny jeśli jest dobra klatka to jest spalony i tyle
1
@Veysel tak
0
@Arden ale ostatecznie decyzja dobra
0
Dobrze że Alvarez bez formy
0
Ale murawa podbija
1
@takisobiektos Pamiętam jeszcze z 2 takie sytuacje choć tutaj mogła nie wiedzieć ale dzisiaj wiedziała na 100% że był drugi kozioł
1
@Eklerek Rodowita amerykanka z kalifornii :)
1
@PatrychoO No właśnie kolejne gówno..
1
@PatrychoO A co on tam zrobił dobrze, fajnie sobie to funkcjonowało to musiał się napatoczyć..
0
@Alex1995 Iga nie cierpi zmian więc do końca ziemi raczej nic się nie wydarzy tam pewnie za dobrze nie pójdzie (już w zeszłym roku było słabo) i wtedy dopiero już coś trzeba będzie myśleć pytanie czy tylko kosmetyka (trener) czy w końcu coś więcej..
1
@kulek22 Ale gospodarze zbierają medale praktycznie na każdym obiekcie :P
0
@esem91 Spokojnie jeszcze wytrzyma (:
3
@tbas Chociaż Sakkari robiła co mogła żeby przegrać to jednak Iga lepsza w tym aspekcie :)
0
@Filipem Słaby mecz wybrałeś
1
@mekston Piękne podsumowanie tą ostatnią piłką :P
4
@takisobiektos Nie no gdzie jeszcze nic ciekawego nie zrobiła w tym sezonie, ogranie Igi nie jest obecnie żadnym wyznacznikiem :P
1
@Alex1995 No raczej od wczoraj forma nie mogła przylecieć :P
9
Podejście numer sześć (: