adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LeszekFCB Jakby chociaż dobrze obejrzała to wiedziałaby że to Fiona chciała te wcielenia, a nie księcia i księżniczki ale nawet tego nie potrafi zrobić..
1
@escarabajo A jacyś Francuzi byli? :P
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MirusAmisz MŚ będą kluczowe a tam mimo wszystko nie widzę Norwegii aż tak daleko
0
@Ronin47 głównym pomysłem Fonta był Xavi i już został zweryfikowany..
3
Ale co zagraliśmy dobry mecz z Holandia to nasze
1
Nasi w czerwonych? ;)
0
Ale padlina jest grana haha
2
@Filipem No już od kilku miesięcy :P
25
1
@kamiVeB Otóż w takim meczu to nawet wyniku nie sprawdzam :)
1
Ale to jest kocur
0
@Giwera No to oglądaj baw się dobrze ;)
0
@cchesterr43 O nic luźny komentarz na temat meczu.
1
@Mario96w Jest ciężko szczególnie Fibak..
0
Nie ma tego czegoś dzisiaj Alcaraz
0
Drugi raz oglądam mecz z komentarzem Fibaka i drugi raz jest dramatyczny no nie da się gościa słuchać..
2
@zadafcb Ale jak to na tym stadionie bez zmiany? Eee niemożliwe :P
1
@blakkudium Fernando o o :)
1
Świetnie gramy w obronie niesamowite poświęcenie i praca dosłownie każdego
2
"Iga poukładamy klocki po meczu" ale śmieszek się znalazł na trybunach :P
0
Jak my chyba potęga piłkarska :P
0
@thorin A jakie ma to znaczenie tak naprawdę.
1
@escarabajo Jeszcze jedna ciekawostka była że do 90 minuty zostało doliczone.. 256 minut :P
3
@PatrychoO Bez sensu obecnie rywalizować z DHLem.
1
@Unbe Na pewno mniej ale coś koło stówy było.
0
@CurryTheGoat30 To Ty pod kamieniem żyjesz :P
0
@BezglutenowyPedri A nad nimi jeszcze Puma góruje :P
1
@blakkudium No te podania do tyłu to ma świetne :P
6
@NeroTFP1 Niektórzy myślą że wojna toczy się na linii frontu i kilometr dalej jest już normalnie..