adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nudny mecz w Madrycie boże
3
Gdyby nie sędziowie aż się prosiło powiedzieć..
0
@allien18 Nie miał, Max wygrał 8 wyścigów najwięcej.
0
No i fajnie dobry sezon za nami, a następny zapowiada się jeszcze ciekawiej :P
1
To może Yuki
0
No Kimi oddaj za Katar :P
to oddał..
6
Jeśli Norris się nie wywali to nic ciekawego się już nie wydarzy
0
NIc to nie zmienia i tak Piastri na koniec odda
0
@Criss18Barca Portugalczycy już chyba im się nie podobają :P
1
@Arden Pierwszy z soboty na niedzielę, drugi w sobotę trzeci gorzej bo z środy na czwartek ale ogólnie nie ma tragedii.
0
Rooney w prime
0
Klasyka .
3
@Kessie @Frimpong Fajne konto xd
0
Wszystko zależy od głowy Norrisa bo Max raczej wytrzyma.
2
Niesamowicie płynnie jeździ Max.
1
@Chaoss Nic, będzie to normalna praca zespołowa.
@Eklerek Większa szansa że będzie w sytuacji do pomocy Lando niż w walce o tytuł.
0
@mekston Szczególnie że Piastri będzie musiał go puścić
0
Co tam się stało w tym polu karnym xd
1
Gorszy samochód i Lewisa nie ma..
0
@TR3YWAY Po Flicku raczej Enrique później dopiero Fabs
1
@Bzyczekk Aż sprawdziłem z ciekawości jaki jest oryginał, ale buja się ładnie :P
1
@ViscaelBarca2007 możliwe że już na 100lecie 64..
1
@czosnekfcb nie do końca bo nie wiadomo z którego miejsca i jakie ekipy z 3 miejsc
0
Szkoda że nie jedna kulka wcześniej albo późnej bo grupa z USA lub Belgia byłyby łatwiejsze i ciekawsze przede wszystkim
1
Ale słabo znowu Holandia Japonia
0
Nasz baraż duże szanse ma na A i C
0
Nie żeby coś ale mogli dać Uzbekistan do Francji i Norwegię do Portugalii..
2
@kanver_ Spokojnie myślą już o 64 za kilka edycji ;f
21
Francja Senegal będą mogli się zamieniać zawodnikami podczas meczu :)
3
Amerykanie potrafią w show tak mówili no okazuje się że jednak nie zawsze..