0

Ale nudny mecz w Madrycie boże

3

Gdyby nie sędziowie aż się prosiło powiedzieć..

0

@allien18 Nie miał, Max wygrał 8 wyścigów najwięcej.

0

No i fajnie dobry sezon za nami, a następny zapowiada się jeszcze ciekawiej :P

1

To może Yuki

0

No Kimi oddaj za Katar :P
to oddał..

6

Jeśli Norris się nie wywali to nic ciekawego się już nie wydarzy

0

NIc to nie zmienia i tak Piastri na koniec odda

0

@Criss18Barca Portugalczycy już chyba im się nie podobają :P

1

@Arden Pierwszy z soboty na niedzielę, drugi w sobotę trzeci gorzej bo z środy na czwartek ale ogólnie nie ma tragedii.

0

Rooney w prime

0

Klasyka .

3

@Kessie @Frimpong Fajne konto xd

0

Wszystko zależy od głowy Norrisa bo Max raczej wytrzyma.

2

Niesamowicie płynnie jeździ Max.

1

@Chaoss Nic, będzie to normalna praca zespołowa.
@Eklerek Większa szansa że będzie w sytuacji do pomocy Lando niż w walce o tytuł.

0

@mekston Szczególnie że Piastri będzie musiał go puścić

0

Co tam się stało w tym polu karnym xd

1

Gorszy samochód i Lewisa nie ma..

0

@TR3YWAY Po Flicku raczej Enrique później dopiero Fabs

1

@Bzyczekk Aż sprawdziłem z ciekawości jaki jest oryginał, ale buja się ładnie :P

1

@ViscaelBarca2007 możliwe że już na 100lecie 64..

1

@czosnekfcb nie do końca bo nie wiadomo z którego miejsca i jakie ekipy z 3 miejsc

0

Szkoda że nie jedna kulka wcześniej albo późnej bo grupa z USA lub Belgia byłyby łatwiejsze i ciekawsze przede wszystkim

1

Ale słabo znowu Holandia Japonia

0

Nasz baraż duże szanse ma na A i C

0

Nie żeby coś ale mogli dać Uzbekistan do Francji i Norwegię do Portugalii..

2

@kanver_ Spokojnie myślą już o 64 za kilka edycji ;f

21

Francja Senegal będą mogli się zamieniać zawodnikami podczas meczu :)

3

Amerykanie potrafią w show tak mówili no okazuje się że jednak nie zawsze..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?