3

@LeszekFCB Jakby chociaż dobrze obejrzała to wiedziałaby że to Fiona chciała te wcielenia, a nie księcia i księżniczki ale nawet tego nie potrafi zrobić..

1

@escarabajo A jacyś Francuzi byli? :P

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MirusAmisz MŚ będą kluczowe a tam mimo wszystko nie widzę Norwegii aż tak daleko

0

@Ronin47 głównym pomysłem Fonta był Xavi i już został zweryfikowany..

3

Ale co zagraliśmy dobry mecz z Holandia to nasze

1

Nasi w czerwonych? ;)

0

Ale padlina jest grana haha

2

@Filipem No już od kilku miesięcy :P

25

1

@kamiVeB Otóż w takim meczu to nawet wyniku nie sprawdzam :)

1

Ale to jest kocur

0

@Giwera No to oglądaj baw się dobrze ;)

0

@cchesterr43 O nic luźny komentarz na temat meczu.

1

@Mario96w Jest ciężko szczególnie Fibak..

0

Nie ma tego czegoś dzisiaj Alcaraz

0

Drugi raz oglądam mecz z komentarzem Fibaka i drugi raz jest dramatyczny no nie da się gościa słuchać..

2

@zadafcb Ale jak to na tym stadionie bez zmiany? Eee niemożliwe :P

1

@blakkudium Fernando o o :)

1

Świetnie gramy w obronie niesamowite poświęcenie i praca dosłownie każdego

2

"Iga poukładamy klocki po meczu" ale śmieszek się znalazł na trybunach :P

0

Jak my chyba potęga piłkarska :P

0

@thorin A jakie ma to znaczenie tak naprawdę.

1

@escarabajo Jeszcze jedna ciekawostka była że do 90 minuty zostało doliczone.. 256 minut :P

3

@PatrychoO Bez sensu obecnie rywalizować z DHLem.

1

@Unbe Na pewno mniej ale coś koło stówy było.

0

@CurryTheGoat30 To Ty pod kamieniem żyjesz :P

0

@BezglutenowyPedri A nad nimi jeszcze Puma góruje :P

1

@blakkudium No te podania do tyłu to ma świetne :P

6

@NeroTFP1 Niektórzy myślą że wojna toczy się na linii frontu i kilometr dalej jest już normalnie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?