1

@TR3YWAY Takie figury chłop wyczyniał, a publika wmurowana co za ludzie..

0

@4drian0 Przestań na jego mordę nie da się patrzeć jak na Tebasa..

0

@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. 2/-2.5 0-2
3. 2/+2.5 1-2
4. X/-2.5 1-1
5. X/+2.5 2-2
6. 2/-2.5 0-1
7. 2/+2.5 1-3
8. 1/+2.5 2-1
9. 2/-2.5 1-0
10. X/-2.5 1-1

2

@barcanawieki Ale ale przecież oni walczą z narkołykami..

3

@Eklerek W Szwecji to już powoli norma jak strzelaniny w amerykańskich szkołach.

1

@totalcrack Jednak z tej trójki bo tych południowoamerykańskich nie liczę to Hiszpania jest głównym gospodarzem i finał tam będzie naturalny i w zasadzie oczywisty taka sama sytuacja jak teraz w USA.

0

@dzefrej234 I tak poleci pytanie czy to będzie styczeń czy dopiero marzec.

2

Penalty penalty penalty i tak co mecz

1

@esem91 Dwa karne robią robotę

0

Kamera na wysokości murawy i okej

1

@SelloutCrowd No właśnie tak patrzę wyniki wczoraj dzisiaj i pierwszoligowcy albo wpierdziel albo męczarnie nikt tu nikogo 5/6-0 nie wiezie..

9

@NeroTFP1 Te zacofane dziadki w polityce dla których liczy się tylko wojenka z tymi drugi ehh

1

@CurryTheGoat30 No nie mogą bo nie mają jakości żeby się przeciwstawić wielkim

1

Jak zaraz nie wyprowadzą tych trąbaczy z trybun, to wyjdę z siebie. Już mnie głowa boli...

3

@TaughtMule Laporta im powiedział co i jak on w załatwianiu na ostatnią chwilę jest najlepszy

2

Dziwna decyzja Flicka żeby nie powiedzieć mocniej

0

@PatrychoO Wszystko fajnie tylko to delegat la ligi wybiera xd

0

Ale zapakował wolnego

1

@takisobiektos Jak oni wcześniej pisali że Zheng miała wspaniały sezon, a prawie w nim nie grała nie mówiąc o wygrywaniu, trzymają poziom jak zawsze :P

0

@Benz No właśnie to jest problem że piłkarze dzisiaj upadają po najmniejszych kontaktach bo może na varze dadzą, a spokojnie mógł jeszcze opanować piłkę i zrobić sytuację..

1

@mrboom Głównie Milanu

0

@robsons23 Dobry bo w końcu wygrali :P

2

Kolejny mecz przepchnięty Xabinieta jedzie dalej

0

@Bartula Bo to słaba drużyna jak większość w la lidze

0

Kopnięcie jak ostatnio Rodrygo

0

Niesamowite jak taki klub może grać taki piach

5

Ale plaża przy linii ;P

0

@rk W ostatniej godzinie jeszcze nie było

0

@VegetaPolska O to chodzi

1

Real o pressingu to chyba nie słyszał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?