0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mocniejszy dużo mocniejszy

0

Starty w formule to będzie kabaret ale to dobrze bo już na starcie będzie się działo :P

1

@clyde Nasz rusek i okej i okej.

0

@Filipem Nie nie będzie czemu miałby być? :P

1

@sebasarna Oczywiście że były np ten karny chyba na Rashfordzie? przy korzystnym już wyniku ile tam było z 3-1. To nie jest tak że tylko nam wszsytko zabierają, pewnie całościowo wychodzimy na minus ale błędy na korzyść też są.

0

@gaq No gol po spalonym to chyba oczywisty błąd sędziego, a że nie potrafią dobrać dobrej klatki to już inna kwestia.

0

@heniusss " Cubarsiemu nawet nikt nie mógł tej piłki przeciąć, nawet jeśli to jest spalony." Co? Jakie to ma znaczenie?

0

@semafor No i to tam są błędy że za takie coś dają bo to nie powinny być karne w żadnym wypadku.

1

@blakkudium Nie wiem dalej trudno tu coś ocenić.

1

@Toretto Bo normalnie to nie powinny być karne problem że czasami niektórym za takie coś dają

0

@kanver_ perspektywa

2

Ale spalony to nie faul tu nie ma o miejsca do oceny jeśli jest dobra klatka to jest spalony i tyle

1

@Veysel tak

0

@Arden ale ostatecznie decyzja dobra

0

Dobrze że Alvarez bez formy

0

Ale murawa podbija

1

@takisobiektos Pamiętam jeszcze z 2 takie sytuacje choć tutaj mogła nie wiedzieć ale dzisiaj wiedziała na 100% że był drugi kozioł

1

@Eklerek Rodowita amerykanka z kalifornii :)

1

@PatrychoO No właśnie kolejne gówno..

1

@PatrychoO A co on tam zrobił dobrze, fajnie sobie to funkcjonowało to musiał się napatoczyć..

0

@Alex1995 Iga nie cierpi zmian więc do końca ziemi raczej nic się nie wydarzy tam pewnie za dobrze nie pójdzie (już w zeszłym roku było słabo) i wtedy dopiero już coś trzeba będzie myśleć pytanie czy tylko kosmetyka (trener) czy w końcu coś więcej..

1

@kulek22 Ale gospodarze zbierają medale praktycznie na każdym obiekcie :P

0

@esem91 Spokojnie jeszcze wytrzyma (:

3

@tbas Chociaż Sakkari robiła co mogła żeby przegrać to jednak Iga lepsza w tym aspekcie :)

0

@Filipem Słaby mecz wybrałeś

1

@mekston Piękne podsumowanie tą ostatnią piłką :P

4

@takisobiektos Nie no gdzie jeszcze nic ciekawego nie zrobiła w tym sezonie, ogranie Igi nie jest obecnie żadnym wyznacznikiem :P

1

@Alex1995 No raczej od wczoraj forma nie mogła przylecieć :P

9

Podejście numer sześć (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?