adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3YWAY Takie figury chłop wyczyniał, a publika wmurowana co za ludzie..
0
@4drian0 Przestań na jego mordę nie da się patrzeć jak na Tebasa..
0
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. 2/-2.5 0-2
3. 2/+2.5 1-2
4. X/-2.5 1-1
5. X/+2.5 2-2
6. 2/-2.5 0-1
7. 2/+2.5 1-3
8. 1/+2.5 2-1
9. 2/-2.5 1-0
10. X/-2.5 1-1
2
@barcanawieki Ale ale przecież oni walczą z narkołykami..
3
@Eklerek W Szwecji to już powoli norma jak strzelaniny w amerykańskich szkołach.
1
@totalcrack Jednak z tej trójki bo tych południowoamerykańskich nie liczę to Hiszpania jest głównym gospodarzem i finał tam będzie naturalny i w zasadzie oczywisty taka sama sytuacja jak teraz w USA.
0
@dzefrej234 I tak poleci pytanie czy to będzie styczeń czy dopiero marzec.
2
Penalty penalty penalty i tak co mecz
1
@esem91 Dwa karne robią robotę
0
Kamera na wysokości murawy i okej
1
@SelloutCrowd No właśnie tak patrzę wyniki wczoraj dzisiaj i pierwszoligowcy albo wpierdziel albo męczarnie nikt tu nikogo 5/6-0 nie wiezie..
9
@NeroTFP1 Te zacofane dziadki w polityce dla których liczy się tylko wojenka z tymi drugi ehh
1
@CurryTheGoat30 No nie mogą bo nie mają jakości żeby się przeciwstawić wielkim
1
Jak zaraz nie wyprowadzą tych trąbaczy z trybun, to wyjdę z siebie. Już mnie głowa boli...
3
@TaughtMule Laporta im powiedział co i jak on w załatwianiu na ostatnią chwilę jest najlepszy
2
Dziwna decyzja Flicka żeby nie powiedzieć mocniej
0
@PatrychoO Wszystko fajnie tylko to delegat la ligi wybiera xd
0
Ale zapakował wolnego
1
@takisobiektos Jak oni wcześniej pisali że Zheng miała wspaniały sezon, a prawie w nim nie grała nie mówiąc o wygrywaniu, trzymają poziom jak zawsze :P
0
@Benz No właśnie to jest problem że piłkarze dzisiaj upadają po najmniejszych kontaktach bo może na varze dadzą, a spokojnie mógł jeszcze opanować piłkę i zrobić sytuację..
1
@mrboom Głównie Milanu
0
@robsons23 Dobry bo w końcu wygrali :P
2
Kolejny mecz przepchnięty Xabinieta jedzie dalej
0
@Bartula Bo to słaba drużyna jak większość w la lidze
0
Kopnięcie jak ostatnio Rodrygo
0
Niesamowite jak taki klub może grać taki piach
5
Ale plaża przy linii ;P
0
@rk W ostatniej godzinie jeszcze nie było
0
@VegetaPolska O to chodzi
1
Real o pressingu to chyba nie słyszał